15 июля 2015

Военные действия на востоке Украины - единая тема!

Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.

Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.

Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.

Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.

За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.

Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.

Спасибо за понимание.
показать весь текст
Masushki2 26 февраля 2017
Ответ дляannashahan
Якось незабаром я у ФБ прочитала таку думку, що краще було б нам відмовитись від окупованих терріторій та на гроші, які мали б витратити на відбудову цих міст та сіл на нашій землі побудувати всю інфраструктуру та поселити там людей, які б захотіли бути в Україні. перша емоція була -ДА, я за...але потім поміркувала та зрозуміла, що це не вихід. Бо таким чином ми дамо добро лізти у нашу хату всраними лаптями і захоплювати все далі. Цю пухлину треба вирізати. Дуже боляче, бо гинуть хлопці. Маю сина, то за всіх загинувших болить, як за рідних. Якби можна було витягнути звідти всіх вірних Україні, щоб не постраждали від війни...
я человек маленький и никак не пойму , что правильно сделать с Донбассом в 2014 . Но меня не покидает мысль , почему вдруг Украина должна что-то отдавать ? Болит душа за каждый клочок нашей родной земли. Т.к. с Донбассом , Крымом , Запорожьем, Полтавой, Житомиром и Киевом в моей семье связано много болезненных страниц. Потому не знаю уже где моя земля ,а где не моя... Знаю точно , что я на чужое не претендую .... Но почему чужой сапог должен топтать землю, где пролита кровь моих близких ? Сложно и горько.....
raduga.1 27 февраля 2017
Доброго всем дня, украиночки! Ссылка на темку Марш Немцова. Не всЕ потеряны.Но их мало.
http://varlamov.ru/2253998.html
Metelitsa 27 февраля 2017
О, Бальцерович дал оценку нашим славным ’апазиционерам’. Сечйчас к оппозиции себя причисляет Оппоблок, Самонемич, ’Укроп’ и другие потешные полезные идиоты.

’Лєшек Бальцерович: Українська опозиція набагато гірша за владу’
http://espreso.tv/article/2017/02/26/balcerovych
stranger-1 27 февраля 2017
Ответ дляannashahan
Якось незабаром я у ФБ прочитала таку думку, що краще було б нам відмовитись від окупованих терріторій та на гроші, які мали б витратити на відбудову цих міст та сіл на нашій землі побудувати всю інфраструктуру та поселити там людей, які б захотіли бути в Україні. перша емоція була -ДА, я за...але потім поміркувала та зрозуміла, що це не вихід. Бо таким чином ми дамо добро лізти у нашу хату всраними лаптями і захоплювати все далі. Цю пухлину треба вирізати. Дуже боляче, бо гинуть хлопці. Маю сина, то за всіх загинувших болить, як за рідних. Якби можна було витягнути звідти всіх вірних Україні, щоб не постраждали від війни...
А друга думка повинна бути об’єктивною.

Які гроші? Яка відбудова?
Чи розуміє той, хто висловив цю думку, про які гроші може йти мова? На сьогодні це далеко за 100 млрд.долларів.
Давайте пофантазуємо.

