05 июля 2015

Порадьте хорошого майстра манікюра що стерилізує інструменти. Троєщина.

В багатьох моїх знайомих є свої майстри манікюра але ніхто з них не має стерилізатора. Просто прискають дезінфікуючою рідиною і все. Кілька разів була в салоні і там є стерилізатор але в них піднялася ціна. Зараз 170 грн за манікюр+гель лак та 250 за педікюр+гель .
В кого є хороший майстер з цінами нижчими ніж я написала і з відповідальним ставленням до клієнта, прошу поділитися контактами.
О_Юми 05 июля 2015
Может проще купить свой набор и ходить к мастеру со своим?
автор vesna 05 июля 2015
Ответ дляТарабарщина
Может проще купить свой набор и ходить к мастеру со своим?

не знаю на скільки це простіше. В мене немає майстра то в кого я маю питати на рахунок свого набору? В мене є чим робити манікюр але ж в майстрів вже набита рука на своїх наборах.
О_Юми 05 июля 2015
Ответ дляvesna

не знаю на скільки це простіше. В мене немає майстра то в кого я маю питати на рахунок свого набору? В мене є чим робити манікюр але ж в майстрів вже набита рука на своїх наборах.
просто наявнiсть стерилiзатора не гарантуэ, що ним користуються за всiма правилами. Думаю, що нормальний майстр не вiдмовиться робити iнструментами клiэнта, можливо вiн просто порадить якi купити
О_Юми 05 июля 2015
А майстра можно знайти по этих же знайомих
автор vesna 05 июля 2015
Ответ дляТарабарщина
просто наявнiсть стерилiзатора не гарантуэ, що ним користуються за всiма правилами. Думаю, що нормальний майстр не вiдмовиться робити iнструментами клiэнта, можливо вiн просто порадить якi купити

Шансів, що ним користуються значно більше ніж якщо його нема.

Невже немає таких майстрів що стерилізують інструменти?
В стоматологію чи до гінеколога ми ж усі ходимо і надіємося на те, що люди відповідально ставляться до стерилізації інструментів. Я завжди докладно розпитую про це. І ще жоден стоматолог не відмовився відповісти. Розказують докладно і вважають, що безпека пацієнта одна з головних задач лікаря.
автор vesna 05 июля 2015
Ответ дляТарабарщина
А майстра можно знайти по этих же знайомих

Я не хочу йти до людей які з самого початку так халатно ставляться до серйозних речей.
Litorin 05 июля 2015
Могу порекомендовать мастера,делаю уже лет 8 у нее и маникюр и педикюр. Она постоянно все моет,потом дез.раствором,а потом в стерилизатор. Плачу за маникюр + снятие и покрытие гель- лаком+ педикюр 260 грн. Работает на Братиславской,возле Фуршета.
автор vesna 05 июля 2015
Ответ дляLitorin
Могу порекомендовать мастера,делаю уже лет 8 у нее и маникюр и педикюр. Она постоянно все моет,потом дез.раствором,а потом в стерилизатор. Плачу за маникюр + снятие и покрытие гель- лаком+ педикюр 260 грн. Работает на Братиславской,возле Фуршета.

Дякую, що відгукнулися! Напишіть її контакти, будь ласка.
Litorin 05 июля 2015
Ответ дляvesna

Дякую, що відгукнулися! Напишіть її контакти, будь ласка.

063-058-15-58 Наташа
автор vesna 05 июля 2015
Ответ дляLitorin

063-058-15-58 Наташа

Дякую!