13 июля 2015

Користувачі сайту кідстафф,допоможіть у вирішенні конфліктної ситуації.vitalynka

Хто правий??? А хто неправий???
Прладвець з ніком vitalynka На імя Світлана, дуже дивно себе повела тоді коли я неотримала своє замовлення з сп Аліекспрес.
Всі знають сайт Аліекспрес?
Раніше там замовляла у інакшого посередника. Посередника зі свого міста.
Було 2 рази коли мені не приїжала посилка. то посередник завжди вибачалася, і повертала гроші на 61день (мається на увазі з прозодження 60днів доставки).
Але даний посередник поїхав в Польшу, і більше цим не займався.
І тому я вирішила змінити посередника.
У даного посередника, сподобалося низька ставка на сп, а також 100% лише позитивні відгуки.
Замовила раз. прийшло. замовила другий раз тоже прийшло.
все без збоїв. добре.
закази старалася оплачувати вчасно.
(незнаєте щоб людина не чекала тижнями на оплату). потім замовила уже більший заказ.
поясочки. разом було 3 шт. Один грубий пояс-резинка з бантиком, і 2 тоненькі пояси. І блузку.
все оплачувала і заказувала в один і той же день.
60днів закінчилося 6 липня.
2 вузеньких пояса прийшло буквально майже через 22дні (приблизно). А от блузки і поясу грубшого так і немає. І буквально пройшло тиждень з моменту отримання поясів, я написала продавцю що блузки і пояса немає. Світлана мене запевнила - чекаємо, все прийде.
Пройшло ще кілька днів - і знову запевнення чекаємо. І тут я вирішила нагадати, що речі які я замовляю чекаю на літо а не на осінь.
(оплачувала я їх, 6 травня).
І десь 29-30червня, мому терпінню вірвався кінець. Речей немає. продавець пише чекати. і ось коли мені написала Світлана що товари ці ще 29травня приїхали в україну, тут почали підкрадатися думки, що Світлана могла і незробити мені заказ на ці дві речі.
Що вона могла забути. Або наприклад могла зробити заказ не 6 травня, а наприклад 20червня. Це все я писала Світлані. Конфлікт розпочався тоді, коли Світлана провела своє інтернет розслідування (з приводу хто я і що я). Вона прислала мені скопійовані відгуки про мою роботу на сайті аукро. Присилала лише негативні відгуки. Позивтинві певно нечитала (до теми: з 168 відгуків (приблизно їх у мене 168), негативних здається лише 3 чи 4 штуки).
Вона не знаючи навіть до чого ті відгуки прислали (враховуючи що той конфлікт на аукро з продавецм (бо один негатив виставлений від продавця) - вирішено).
Потім почала писати про реаліті шоу де я знімалася.
Що найжахливіше - то це її припущення що є такі теми шахрайства, що люди отримують закази, і пишуть що заказів немає, щоб їм повернули кошти. Буцімто і речі є, і гроші повернуто.
Крім Того писала мені припущення що я можу вкрасти ці речі. Вона цього не може знати.
Для мене це є образа. Велика образа.
Тому що я недала приводу для таких звинувачень у свою сторону.
Я пропонувала, Світлані написати заяву в міліцію, декілька різ - ці всі пропозиції з її сторони були проігноровані, але тим не менш вона дальше продовжувала конфліктувати, писати припущення що вона не впевнена що я ці речі дійсно неотримала. писати що речі я могла отримати. і все в цьому роді.
я просила номер телефону Світлани, щоб мій дядько їй позвонив (я хотіла бути впевнененою у тому що гроші мені повернуть. що вони не вивітряться як замовлення). та продавець сказала що номер давати небуде. це її принцип.
це мене також насторожило.
по закінченню терміну, ввечері неотримавши своїх коштів, я анписала негативний відгук, так як за такі звинувачення у свою сторону, за такі от розслідування хто я і що я, і найсновніше так як речей я неотримала, - вважаю що негативний відгук маю поставити.
І ось мене здивувало те що, продавець у відповідь на мій відгук написала також негативний відгук (напишіть чому? адже я постраждала, речей неотримала, замість вибачень отримала скопійовані відгуки про мою роботу на аукро (з чого і розпочався конфлікт)до речі, до слова грошімені повернули але не всі. ще Світлана тримає у себе мої гроші 37,78грн, на її думку вона має повне право використовувати мої гроші, так як їй захочеться. вона писала що вона віддала навіть ставку сп. я вважаю що ставка сп вважається її, лише тоді коли я,(тобто замовник) отримала свої речі).
І до речі строчка з відгуку продавця "Адже Покупець стверджує що замовлення своє отримала"
коли я писала що не отримувала його (фото вставлю). і писала віддавно.
Потім вирішина написати відгук в гостьовій книжці продавця. остайньому каплею стало те, що продавець написавши моє імя та прізвище, привселюдно мене образив, і написав що я неадекватна людина. в той час як всі її покупці адекватні люди. за що вона вдячна.
ось ви вважаєте нормальним????
крім того вона писала, що я виявилася зовсім непорядчоною. мало того що вона користується моїми 37,78гривнями, та ще й до того пише що я непорядочна, і неадекватна.
і майже всі її образи були написані завуальовано. скритим текстом.
вона за рахунок моїх грошей покриває свої витрати.