1. Держава таких грошей не має (нагадати суму зовнішнього боргу?) і не буде нічого відбудовувати. В бюджеті чисто символічно будуть закладатись мізерні кошти, частину яких взагалі не буде виділено, частину розікрадено.... В залишку - дітям на цукерки і чиновникам на сплату відряджень.
2. Іноземна допомога. Реально і на папері суми будуть значні, але то копійки, якщо дивитись з розрахунку на одного мешканця. І чого то вартує, якщо людині допоможуть пережити рік в регіоні зі знищеною інфраструктурою. Що далі, де взяти кошти, щоб прожити наступний рік?
3. Агросектор. Вмер доки не розмінують територію. Далі ’житиме’ як ’в реанімації’.
3. Інфраструктура за укр. гроші. Держава не має коштів для відновлення своїх держ.підприємств. Все буде віддано на відкуп ризиковим укр.напівкримінальним структурам підконтрольним Ахметці і т.п. (ліцензії, копійчана приватизація....). В класиці це звучить так - ’будут грабить...’ і не рік чи два.
4. Інфраструктура за іноз.кошти. Реальних інвесторів Донбас не побачить років з десять (після переходу території під контроль держави). Існує сегмент ризикових інвесторів, котрі можуть вкладатися років вже через два. Суттєвого впливу на відновлення робочих місць це не матиме. Форми і шляхи інвестицій будуть різними, але ризикові івестиції базуються на принципі - ’будут грабить...’.
5. Робоча сила. Частина працездатного населення виїхала безповоротно, частина втече з поверненням укр.влади, а деякі просто загинули...
Армія вимушено зросла і тривалий час потребуватиме молоді для призову. Значна частка молоді також не буде затримуватись, а шукатиме кращої долі як за кордоном, так і в містах, що не пережили розрухи ’рузької весни’.

В підсумку. Після переходу території під контроль держави, Донбас на наступні 10-15 років - депресивний регіон з бізнесом купи-продай, шахт-задохликів, а також різними махінаціями і розгулом криміналітету. На цьому фоні ’плямами’ будуть виділятися спроби промислових груп відновити діяльність окремих підприємств.
annashahan 27 февраля 2017
Ответ дляraduga.1
А еще мне понравилась фразочка ’Кремль выдвинул еще два важных условия к Украине’.. Еще и условия выдвигают, сволочи
Як не крути, а це валіза без ручки Тяжко буде нашим нащадкам тягти цього воза вгору, та ще й борги віддавати... Невже ми знов повернемось до коліївщини? Можновладці тиснуть немилосердно і рашисти лізуть нахрапом...Залишається гострити сокири
Инеска К 27 февраля 2017
Ответ дляstranger-1
А друга думка повинна бути об’єктивною.

Які гроші? Яка відбудова?
Чи розуміє той, хто висловив цю думку, про які гроші може йти мова? На сьогодні це далеко за 100 млрд.долларів.
Давайте пофантазуємо.

1. Держава таких грошей не має (нагадати суму зовнішнього боргу?) і не буде нічого відбудовувати. В бюджеті чисто символічно будуть закладатись мізерні кошти, частину яких взагалі не буде виділено, частину розікрадено.... В залишку - дітям на цукерки і чиновникам на сплату відряджень.
2. Іноземна допомога. Реально і на папері суми будуть значні, але то копійки, якщо дивитись з розрахунку на одного мешканця. І чого то вартує, якщо людині допоможуть пережити рік в регіоні зі знищеною інфраструктурою. Що далі, де взяти кошти, щоб прожити наступний рік?
3. Агросектор. Вмер доки не розмінують територію. Далі ’житиме’ як ’в реанімації’.
3. Інфраструктура за укр. гроші. Держава не має коштів для відновлення своїх держ.підприємств. Все буде віддано на відкуп ризиковим укр.напівкримінальним структурам підконтрольним Ахметці і т.п. (ліцензії, копійчана приватизація....). В класиці це звучить так - ’будут грабить...’ і не рік чи два.
4. Інфраструктура за іноз.кошти. Реальних інвесторів Донбас не побачить років з десять (після переходу території під контроль держави). Існує сегмент ризикових інвесторів, котрі можуть вкладатися років вже через два. Суттєвого впливу на відновлення робочих місць це не матиме. Форми і шляхи інвестицій будуть різними, але ризикові івестиції базуються на принципі - ’будут грабить...’.
5. Робоча сила. Частина працездатного населення виїхала безповоротно, частина втече з поверненням укр.влади, а деякі просто загинули...
Армія вимушено зросла і тривалий час потребуватиме молоді для призову. Значна частка молоді також не буде затримуватись, а шукатиме кращої долі як за кордоном, так і в містах, що не пережили розрухи ’рузької весни’.

