05 июля 2015

Есть ли здесь работающие в Днепрогазе?

В связи с изменением поставщика газа в Днепропетровске нужно перезаключить договоры, т.к. в очередях нет времени сидеть, может есть у кого знакомые и родственники, желательно работающие на Володарского, 5, которые могли бы связать со специалистами, которые смогут все быстро переоформить.
Благодарность гарантирована!
Бесбардак 05 июля 2015
И мне надо! + лицевой переоформить и счетчик поставить. Посижу, почитаю)
Тоска в носках 05 июля 2015
А что, только в Днепропетровске изменился поставщик газа? Слышала об этих переменах, но ничего пока не уточняла.
Хомяк с пастой 05 июля 2015
Ответ дляТоска в носках
А что, только в Днепропетровске изменился поставщик газа? Слышала об этих переменах, но ничего пока не уточняла.
нет
З 1 липня 2015 р. постачання природного газу за регульованим тарифом для побутових споживачів м. Дніпропетровська та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Радянське Кобиляцького району Полтавської області буде здійснювати ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ» (рішення НКРЕКП № 1588 від 21 травня 2015 року).
В других тоже, нужно смотреть)
Хомяк с пастой 05 июля 2015
Для укладання договору про надання населенню послуг з газопостачання побутовий споживач повинен надати:

документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, котрі нещодавно прийняли громадянство України); для іноземців та осіб без громадянства - національний Может кому-нибудь пригодится:
паспорт або документ, що його замінює);
довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
технічний паспорт на будівлю;
довідку про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідку про склад сім’ї) або будинкову книгу тощо;
документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі-продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
документ, що підтверджує право на отримання пільг (за наявності);
технічний паспорт газового обладнання (за наявності);
технічний паспорт лічильника газу (за наявності).
Бесбардак 05 июля 2015
Ответ дляХомяк с пастой
Для укладання договору про надання населенню послуг з газопостачання побутовий споживач повинен надати:

документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, котрі нещодавно прийняли громадянство України); для іноземців та осіб без громадянства - національний Может кому-нибудь пригодится:
паспорт або документ, що його замінює);
довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
технічний паспорт на будівлю;
довідку про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідку про склад сім’ї) або будинкову книгу тощо;
документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі-продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
документ, що підтверджує право на отримання пільг (за наявності);
технічний паспорт газового обладнання (за наявності);
технічний паспорт лічильника газу (за наявності).
сколько туда надо справок и так все знают, интересует вопрс как это сделать быстрее и комфортнее за благодарность