16 июля 2015

Не смейтесь. Вдруг кто-то поможет..

Девушки, есть вакансия, на которую претендуют кроме меня много людей. Я обладаю достаточным опытом и квалификацией и очень, очень хочу на эту работу. Но место сильно козырное, чтобы надеяться только на это. Вдруг кто-то знает какие-нибудь заговоры, которые могут помочь. Знаю, глупость прошу. Но а вдруг) Для достижения моей цели все средства хороши. Помогите, если можете. ОБЕЩАЮ в случае успеха 1000 грн. Клянусь, не шучу!
Алгонавт 16 июля 2015
как с вами связаться?
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляАлгонавт
как с вами связаться?

bravo_b@ukr.net
Сегодня я не я 16 июля 2015
не-не-не, деньги вперед. Утром деньги -вечером стулья.
Не фонарь 16 июля 2015
Переспите с начальником.
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляСегодня я не я
не-не-не, деньги вперед. Утром деньги -вечером стулья.

Просила ж не подкалывать)
Маманя 16 июля 2015
Если верите то Вам поможет.могу книгу предложить с заговорами там на все случаи жизни.за 1000грн продам.
movsumova 16 июля 2015
Молитесь Богу.
Какие заговоры?
Или Вы с сатаной решили подружиться?
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляМаманя
Если верите то Вам поможет.могу книгу предложить с заговорами там на все случаи жизни.за 1000грн продам.

Спасибо, но.. Мне важен результат. Я не троль, поверьте. И обещание сдержу.
все по ГОСТу! 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

Просила ж не подкалывать)

Слушайте, есть такой талисман делают! Сча инфу в инете гляну... АСТА вроде называется...
Танцепесенная 16 июля 2015
Напишите своё желания красной ручкой и в конце слова ’Так тому и быть’. мне помогло .
Сегодня я не я 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

Просила ж не подкалывать)

не удержалась)))
Деловитая 16 июля 2015
На небесах уже все предрешено...
все по ГОСТу! 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

Спасибо, но.. Мне важен результат. Я не троль, поверьте. И обещание сдержу.

Да верим, верим! Сча найдем
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляmovsumova
Молитесь Богу.
Какие заговоры?
Или Вы с сатаной решили подружиться?

Нет, что Вы. Заговор - это я так назвала, чтобы понятно было. Я прошу Бога, конечно. И закрок дала - обещание одно.
Помилуйте мадам 16 июля 2015
ложитесь спать, идите к визажисту, в парикмахерскую ,больше уверенности в себе и все у вас получится,главное веру в себя и скажите себе эта работа моя, я к 15 августа выйду на эту работу.
Смайлик 16 июля 2015
Симорон Вам в помощь))))))
все по ГОСТу! 16 июля 2015

Автор, где вы там??? Вот http://magikcristall.ucoz.ru/publ/ritual_dlja_pois... штука действенная.
Маманя 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

Спасибо, но.. Мне важен результат. Я не троль, поверьте. И обещание сдержу.
Я делать не буду а книгу продам.если надумаете пишите.
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляТанцепесенная
Напишите своё желания красной ручкой и в конце слова ’Так тому и быть’. мне помогло .

Спасибо, попробую!
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ длявсе по ГОСТу!

Автор, где вы там??? Вот http://magikcristall.ucoz.ru/publ/ritual_dlja_pois... штука действенная.

Буду изучать, спасибо!
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляСмайлик
Симорон Вам в помощь))))))

Что это - Симорон?
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
ложитесь спать, идите к визажисту, в парикмахерскую ,больше уверенности в себе и все у вас получится,главное веру в себя и скажите себе эта работа моя, я к 15 августа выйду на эту работу.

Помилуйте мадам 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

я написала Вам правду ( я иногда вижу будущее), после 15 напишите Я ПОЛУЧИЛА ЭТУ РАБОТУ
СирОжино пирОжино 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

Нет, что Вы. Заговор - это я так назвала, чтобы понятно было. Я прошу Бога, конечно. И закрок дала - обещание одно.

