30 июня 2015

Коблево, БО "Орбита"

Знакомые приехали, очень довольны: аквапарк для отдыхающих включен в стоимость, свой пляж... Цена вопроса - 900 грн в сутки за номер без питания. Заграницу не потянем, а малый привык к горкам, вот и спрошу: был там кто-то?
KURIS 30 июня 2015
я була) всім рекомендую, питайте...
мААААсквичка 30 июня 2015
А в них взагалі харчування немає? чи ресторан з відповідними цінами? Гірки треба дивитися, зазвичай у нас скромніші, ніж закордоном
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ длямААААсквичка
А в них взагалі харчування немає? чи ресторан з відповідними цінами? Гірки треба дивитися, зазвичай у нас скромніші, ніж закордоном

http://aquapark-orbita.com.ua/
Не скрізь і за кордоном такі є....
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ дляINFINITI777
я була) всім рекомендую, питайте...

Питаю: пропонують номер на 1 поверсі (інших уже немає) в 3-пов. корпусі - нормально? Як там сервіс? Скільки ще потратимо на харчі? Дякую))
мААААсквичка 30 июня 2015
Ответ дляСадоводница

http://aquapark-orbita.com.ua/
Не скрізь і за кордоном такі є....
справді
Я дивилася в Вінниці (теж Коблево), там скромніші)
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ длямААААсквичка
справді
Я дивилася в Вінниці (теж Коблево), там скромніші)

Там, по-моєму, ще й платити треба...
мААААсквичка 30 июня 2015
Ответ дляСадоводница

Там, по-моєму, ще й платити треба...
залежить від номера, а нам все одно треба двокімнатний, для напівлюксів і люксів - безкоштовно. Правда, місць уже на липень майже немає.
KURIS 30 июня 2015
це номера прибирали щодня, завжди нові біленькі рушникі, в нас вікна були на море (не раджу, номер дорожче але моря не видно ((( але до моря реально 2-3хв мені сподобалось
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ дляINFINITI777
це номера прибирали щодня, завжди нові біленькі рушникі, в нас вікна були на море (не раджу, номер дорожче але моря не видно ((( але до моря реально 2-3хв мені сподобалось
Не відкриваються фото...
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ дляINFINITI777
це номера прибирали щодня, завжди нові біленькі рушникі, в нас вікна були на море (не раджу, номер дорожче але моря не видно ((( але до моря реально 2-3хв мені сподобалось
Побачила, достойно) А пляж свій? З лежаками?
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ длямААААсквичка
залежить від номера, а нам все одно треба двокімнатний, для напівлюксів і люксів - безкоштовно. Правда, місць уже на липень майже немає.

А ціни там?
мААААсквичка 30 июня 2015
Ответ дляСадоводница

А ціни там?
я навскидку не скажу, мені загальну суму рахували, на 1 дитину одна знижка, на іншу -інша...
KURIS 30 июня 2015
Ответ дляСадоводница

Питаю: пропонують номер на 1 поверсі (інших уже немає) в 3-пов. корпусі - нормально? Як там сервіс? Скільки ще потратимо на харчі? Дякую))

я б брала і перший (мибули на 2поверсі) в кожному номері маленький сейф, штори грубі нічого не видно, хоть голяка ходіть ніхто нічого не побачить, на території є кафе (в аквапарку) і є типу столова від нашого корпусу 2-3хв, ми харчувались там, меню хороше завжди салати, відбивні, в ранці кава з молоком або чай на вибір) порції великі (чоловік наїдався))))
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ дляINFINITI777

я б брала і перший (мибули на 2поверсі) в кожному номері маленький сейф, штори грубі нічого не видно, хоть голяка ходіть ніхто нічого не побачить, на території є кафе (в аквапарку) і є типу столова від нашого корпусу 2-3хв, ми харчувались там, меню хороше завжди салати, відбивні, в ранці кава з молоком або чай на вибір) порції великі (чоловік наїдався))))