ладно вона в приват пише мені образи. а ось так привселюдно??? це нормально?????
це типу помста за те що я відкрила її таємницю що про всіх своїх покупців вона робить інтернет-розслідування (я до речі на аукро про жодного свого покупця не робила розлслідування, мені також писали багато образ, але на всі образи я завжли відписувала: Дякую, буду мати на увазі.
жах.

Люди, розсудіть.
Я не вважаю те що я права. Я всього навсього хотіла бути впевненою що якщо товару не буде, отримаю гроші.
Та все одно гроші всі мені ще не отримали.
А може були ще клієнтки які також були отак от ображені від цього продавця???
показать весь текст
Парасюха 13 июля 2015
считаю, что автор должна извиниться перед посредником.
ну, а я вас, автор, добавлю в чс, ну нафиг такое ’счастье’
Я такая боевая 13 июля 2015
Боже, автор, вы на каком языке пишете? Это ж просто невозможно читать
По теме: посредник прав, вы - нет. Вас вношу в ЧС, не дай Бог таких покупателей....
vitalynka 13 июля 2015
это скрин с личной переписки.
автор tanechka31 13 июля 2015
Я уже писала доказати я не можу.
Я пропонувала звернутися у міліцію
Про що писала у приват продавцю.
Але Світлана все проігнорувала.
Міліція б і провела розслідування, і зясувала є ці речі чи немає.
Я пропонувала також продавцю приїхати у мій дім і провести свій пошук.

Даних речей у мене немає.
А якби було, то я не в тому віці що переливати з порожнього в пусте.
Я вважаю що якщо товару у мене немає, то всі гроші мають бути повернені за товар мені.
Про повернення я незнала. дізналася лише тут. перед тим як написати про гроші писала питання коли поверне гроші в темі заказу. але відповідь отримала лише тут.

Вашу думку Шановні продавці я зрозуміла.
Мене цікавить ще думка покупців.

Є тут покупці??
автор tanechka31 13 июля 2015
Можливо є покупці які також неотримували свої закази з аліекспрес?
Татьяна2012 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
повернув але не всі.
з її слів 37,78 - це конвертація. і поки що ці гроші вона використовує у своїх цілях
небось на мальдивы уже съездила на 37 гривен-то.
Рыжик-пыжик 13 июля 2015
Ответ дляТатьяна2012
небось на мальдивы уже съездила на 37 гривен-то.
Рыжик-пыжик 13 июля 2015
Ответ дляТатьяна2012
небось на мальдивы уже съездила на 37 гривен-то.
не тот смайл))) этот-
Татьяна2012 13 июля 2015
Ответ дляvitalynka
Девочки, здравствуйте!
Я посредник, у которого Татьяна сделала заказ.
Попросила доставку на свой адрес! Вот это и была моя самая главная ошибка. Тысячу раз пожалела, что сделала именно так . Выслала все скрины, что товар уже в Украине. Три товара, три посылки от разных продавцов, со слов Татьяны, так и не пришли к ней. Я открыла спор, вернула все средства, в том числе свой процент и суму 37,78. Меня пугали милицией, прокуратурой и дядей капитаном милиции, который мне должен был рассказать законы, которые я нарушила. Никому не желаю такого заказчика, честное слово это ужас!
Ну и забудьте. Верните ей 37 грн. и пусть идет дальше.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляТатьяна2012
небось на мальдивы уже съездила на 37 гривен-то.
як писала я вище.
я не утому положенні щоб дарувати всім 37грн
у мене з/п - 1500грн в місяць. і на кожну копійку є ссвій розрахунок і плани.
і навіть взяти вас, ви тоже ж напевно незахочете мені, чи наприклад будь якій інакшій незнайомій вам людині прислати 37грн і заубти про них.