В підсумку. Після переходу території під контроль держави, Донбас на наступні 10-15 років - депресивний регіон з бізнесом купи-продай, шахт-задохликів, а також різними махінаціями і розгулом криміналітету. На цьому фоні ’плямами’ будуть виділятися спроби промислових груп відновити діяльність окремих підприємств.
Да,ломать -не строить.Такая грусть-печаль после прочитанного,хоть плачь.До сих пор кажется,что это страшный сон.
Vlada-Maria 27 февраля 2017
Ответ дляИнеска К
Да,ломать -не строить.Такая грусть-печаль после прочитанного,хоть плачь.До сих пор кажется,что это страшный сон.
а эти не печалятся... гробят все... что-то не слышно воплей от их почитателей в стиле ’тамжелюди’, ’фашисты’... ах да, забыла, то ж ’мальчики, которые защищают от хунты’
Бойовики замінували фільтрувальну станцію, води в Авдіївці - на два дні
https://www.ukrinform.ua/rubric-doneccina/2184002-...
Инеска К 27 февраля 2017
Ірина Ніка
в субботу
Окей, зараз буде пост-відповідь на одне запитання. Задавала його в лічку хороша людина, тому, пліз, акуратно з коментами.
Значить так, в чому суть: людина голосувала за Порошенка, а війна триває, а вугілля ахметовське і життя дістало. Відповідаю як пересічна людина пересічній людині.
Яку б ми людину не вибрали зараз Президентом- війна буде тривати. росія воює з нами не через Порошенка, Яроша чи ще когось. росія воює з нами, бо сам наш вибір в сторону євроінтеграції ставить існування раші під питання. Для них питання стоїть так ’ або Україна з ними в імперії, або імперія розвалюється на дрібні наділи з удільними князьками’. Ні, ми можемо зараз погодитись на ставленика рф, війна закінчиться, але Україна перестане існувати. ЦЕ ФАКТ. Тому хватить бавитись у дитячі рефлексії і казочки про фею-хресну, зібрались , витерли соплі , заціпили зуби і пішли.
Далі. Ніякий Президент , самий чесний та ідеальний, не відмінить того факту, що 300 років ми були кріпаками в імперії, 70 - полоненими в союзі і 25 - ідіотами в снд. Не вийде за 3 роки збудувати те, на що в інший країн пішли десятиліття прогресу і століття культурного розвитку. Ні в кого не вийде. І ми всі мусимо прийняти той факт, що ще десятиліття будемо розплачуватися за поворот на 180 градусів і будемо себе ламати і перебудовувати.
Закінчення війни. У нас є кілька варіантів. Дурний : шашки наголо і весело на танках в сліпу атаку, так як показували в совкових фільмах і американських бойовичках. Результат- СОТНІ ТИСЯЧ жертв і ніякий результат. Бо чомусь люди думають, що варта к..ц..пів відігнати за наші кордони, як вони плюнуть, скажуть ’ ну раз так, ми пашлі дамой’ , розвернуться і підуть. Це буде кривава бойня і оте, що ви зараз називаєте ’важко’ - вам покажеться раєм.
Розумний. Продовжувати цю гібридну війну: і тут є жертви, і це важко, але нація вистоїть. Ізраїль в такому режимі існує всю свою новітню історію.
Ідеальний : ми вибрали когось хто завтра зробить нам перемогу. Шукати у дитячих мультиках та комп. іграх. Ми живем у брудному, жорстокому , неідеальному світі. Прийміть і перестаньте чекати див, не довдеться розчаровуватись.
Тепер про ’ ТЯЖКО’. Три роки тому ми опинилися в країні без копійки грошей, з боргами,з розваленими економічними зв’язками, з розкраденою чиновниками і НАМИ армією, з військовими , які поняття не мають хто вони і нащо вони, з ворогом на своїй території, з населенням , яке звикло працювати як в совку , а вимагати як в Європі і відповідати за вчинки як в Африці. Коли просто розвалився совок і втратились економічні ланцюжки - ми кілька років сиділи без світла , місяцями без зарплати і часто без їжі. Я не знаю, як ви могли це забути. Мої обидвоє батьків працювали, а ЇСТИ в домі часто просто не було, бо НЕ ПЛАТИЛИ. Розумієте, ЇСТИ НЕ БУЛО.