А ціни на харчування? Ви в цьому році були?
автор Садоводница 30 июня 2015
Ответ дляINFINITI777

я б брала і перший (мибули на 2поверсі) в кожному номері маленький сейф, штори грубі нічого не видно, хоть голяка ходіть ніхто нічого не побачить, на території є кафе (в аквапарку) і є типу столова від нашого корпусу 2-3хв, ми харчувались там, меню хороше завжди салати, відбивні, в ранці кава з молоком або чай на вибір) порції великі (чоловік наїдався))))

Тисячі 2 на тиждень на 2 дор. і дитину вистачить?
KURIS 30 июня 2015
Ответ дляСадоводница
Побачила, достойно) А пляж свій? З лежаками?

так лежаки безкоштовні є достатньо ніколи не було щоб бігли займати))) завжди було багато) ще є типу бесетки (просто збити доски від сонця) я на сонці лежала, а дитина була з чоловіком в холодку)
KURIS 30 июня 2015
Ответ дляСадоводница

Тисячі 2 на тиждень на 2 дор. і дитину вистачить?

харчування було 150грн (того року) в день за людину але були і фрукти, морозиво, булочки свіжоспечені, салати, м´ясо.... ми ще з чоловіком жартували що в нас в кафе дорожче поїсти чим там))))
KURIS 30 июня 2015
Ответ дляСадоводница

А ціни на харчування? Ви в цьому році були?

нажаль не були в цьому, хотіли поїхати.... але маєм на цей рік інші витрати, надіюсь на наступний поїдем
KURIS 30 июня 2015
це аквапарк, я плавати не вмію але там і для таких є щоб отримати адреналін і не втопитись є для дітей горки, саме головне що аквапарк за забором прозорим тобто дитина не зможе туди попасти без дорослого (для мене було це головне бо є бази які мають на території басейні і мене це як мами двох маленьких дітей напрягає, а там все ок, безпечно)
KURIS 30 июня 2015
якщо ще на все дала відповідь пишіть в пп, піду своїх жужиків кормити
Перловая Кашка 03 июля 2015
Ответ дляINFINITI777
це номера прибирали щодня, завжди нові біленькі рушникі, в нас вікна були на море (не раджу, номер дорожче але моря не видно ((( але до моря реально 2-3хв мені сподобалось
підкажіть,будь-ласка,а якщо брати номер з видом у двір,там теж умови такі самі,джакузі,та все інше?ми на серпень після весілля замовили на другому поверсі 202 номер!сьогодні маємо рахунок сплатити,тому,якщо ще не піздно,може буду просити відправити рахунок на номер з виглядом у двір.а я так сподівалась,що з 2го поверху нормальний вигляд на море(((на сайті фото майже нема!тому дякую,що написали)
KURIS 03 июля 2015
Ответ дляПерловая Кашка
підкажіть,будь-ласка,а якщо брати номер з видом у двір,там теж умови такі самі,джакузі,та все інше?ми на серпень після весілля замовили на другому поверсі 202 номер!сьогодні маємо рахунок сплатити,тому,якщо ще не піздно,може буду просити відправити рахунок на номер з виглядом у двір.а я так сподівалась,що з 2го поверху нормальний вигляд на море(((на сайті фото майже нема!тому дякую,що написали)

я Вам зараз скину номер на море з 2поверха) море не видно мішають дерева)
KURIS 03 июля 2015
це я дощ фотографувала, моря на 2поверсі я не бачила, тому якщо знову їхатимем я б не переплачувала і вибрала дешевший варіант, на фото попереду це будиночкі з їхнього вікна море видно а ми жили в корпусі на 3поверха видно не було
Перловая Кашка 03 июля 2015
Ответ дляINFINITI777