Дорогий Отче на небесах, усього добра Подателю, дякую Тобі за те, що Ти створив мене і піклуєшся про мене аж донині. Ти знаєш усі мої потреби і страхи через моє теперішнє безробіття. Молюся до Тебе: утіш і зміцни мене, і допоможи мені завжди мати надію та мужність.
У Твоєму Слові чітко сказано, що праця є нормальним станом для людини і є для неї доброю, та все ж таки я не знайшов роботи, яка мені потрібна і яку я шукаю. Це важко зрозуміти. Допоможи мені, Господи, цілковито довіритися Тобі й шукати з Твоєї руки роботу, яка мені потрібна.
Молюся до Тебе, Господи, – виправ усе те, що в мені неправильне, або ж усю ситуацію з роботою, і дай мені змогу заробити на мій насущний хліб. Утримуй мене від знеохочення та гіркоти і допоможи мені покладатися на Тебе. Допоможи мені промовляти з серцем, сповненим віри: «Очі всіх спрямовані до Тебе, Ти своєчасно даєш їм поживу: розкриваєш свою долоню і наповнюєш усе живе доброзичливістю» (Пс 145, 15-16).
Господи, допоможи мені покладати надію на Тебе і зберігати спокій. Водночас піклуйся про мене і про моїх домашніх відповідно до Твоєї обітниці. Амінь.

Боже, будь мені милостивий, задля безмірної Твоєї доброти й умилосердися наді мною грішним(ою) і не гідним(ою) Твоїм(єю) слугою!
У цей скрутний для мене час (пошуку роботи, безробіття, інше) припадаю до Твого милосердя і віддаюся у Твою опіку. Зітхаю принижений(на) і знеможений, втомлений від думок неналежних та слів безнадійних. Помилуй мене, обезсиленого, підніми мене упалого у відчай.
Не відаю чи за свої провини терплю справедливе наказання, мій Боже, бо не раз падав в неправість і беззаконня, а може по своєму невіданню не розпізнав я Волі Святої Твоєї? Просвіти мене і відкрий мені двері надії на краще.
Не буду більше нарікати на Твою повчаючу руку, а радше буду довіряти Тобі і шукати найперше Твоєї волі святої.
Ти, Боже, безконечно справедливий і всі Твої діла є справедливі. Ти, Боже, найвища справедливість, і нема в Тобі неправди. Ти, Боже, допускаєш для нас труднощі не через строгість, а задля справедливости. Бо не раз відвертався від Тебе, спокушаючись до лихих вчинків, не раз я уникав молитви у забутті про Твоє благословення, не раз відкладав благодарні моління.
Прости, пощади і не осуди мене за безліч гріхів моїх і переступів, а по безконечному Твоєму милосердю помилуй і благослови.
Вірю, що все походить від Тебе, Боже, і ніщо не діється випадково. Тому дай мені, Господи, ласку, щоб я терпеливо та з покорою зносив(ла) всі терпіння, якими мене досвідчуєш. Нехай упокорений(на) очищуся від всякої скверни, що віддалила мене від Тебе, Джерела і Подателя всякого добра.
Змилосердися наді мною, Боже мій, і не дай щоб відступив(ла) від Тебе у своєму невірстві і безнадії, щоб не нарікав(ла) і не озлоблювався(лася), не падав(ла) духом і не обезсилювався(лася), а щоб завжди восхваляв(ла) Тебе і діла Твої величні!
Пішли мені, Боже, насущний хліб і поміч від людей. Поспіши мені на допомогу через вибраних Тобою посланців, щоб утішили мене, підтримали у цей скрутний час, щоб дали належну пораду і вказали шлях до радості.
Ти знаєш, Боже Всевидючий, що є ті, котрі потребують доброго робітника і знаєш намір мого сокрушеного серця. Об’єднай нас силою Твого Божественного провидіння, щоб змогли взаємно допомагати один одному.
Нехай возрадується душа моя у Тобі, Господи, нехай заспіває подячні псалми, восхвалить Тебе за діла величні.
Боже, будь мені грішному(ій) милостивий, Ти, що живеш і царюєш на віки вічні. Амінь
lovalova 16 июля 2015
Ответ дляТанцепесенная
Напишите своё желания красной ручкой и в конце слова ’Так тому и быть’. мне помогло .
Интересно. А потом можно выбросить или сжечь?
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Девочки, я правда хочу отблагодарить ту, чей совет или метод помогут. Что делать, если многие девушки советуют? При всем желании, я ВСЕХ отблагодарить не смогу((
автор Дон Пэдро 16 июля 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
я написала Вам правду ( я иногда вижу будущее), после 15 напишите Я ПОЛУЧИЛА ЭТУ РАБОТУ

А кому мне написать????? Откройтесь или дайте мейл!
Спелый баклажан 16 июля 2015
А как Вы определите в случае успеха, чей заговор, книга или просто ритуал помог?))) всем по 1000?) Тогда и я ща че нибудь придумаю!!!
Смайлик 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

Что это - Симорон?

погуглите. Это работает, хорошее настроение и чувство юмора обязательны))))
Помилуйте мадам 16 июля 2015
Ответ дляДон Пэдро

А кому мне написать????? Откройтесь или дайте мейл!
вы тут напишите, в советчице, а и я так знаю