Тепер 90 процентів моїх знайомих не платять за комуналку , мають у квартирах 25 градусів у морози і ниють про важке життя , бо не вистачає на нову мобілку і можна з-за кордону привозити в рік лише одне авто з низьким розмитненням . Мені здається, декому не важко жити, дехто просто окуїв. Розкажіть в багатій Європі, як можна не платити за опалення , не економити газ та світло і нити про тарифи.
ще далі. Втома від війни. У більшості з вас втома не від війни( ви не воюєте, ваші рідні не воюють, у вашому місті не воюють). У вас втома від негативних новин. Що ж, пора визнати , що це не ваше і максимально виключити себе з цього потоку. Тут виживають або найсильніші або вмотивовані . Відрізайте себе від ФБ, телевізора, таких розмов, прямо кажіть людям ’ я не хочу з вами це обговорювати, не жалійтесь мені ’. Образите когось, зате побережете себе.
Ще далі. Вугілля.
Ви не експерт, я не експерт, вони усі не експерти. Тому заткались і перестали переживати, рано чи пізно заказчики цього концерту випливуть.
І ще трошки про відповідальність. Мене дуже вразила історія Доніка про те, як на передовій стояв тижнями несправний кулемет ( чи гранатомет, соррі , забула) , справа була в одній деталі, яку можна було замовити, а всім було НАЧХАТИ. Начхати на своє життя !!! Тому що вони теж чекали, що Порошенко прийде і зробить, бо ж вони вибрали. Так не піде. Кожен робить маленьке, але своє. Хай маціпусіньке, але відповідально, а не на від’єбись . І все получиться. Як у мурашок.
пи.си. соррі за багато слів і безлад у думках.
annashahan 27 февраля 2017
Ответ дляИнеска К
Ірина Ніка
в субботу
Окей, зараз буде пост-відповідь на одне запитання. Задавала його в лічку хороша людина, тому, пліз, акуратно з коментами.
Значить так, в чому суть: людина голосувала за Порошенка, а війна триває, а вугілля ахметовське і життя дістало. Відповідаю як пересічна людина пересічній людині.
Яку б ми людину не вибрали зараз Президентом- війна буде тривати. росія воює з нами не через Порошенка, Яроша чи ще когось. росія воює з нами, бо сам наш вибір в сторону євроінтеграції ставить існування раші під питання. Для них питання стоїть так ’ або Україна з ними в імперії, або імперія розвалюється на дрібні наділи з удільними князьками’. Ні, ми можемо зараз погодитись на ставленика рф, війна закінчиться, але Україна перестане існувати. ЦЕ ФАКТ. Тому хватить бавитись у дитячі рефлексії і казочки про фею-хресну, зібрались , витерли соплі , заціпили зуби і пішли.
Далі. Ніякий Президент , самий чесний та ідеальний, не відмінить того факту, що 300 років ми були кріпаками в імперії, 70 - полоненими в союзі і 25 - ідіотами в снд. Не вийде за 3 роки збудувати те, на що в інший країн пішли десятиліття прогресу і століття культурного розвитку. Ні в кого не вийде. І ми всі мусимо прийняти той факт, що ще десятиліття будемо розплачуватися за поворот на 180 градусів і будемо себе ламати і перебудовувати.
Закінчення війни. У нас є кілька варіантів. Дурний : шашки наголо і весело на танках в сліпу атаку, так як показували в совкових фільмах і американських бойовичках. Результат- СОТНІ ТИСЯЧ жертв і ніякий результат. Бо чомусь люди думають, що варта к..ц..пів відігнати за наші кордони, як вони плюнуть, скажуть ’ ну раз так, ми пашлі дамой’ , розвернуться і підуть. Це буде кривава бойня і оте, що ви зараз називаєте ’важко’ - вам покажеться раєм.
Розумний. Продовжувати цю гібридну війну: і тут є жертви, і це важко, але нація вистоїть. Ізраїль в такому режимі існує всю свою новітню історію.
Ідеальний : ми вибрали когось хто завтра зробить нам перемогу. Шукати у дитячих мультиках та комп. іграх. Ми живем у брудному, жорстокому , неідеальному світі. Прийміть і перестаньте чекати див, не довдеться розчаровуватись.
