07 июля 2015

дуже терміново, дитинці 8 місяців!!!спец.харчування

Дєвочки, дуже треба допомога. У подружки племінниці місяців 8, у неї проблеми з здоров"ям, на спец.харчуванні без якого дитинка не зможе, це з самого народження. в Україні таке не продають, лише за кордоном. в Турції і Італії без рецепта. Повинні були передать чергові коробки харчування з найомі з-за кордону, але підвели, дитинка 2 день на капельницях(((((((((((((((може в когось є знайомі у кого така ж ситуація з харчуванням, і може поділитись хоч на пару днів харчуванням за оплату поки не добудемо з-за кордону. дуже треба.ви остання надія.

Дякую Вам!)

http://www.newpharma.be/apotheek/nutricia/66266/nu...

Nutricia Milupa Basic-F Poeder 600g
автор miroslawa88 07 июля 2015
я розумію якби це була благодійність, ми готові купити а не в дар взяти пару порцій харчування....я все розумію, але чому удалили моє питання???????!!!!!!!!!я ж не гроші тут попросила для дитини....дитина реально в тяжкому стані...а такого харчування в Україні немає...
с_переулочк­а 07 июля 2015
Тему в топ
Ушла и Пришла 07 июля 2015
Напевне хтось пожалівся.Підтримаю тему,можливо хтось відгукнеться.
с_переулочк­а 07 июля 2015
Девочки, помогите, кто нибудь крохе
Li_s 07 июля 2015
В топ тему
автор miroslawa88 07 июля 2015
а як в топ піднять?
я теж за те,щоб в топ
Ушла и Пришла 07 июля 2015
Запитайте у цього продавця.В мене колись був форсмажор ,мені хтось кидав посилання.Я тоді знайшла через заробітчан в Італїї,до продавця не зверталася.

https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-241149.htm...
с_переулочк­а 07 июля 2015
Если бы про любовников была тема, то уже читали бы сотни..что за люди..
Ушла и Пришла 07 июля 2015
Ответ дляmiroslawa88
а як в топ піднять?
я теж за те,щоб в топ
Треба щоб якомога більше людей прочитало і відписалися.
Онанимный пользыватель 07 июля 2015
давайте поможем
МисисПропер 07 июля 2015
помогите малышке, тему в топ
Онанимный пользыватель 07 июля 2015
Если бы каждый не равнодушный человек сделал бы один звонок друзьям за границу...
Просто Мария 07 июля 2015
топ
Онанимный пользыватель 07 июля 2015
Автор напишите конкретно, что это за питание для малыша и где его искать так ’заграницей’
Мадам БрЮшкина 07 июля 2015
в топ
Ушла и Пришла 07 июля 2015
Ответ дляОнанимный пользыватель
Если бы каждый не равнодушный человек сделал бы один звонок друзьям за границу...
Це буде довго,а їм треба зараз.
imulian 07 июля 2015
Тему в топ, пусть многие увидят. Надеюсь,помогут.
Онанимный пользыватель 07 июля 2015
3,5 могу сегодня - завтра
куценыш 07 июля 2015
В топ
автор miroslawa88 07 июля 2015
Ответ дляОнанимный пользыватель
3,5 могу сегодня - завтра

3,5 а як це розшифрувать? я просто не знаю яка там дозіровка?а ви звідки?у вас є таке саме харчування?
Онанимный пользыватель 07 июля 2015
Ответ дляmiroslawa88

3,5 а як це розшифрувать? я просто не знаю яка там дозіровка?а ви звідки?у вас є таке саме харчування?
извините, это не к этой теме( написала не в то окошко)
Ангел-предохранитель 07 июля 2015
Топ.
автор miroslawa88 07 июля 2015
Ответ дляОнанимный пользыватель
Автор напишите конкретно, что это за питание для малыша и где его искать так ’заграницей’

ось назва Nutricia Milupa Basic-F Poeder 600g

воно є в аптеках, моя сестра купувала в турції весною в аптеці. в італії і турції точно без рецепта можна
Кидстаффовка 07 июля 2015
К сожалению у меня нет никого кто смог бы помочь. но поддержу тему!
Онанимный пользыватель 07 июля 2015
Милупа это вообще то польский производитель
Дуболом 07 июля 2015
топ
Пугачиха 07 июля 2015
Поддержу вас, может кто то откликнется!
Levskaya 07 июля 2015
поддержу тему. здесь есть девочки из этих стран, и много!
Лента 07 июля 2015
топ
Viki-27 07 июля 2015
+1