я ж не повинна дарувати всім свої гроші.

це є мої гроші.
я на них планую свої плани!!!!!!!!!
але аж ніяк відати мої гроші Світлані.

Якщо немає товару, то і гроші мають бути відповідно повернуті.
vitalynka 13 июля 2015
Ответ дляТатьяна2012
Ну и забудьте. Верните ей 37 грн. и пусть идет дальше.

вернула уже 37,78. не удалось на Мальдивы махнуть, эх
Котик-Пупсик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
як писала я вище.
я не утому положенні щоб дарувати всім 37грн
у мене з/п - 1500грн в місяць. і на кожну копійку є ссвій розрахунок і плани.
і навіть взяти вас, ви тоже ж напевно незахочете мені, чи наприклад будь якій інакшій незнайомій вам людині прислати 37грн і заубти про них.

я ж не повинна дарувати всім свої гроші.

це є мої гроші.
я на них планую свої плани!!!!!!!!!
але аж ніяк відати мої гроші Світлані.

Якщо немає товару, то і гроші мають бути відповідно повернуті.
Боже...внесла вас в черный список.вы явно не в себе!
Татьяна2012 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
як писала я вище.
я не утому положенні щоб дарувати всім 37грн
у мене з/п - 1500грн в місяць. і на кожну копійку є ссвій розрахунок і плани.
і навіть взяти вас, ви тоже ж напевно незахочете мені, чи наприклад будь якій інакшій незнайомій вам людині прислати 37грн і заубти про них.

я ж не повинна дарувати всім свої гроші.

це є мої гроші.
я на них планую свої плани!!!!!!!!!
але аж ніяк відати мої гроші Світлані.

Якщо немає товару, то і гроші мають бути відповідно повернуті.
Извините, а Светлана почему вам должна дарить деньги,если ей, допустим, их не вернули в магазине? Она вернет вам свой процент и разбирайтесь с магазином сами, почему бы не занятся решением спора с продавцом,а не с посредником?
Это китай, бестрековые посылки, никто и ничего вам не гарантирует доставить на 100%.
автор tanechka31 13 июля 2015
по роботі з аукро, я завжди чужі гроші (чи там здача лишається, чи то переплата 20,10грн - але я повертаю. не лишаю їх в себе. і відсоток плачу з своєї кишені. лиш щоб їм повернулися всі їхні гроші.
10грн, а не 09,56грн (до прикладу)
і я вважаю це чесним
Татьяна2012 13 июля 2015
Ответ дляvitalynka