Тепер про ’ ТЯЖКО’. Три роки тому ми опинилися в країні без копійки грошей, з боргами,з розваленими економічними зв’язками, з розкраденою чиновниками і НАМИ армією, з військовими , які поняття не мають хто вони і нащо вони, з ворогом на своїй території, з населенням , яке звикло працювати як в совку , а вимагати як в Європі і відповідати за вчинки як в Африці. Коли просто розвалився совок і втратились економічні ланцюжки - ми кілька років сиділи без світла , місяцями без зарплати і часто без їжі. Я не знаю, як ви могли це забути. Мої обидвоє батьків працювали, а ЇСТИ в домі часто просто не було, бо НЕ ПЛАТИЛИ. Розумієте, ЇСТИ НЕ БУЛО.
Тепер 90 процентів моїх знайомих не платять за комуналку , мають у квартирах 25 градусів у морози і ниють про важке життя , бо не вистачає на нову мобілку і можна з-за кордону привозити в рік лише одне авто з низьким розмитненням . Мені здається, декому не важко жити, дехто просто окуїв. Розкажіть в багатій Європі, як можна не платити за опалення , не економити газ та світло і нити про тарифи.
ще далі. Втома від війни. У більшості з вас втома не від війни( ви не воюєте, ваші рідні не воюють, у вашому місті не воюють). У вас втома від негативних новин. Що ж, пора визнати , що це не ваше і максимально виключити себе з цього потоку. Тут виживають або найсильніші або вмотивовані . Відрізайте себе від ФБ, телевізора, таких розмов, прямо кажіть людям ’ я не хочу з вами це обговорювати, не жалійтесь мені ’. Образите когось, зате побережете себе.
Ще далі. Вугілля.
Ви не експерт, я не експерт, вони усі не експерти. Тому заткались і перестали переживати, рано чи пізно заказчики цього концерту випливуть.
І ще трошки про відповідальність. Мене дуже вразила історія Доніка про те, як на передовій стояв тижнями несправний кулемет ( чи гранатомет, соррі , забула) , справа була в одній деталі, яку можна було замовити, а всім було НАЧХАТИ. Начхати на своє життя !!! Тому що вони теж чекали, що Порошенко прийде і зробить, бо ж вони вибрали. Так не піде. Кожен робить маленьке, але своє. Хай маціпусіньке, але відповідально, а не на від’єбись . І все получиться. Як у мурашок.
пи.си. соррі за багато слів і безлад у думках.
Все дуже правильно!!! Працюймо, укропочки! Нашим бабусям багато важче було, витримали. А ми хіба гірші?
Инеска К 28 февраля 2017
Ответ дляannashahan
Все дуже правильно!!! Працюймо, укропочки! Нашим бабусям багато важче було, витримали. А ми хіба гірші?
Наверно на каждое поколение приходятся какие то испытания.Нам выпало самое трудное,в корне изменить нашу жизнь.Получиться?Я думаю да.Трудно,тяжело,но если каждый захочет,мы победим.
Briunetochka 28 февраля 2017
Ответ дляraduga.1
угораздило же меня жить в недообразовании! Люди, никогда не покупайте жилье в приграничных зонах! Опасно для жизни, как показал опыт
Вы сейчас в Свердловске?
Briunetochka 28 февраля 2017
Ответ дляannashahan
Да, Семенченко цікавий тип, 6 на 9, але ж як вдало користується своїм минулим піаром на Майдані. Йому вірить багато людей
поищите видео захвата ОГА в Донецке.На одном из них(видео) Семенченко фигурировал на стороне захватчиков
annashahan 28 февраля 2017
Ответ дляBriunetochka
поищите видео захвата ОГА в Донецке.На одном из них(видео) Семенченко фигурировал на стороне захватчиков
ШОК! А при владі цього ніхто не знав? Це тому він балаклаву не знімав навіть після Майдану?
annashahan 28 февраля 2017
Ответ дляИнеска К
Наверно на каждое поколение приходятся какие то испытания.Нам выпало самое трудное,в корне изменить нашу жизнь.Получиться?Я думаю да.Трудно,тяжело,но если каждый захочет,мы победим.
Моя бабуля колись так казала -’Не вмієш -навчимо, не хочеш -змусимо’
Бо багато українців живуть ще по совковому принципу -’Не зробимо сьогодні -зробимо завтра, не зробимо ми - зроблять люди.’
annashahan 28 февраля 2017
