02 июля 2015

Сліди від ГЕРПЕСУ.

Вже багато років потерпаю від такої "зарази", як герпес. Не вспівають зажити старі, як появляються нові. Хто чим позбавився від слідів герпесу?
tolyu 02 июля 2015
ґ теж потерпаю , але слідів немає (ТТТ). Де саме у вас герпес?
Tatiana_Vitenko 02 июля 2015
а вы не принимаете капли Протефлазид?
автор Ljoli4ka 02 июля 2015
Ответ дляtolyu
ґ теж потерпаю , але слідів немає (ТТТ). Де саме у вас герпес?
На губах.
Marina_Rayskaya 02 июля 2015
Если так часто рецидивы, то надо идти к специалисту и проходить полноценный курс лечения, а не мазьками просто мазать. Сейчас даже вакцинируют от этой заразы.
Я когда то при частых рецидивах (раз в 2-3 мес) пропила курс Протифлазида. Очень хорошая штука! Потом почти год не были ни разу.
Стиль 02 июля 2015
никак(у меня герпес съел контур губ
автор Ljoli4ka 02 июля 2015
Ответ дляTatiana_Vitenko
а вы не принимаете капли Протефлазид?
ні, а що помагають?
tolyu 02 июля 2015
Ответ дляLjoli4ka
На губах.
хм, можу тільки порадити пропити курс ацикловіру ( лікар схему призначить), бажано 2 рази на рік.
автор Ljoli4ka 02 июля 2015
Ответ дляtolyu
хм, можу тільки порадити пропити курс ацикловіру ( лікар схему призначить), бажано 2 рази на рік.
Пила, не допомагає.
Tatiana_Vitenko 02 июля 2015
Ответ дляLjoli4ka
ні, а що помагають?
да, у мужа был опоясывающий, нам выписывали эти капли и синьку мазать, ттт уже прошло пару лет не беспокоит больше, попробуйте... следы сначала были, но с годами ушли
автор Ljoli4ka 02 июля 2015
Ответ дляMarina_Rayskaya
Если так часто рецидивы, то надо идти к специалисту и проходить полноценный курс лечения, а не мазьками просто мазать. Сейчас даже вакцинируют от этой заразы.
Я когда то при частых рецидивах (раз в 2-3 мес) пропила курс Протифлазида. Очень хорошая штука! Потом почти год не были ни разу.
Я вже проходила курс лікування, але нічого не допомагло. І переливання крові робила. І ніякого результату.
tolyu 02 июля 2015
Ответ дляLjoli4ka
Пила, не допомагає.
ого, тоді щось у вас конкретно. може сильніші ліки якісь?
у мене дуже сильна склонність до герпесу, але я пью Вітрум 2-чі на рік і герпеваір
автор Ljoli4ka 02 июля 2015
Ответ дляtolyu
ого, тоді щось у вас конкретно. може сильніші ліки якісь?
у мене дуже сильна склонність до герпесу, але я пью Вітрум 2-чі на рік і герпеваір
Я вже змирилася. Спочатку це було для мене справжнім стресом, а зараз не сильно приймаю до душі. Просто гарна дівчина, а ця зараза портить мене, і ніяк не можна від неї вилікуватись.
tolyu 02 июля 2015
Ответ дляLjoli4ka
Я вже змирилася. Спочатку це було для мене справжнім стресом, а зараз не сильно приймаю до душі. Просто гарна дівчина, а ця зараза портить мене, і ніяк не можна від неї вилікуватись.
блін, щось не те. вітамінки пийте. не жалійте грошей на вітаміни. я на вітрум присіла і скажу чесно за 2 рок 1 раз герпес і то я голову помила і зразу за руль і погнала і в машині надуло.а на ранок герпес по всьому лиці
автор Ljoli4ka 02 июля 2015
Ответ дляtolyu
блін, щось не те. вітамінки пийте. не жалійте грошей на вітаміни. я на вітрум присіла і скажу чесно за 2 рок 1 раз герпес і то я голову помила і зразу за руль і погнала і в машині надуло.а на ранок герпес по всьому лиці
Ото ж що я і вітаміни п´ю, і харчуюся добре, овочі і фрукти в раціоні головні (я маю все своє, не хімічне). І малина, і вишня і черешня, і салати 2 рази на день. І нічого не допомагає.
tolyu 02 июля 2015
Ответ дляLjoli4ka
Ото ж що я і вітаміни п´ю, і харчуюся добре, овочі і фрукти в раціоні головні (я маю все своє, не хімічне). І малина, і вишня і черешня, і салати 2 рази на день. І нічого не допомагає.
капец просто якийсь. ну бажаю щоб його більше у вас не було. Може вас це зарадить тохи, але моя знеайолма хворіє половим герпесом, то краще вже хай на губах....я себе так втішаю
автор Ljoli4ka 02 июля 2015
Ответ дляtolyu
капец просто якийсь. ну бажаю щоб його більше у вас не було. Може вас це зарадить тохи, але моя знеайолма хворіє половим герпесом, то краще вже хай на губах....я себе так втішаю
Дякую. Вам також всього найкращого.