я Вам зараз скину номер на море з 2поверха) море не видно мішають дерева)
дякую)))і скажіть,будь-ласка,чи можна попросити адміністрацію,щоб в нас у холодильнику не було міні-бару?бо читала,що холодильник весь забитий алкоголем)))а ми одразу з весілля на море)))свого алкоголю достатньо буде)))
сподобалось Вам взагалі в номері?)))про штори прочитала-зраділа)))))а чи не тонкі там стіни?)))бо і ми молодята,і пежеиваю,що з малечею якщо хто буде,щоб і нам не заважали,і ми теж)))
KURIS 03 июля 2015
Ответ дляПерловая Кашка
дякую)))і скажіть,будь-ласка,чи можна попросити адміністрацію,щоб в нас у холодильнику не було міні-бару?бо читала,що холодильник весь забитий алкоголем)))а ми одразу з весілля на море)))свого алкоголю достатньо буде)))
сподобалось Вам взагалі в номері?)))про штори прочитала-зраділа)))))а чи не тонкі там стіни?)))бо і ми молодята,і пежеиваю,що з малечею якщо хто буде,щоб і нам не заважали,і ми теж)))

я просила щоб забрали вони сказали що не виносять бар, ми все заховали на верхню полку шкафа, бо доця б швиденько там ті чіпси і цукерки з горішками пороспакувала))) номера хороші під евро, найбільше тішить щодня прибирання та нові біленькі рушники))) постіль теж міняли точно не згадаю але здається один раз на 3-4дні, через стіни нічого не чула (розмор, чи чийогось хропіння) але коли молодь після дискотеки поверталась було чути тільки з коридору
Перловая Кашка 03 июля 2015
Ответ дляINFINITI777

я просила щоб забрали вони сказали що не виносять бар, ми все заховали на верхню полку шкафа, бо доця б швиденько там ті чіпси і цукерки з горішками пороспакувала))) номера хороші під евро, найбільше тішить щодня прибирання та нові біленькі рушники))) постіль теж міняли точно не згадаю але здається один раз на 3-4дні, через стіни нічого не чула (розмор, чи чийогось хропіння) але коли молодь після дискотеки поверталась було чути тільки з коридору
я зпочатку була така щаслива,що ми їдемо туди,але коли мені за один день протягом 1 години 5 разів виставляли неправильно рахунок)))))дівчата адміністратори там зараз жесть((((
сподіваюсь,з поселенням та відїздом проблем не буде)))))до речі,там нема обмеження на вхід-вихід?знаю,що деякі бази відпочинку зачиняють об 23!
і чи Ви не знаєте,там далеченько йти до лунапарку?чи є там якісь типу американські гірки і таке інше?)))
KURIS 03 июля 2015
можливо яких нових набрали в мене проблем з оплатою рахунків не було, аквапарк їхній знаходиться в 3-5хв все на території безкоштовний від бази там є красні гірки, є дильфінарій до нього 15хвилин, базарчик і супермаркет 10-15хв купували там фрукти, є ще атракціони але напевне більш дитячі 15хв))) все близько))
Перловая Кашка 03 июля 2015
Ответ дляINFINITI777
можливо яких нових набрали в мене проблем з оплатою рахунків не було, аквапарк їхній знаходиться в 3-5хв все на території безкоштовний від бази там є красні гірки, є дильфінарій до нього 15хвилин, базарчик і супермаркет 10-15хв купували там фрукти, є ще атракціони але напевне більш дитячі 15хв))) все близько))
класс)))ще читала,що море брудне((((то э правда?
Перловая Кашка 03 июля 2015
Ответ дляINFINITI777
можливо яких нових набрали в мене проблем з оплатою рахунків не було, аквапарк їхній знаходиться в 3-5хв все на території безкоштовний від бази там є красні гірки, є дильфінарій до нього 15хвилин, базарчик і супермаркет 10-15хв купували там фрукти, є ще атракціони але напевне більш дитячі 15хв))) все близько))
і останнє питаннячко:а не підкажете,чому в них номер з видом у двір на третьому поверсі дешевше,ніж на другому?
Ваша прЭлесть 04 июля 2015
а вход в аквапарк без проблем?