Погуглила і знайшла((( НУ ЧОМУ МИ ТАКІ ЛОЯЛЬНІ ДО ПЕРЕВЕРТНІВ??? в нас вже їх розвелось, як молі у старому кужусі!!!
’Семенченко підтвердив, що був присутнім під час захоплення Донецької ОДА, Семенченко зізнався, що ходив на сепаратистські мітинги в Донецьку, Семен Семенченко внутри Доецкой ОГА в день захвата, Семенченко пояснив, що робив у захопленій «ДНР» Донецькій ОДА, Как Семенченко чуть депутатом парламента ДНР не стал или Семен в поисках халявы, Комбат Донбасса Семен Семенченко хотел стать депутатом ДНР?, ’Когда я был сепаратистом’. Как Семен Семенченко поддерживал Донецкую республику в марте 2014 года, Семенченко присутствовал на пророссийском митинге и был в захваченной боевиками донецкой ОГА, Семен Семенченко агент ДНР?, Семенченко розповів, що він робив у лігві бойовиків в Донецькій ОДА, Семенченко при захвате Донецкой ОГА, семенченко днр, захват ога видео семенченко, 3.03.2014,’
Vlada-Maria 28 февраля 2017
Ответ дляannashahan
ШОК! А при владі цього ніхто не знав? Це тому він балаклаву не знімав навіть після Майдану?
Это потому, что брехня на постном масле. Он околачивался там, глазел, но участия в захвате не брал - спецслужбы давно уже это прошерстили. Это при все моем неоднозначном отношении к этому персонажу. Но не люблю, когда подтасовывают и вбрасывают г** на вентилятор
annashahan 28 февраля 2017
Ответ дляVlada-Maria
Это потому, что брехня на постном масле. Он околачивался там, глазел, но участия в захвате не брал - спецслужбы давно уже это прошерстили. Это при все моем неоднозначном отношении к этому персонажу. Но не люблю, когда подтасовывают и вбрасывают г** на вентилятор
Якого він там робив, якщо був проти того дійства? У Біблії є хороша порада на цей випадок -’Не давайте повода тем, кто ищет повода’ (вибачте, не можу згадати як то на українській мові написано) От і летить це г***, бо слушний час для цього. Кого боявся, коли ховав лице? Нечиста совість ховається і маскується.
Диез 01 марта 2017
Удалено администрацией...
Гл@ша 01 марта 2017
Ответ дляДиез
Удалено администрацией...
а мені цікаво, кого з рядів сепарок пішли з відси, а вона знову воскресла тут під новим ніком
Ви не знаете ?
Диез 01 марта 2017
Ответ дляГл@ша
а мені цікаво, кого з рядів сепарок пішли з відси, а вона знову воскресла тут під новим ніком
Ви не знаете ?
перечитала Вас знову і знову - не зрозуміла Вашої думки. Висловлюйтесь зрозуміліше.
Гл@ша 01 марта 2017
Ответ дляДиез
перечитала Вас знову і знову - не зрозуміла Вашої думки. Висловлюйтесь зрозуміліше.
так таки так
Briunetochka 01 марта 2017
Девочки,интересно ваше мнение по поводу блокады Донбасса.это хорошо или плохо для Украины?и будет ли национализация дэтэка(ваши предположения)?
Инеска К 01 марта 2017
Уже 1 марта, а украинцы опять забыли замерзнуть зимой.
Мы же снова забыли замерзнуть зимой. Третий раз уже. Аж неудобно перед как цапами. Они все ждут, надеются, верят в нас. А мы – никак. Теперь надо собраться и, хотя-бы, сдохнуть от голода весной, как приличные люди. А то ж стыдно просто, чесслово…
Напоминаю расписание:
* Зимой вымерзаем без российского газа (холодомор)
* Весной дохнем с голоду (я уж не помню, почему)
* Летом как цапы традиционно берут Киев за две недели, а Львов – за три.
* Осенью… от чего же мы дохнуть должны каждую осень? От тоски по мышебратьям? Тарифный майдан? Не помню точно, но как цапы все ждут и ждут.
Лично я давно предлагал как цапам признать нас массово погибшими еще на Майдане, сам Майдан – разогнанным Беркутом и Януковича – комендантом вымерших территорий.
Только, главное, вы сюда не лезьте, на эти территории.
Как показывает опыт, для некрепкого кацапского тЕльца, подточенного боярышником, это смертельно опасно.
Всё, нету нас, оть...тесь.
А всех наших – с весной!