вернула уже 37,78. не удалось на Мальдивы махнуть, эх
Ой да, как-то необдуманно вы деньгами попользовались... а зря, попользовались бы ещё, покрутили бы, глядишь на дом бы накопили процентами с прибыли.
Котик-Пупсик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
по роботі з аукро, я завжди чужі гроші (чи там здача лишається, чи то переплата 20,10грн - але я повертаю. не лишаю їх в себе. і відсоток плачу з своєї кишені. лиш щоб їм повернулися всі їхні гроші.
10грн, а не 09,56грн (до прикладу)
і я вважаю це чесним
извините,вы писали , что снимались в реалити-шоу.а каком? Холостяк?
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляТатьяна2012
Извините, а Светлана почему вам должна дарить деньги,если ей, допустим, их не вернули в магазине? Она вернет вам свой процент и разбирайтесь с магазином сами, почему бы не занятся решением спора с продавцом,а не с посредником?
Это китай, бестрековые посылки, никто и ничего вам не гарантирует доставить на 100%.
так але продавець себе несе і рекламує як такого посередника - від якого завжди завжди приходять посилки. як було написано у відгуку, всі товари приїжають, а лишень мої не приїхали.
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляКотик-Пупсик
извините,вы писали , что снимались в реалити-шоу.а каком? Холостяк?
панянка-селянка
_vitalina 13 июля 2015
Это уже похоже на словесный понос. Вам вернули все Ваши деньги. Закрывайте тему и не позорьтесь!
автор tanechka31 13 июля 2015
Ответ дляКотик-Пупсик
извините,вы писали , что снимались в реалити-шоу.а каком? Холостяк?
програма ’все буде добре’
програма новин (різні канали)
до речі я ще й благодійниця.
я робила кілька благодійних проектів. а також допомагала організовувати різні благодійні заходи.
автор tanechka31 13 июля 2015
до чого веду.
просто продавці написали що права продавець.
а я неправа. і дуже грубо з нею повелася.
я так не вважаю. я не є ’груба’ людина
я привітна і любязна.
тактовна. щиросердечна

у даному конфлікті своєї вини не відчуваю.
тому зацікавила думка зі сторони
вашу думку почула.
дякую.
Котик-Пупсик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
програма ’все буде добре’
програма новин (різні канали)
до речі я ще й благодійниця.
я робила кілька благодійних проектів. а також допомагала організовувати різні благодійні заходи.
нормальные люди, которые занимаются благотворительностью, не кричат об этом и не пишут, а скромно молчат.это минус вам, огромный минус.не надо этим кичиться. вы очень примитивная и недалекая, судя по всему. вам надо заняться самообразованием и не относиться так к людям. не дай Господь таких клиентов, как Вы...
Рыжик-пыжик 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
панянка-селянка
дайте ссылку)))
ТелаЧьи нежноСти 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
до чого веду.
просто продавці написали що права продавець.
а я неправа. і дуже грубо з нею повелася.
я так не вважаю. я не є ’груба’ людина
я привітна і любязна.
тактовна. щиросердечна

у даному конфлікті своєї вини не відчуваю.
тому зацікавила думка зі сторони
вашу думку почула.
дякую.

Извините, Автор, у Вас как раз тот случай когда на лице все написано
всегдаДаДа 13 июля 2015
Ответ дляРыжик-пыжик
дайте ссылку)))
автор tanechka31 13 июля 2015
раз уже так пішло.
можете прочитати мої відгуки з аукро. там 98% - лише позитив, де всі мені дуже вдячні.
і дуже раді що співпрацювали зі мною.

можу сказати що посієш те й пожнеш.
мої клієнгти, а також інші продавці - думають про мене зовсім інакше.
але від них я завжди отримували свої товари. а вони від мене!
vitalynka 13 июля 2015
Ответ дляtanechka31
до чого веду.
просто продавці написали що права продавець.
а я неправа. і дуже грубо з нею повелася.
я так не вважаю. я не є ’груба’ людина
я привітна і любязна.
тактовна. щиросердечна

у даному конфлікті своєї вини не відчуваю.
тому зацікавила думка зі сторони
вашу думку почула.
дякую.

привітна і любязна. тактовна. щиросердечна:
Летчица 13 июля 2015
Кошмар! Даже слов нет..Продавец Вы молодец , что вернули те деньги..эта барышня ведь и мозг вынесет..Добавила в чс, не дац Бог столкнуться!!
Рыжик-пыжик 13 июля 2015
Ответ длявсегдаДаДа
так я это нашла, просто думала прямую ссылку, чтобы не искать, половину видео нет(
Котик-Пупсик 13 июля 2015
Ответ дляvitalynka

привітна і любязна. тактовна. щиросердечна: