04 июля 2015

выгодные условия о сайту 6pm

нашите пожалуйста, чтобы я ориентировалась, без ссылок на осредников
Артемида 04 июля 2015
Сейчас самые выгодные это пр цене сайта, т.к купонов нет
luda-00 04 июля 2015
Максимально -10%,но это редко.
автор Єдина Країна 04 июля 2015
Ответ дляluda-00
Максимально -10%,но это редко.

мне на сегодня и сколько стоит доставка морем
Кисельная барышня 04 июля 2015
Ответ дляЄдина Країна

мне на сегодня и сколько стоит доставка морем

послушаю с вами, нужно сегодня море тоже
Jullimeduza 04 июля 2015
Ответ дляКисельная барышня

послушаю с вами, нужно сегодня море тоже
Приходите.
Сеточка 04 июля 2015
на сьогодні додаткових знижок немає.
ви зможете купити або вам зможуть купити лише по ціні сайту.
доставка морем, якщо не ділять коробку 4,5-5 доларів мінімальна (залежить від ваги тієї самої коробки, як попакують і т.п.), можливо навіть 4 долари, якщо в посередника дуже великий оборот.

якщо ділять коробку інакші розцінки, я їх не знаю і наперед їх не прорахуєш.

дехто може мати особисті купони на 6пм (видають дуже рідко якщо магазин шось напартачить і визнає це). проте давно не чула, щоб хтось відписувався про таку можливість
Эленк@ 04 июля 2015
приходите.