Андрей Скатерной.
Uliko 02 марта 2017
Ответ дляИнеска К
Уже 1 марта, а украинцы опять забыли замерзнуть зимой.
Мы же снова забыли замерзнуть зимой. Третий раз уже. Аж неудобно перед как цапами. Они все ждут, надеются, верят в нас. А мы – никак. Теперь надо собраться и, хотя-бы, сдохнуть от голода весной, как приличные люди. А то ж стыдно просто, чесслово…
Напоминаю расписание:
* Зимой вымерзаем без российского газа (холодомор)
* Весной дохнем с голоду (я уж не помню, почему)
* Летом как цапы традиционно берут Киев за две недели, а Львов – за три.
* Осенью… от чего же мы дохнуть должны каждую осень? От тоски по мышебратьям? Тарифный майдан? Не помню точно, но как цапы все ждут и ждут.
Лично я давно предлагал как цапам признать нас массово погибшими еще на Майдане, сам Майдан – разогнанным Беркутом и Януковича – комендантом вымерших территорий.
Только, главное, вы сюда не лезьте, на эти территории.
Как показывает опыт, для некрепкого кацапского тЕльца, подточенного боярышником, это смертельно опасно.
Всё, нету нас, оть...тесь.
А всех наших – с весной!

Андрей Скатерной.
raduga.1 02 марта 2017
** Следовательно, первые итоги ’блокады’.
- Террористы отжали предприятия на Донбассе, которые теперь не будут платить Украине налоги - больше 32 млрд на год, а все будут платить России.
- Украинская Армия потеряет за год минимум седьмую часть от потерянных налогов, то есть около 6 млрд грн, с миллиардом военного налога - ведь именно седьмая часть бюджета идет на оборону.
- Украинские предприятия на свободной территории будут покупать русский уголь напрямую, будут финансировать агрессора напрямую, вместо покупать его на своих предприятиях с уплатой Украине налогов.
- Россия на практике увидела слабости украинской энергетической системы и взорвала колеи со своей стороны в спрятливий для енерегтичних диверсий момент, когда в Украине заканчиваются запасы угля.
- Продолжение стремительного экономического роста Украины под вопросом.
Семьйон Донецко-Таврический может готовить лыжи в Москву за орденом, а дурачков, которые ему поверили, оставит у разбитого корыта с 6 тысячами монет.
З.Ы. Ни одного пленного так и не освободили. Да и не собирались. (с)** політолог Олександр Палій
raduga.1 02 марта 2017
http://thesame.tv/video/8d193.4018544291b1332f9edb...

это ж надо так головы задурить
Ксюша-Ксюшенька 03 марта 2017
Ответ дляraduga.1
** Следовательно, первые итоги ’блокады’.
- Террористы отжали предприятия на Донбассе, которые теперь не будут платить Украине налоги - больше 32 млрд на год, а все будут платить России.
- Украинская Армия потеряет за год минимум седьмую часть от потерянных налогов, то есть около 6 млрд грн, с миллиардом военного налога - ведь именно седьмая часть бюджета идет на оборону.
- Украинские предприятия на свободной территории будут покупать русский уголь напрямую, будут финансировать агрессора напрямую, вместо покупать его на своих предприятиях с уплатой Украине налогов.
- Россия на практике увидела слабости украинской энергетической системы и взорвала колеи со своей стороны в спрятливий для енерегтичних диверсий момент, когда в Украине заканчиваются запасы угля.
- Продолжение стремительного экономического роста Украины под вопросом.
Семьйон Донецко-Таврический может готовить лыжи в Москву за орденом, а дурачков, которые ему поверили, оставит у разбитого корыта с 6 тысячами монет.
З.Ы. Ни одного пленного так и не освободили. Да и не собирались. (с)** політолог Олександр Палій
с этой блокадой вообще ничего не понятно:))
’отжали’ только ахметкины предприятия, остальных дело не коснулось. Но, при всем при этом на прошлой недели немного угля ушло на Славянск по соглосованию с Семенченко, а на Константиновку через день возят уголь автомобильными дорогами. Но это очень мелкие партии, конечно.
И самое интересное, теперь уголь ОПРАВДАННО будут покупать в россии (ну, чтобы терров не спонсировать:)))), и в это время уже все составы перегнаны на Иловайск и грузятся углем для перегона в россию.
Вот и думайте, кто ’дурак’:)))
И еще очень понравилось заявление Порошенко: ’Срочно введите доп. санкции против россии’ (ну логино, да) и при этом объявили, что мы уголь будем покупать у той же россии (возможно даже свой уголь и будем покупать по ’заграничным’ ценам).
asjaua 03 марта 2017
вчера со стороны Первомайска российские смегможоры обстреляли нашу Лоскутовку, было очень громко даже в центре. Твари.
Диез 03 марта 2017
Ответ дляМандолина Бу
с этой блокадой вообще ничего не понятно:))
’отжали’ только ахметкины предприятия, остальных дело не коснулось. Но, при всем при этом на прошлой недели немного угля ушло на Славянск по соглосованию с Семенченко, а на Константиновку через день возят уголь автомобильными дорогами. Но это очень мелкие партии, конечно.
И самое интересное, теперь уголь ОПРАВДАННО будут покупать в россии (ну, чтобы терров не спонсировать:)))), и в это время уже все составы перегнаны на Иловайск и грузятся углем для перегона в россию.
Вот и думайте, кто ’дурак’:)))
И еще очень понравилось заявление Порошенко: ’Срочно введите доп. санкции против россии’ (ну логино, да) и при этом объявили, что мы уголь будем покупать у той же россии (возможно даже свой уголь и будем покупать по ’заграничным’ ценам).
Теж незрозуміло, це зрада чи перемога?