KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Море Счастья

Бухгалтера подскажите как начислить обязательства по Недрам

Всем привет, очень прошу подсказать как рассчитать налог на Недра за 2 кв. У меня есть цифра кол-во 831,5 м3 как применить коэффициент?

17 июля 2015 в 15:36
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 natali2871980
17 июля 2015 в 15:42
У меня нет такого платежа, но нашла Вам, может пригодится.Питання
Які з 01.04.2015 встановлені ставки рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин?

Відповідь
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Згідно із п. 252.20 ст. 252 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для суб’єктів господарювання ставки рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин встановлюються у відсотках (відносних значеннях) від вартості товарної продукції гірничого підприємства - видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) для всіх груп корисних копалин.
Законом України від 0 2 березня 2015 року № 211-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України»
до п. 252.20 ст. 252 ПКУ внесені зміни, зокрема:
з 13.03.2015 - виключено примітку «1» до таблиці щодо застосування до ставки рентної плати за користування надрами для видобування залізної руди коефіцієнта, який дорівнює частці заліза в товарній продукції;
з 01.04.2015 - ставка рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, що відповідає умові, визначеній у п. 252.24 ст. 252 ПКУ, видобутий з покладів до 5000 метрів, застосовується в розмірі – 70 відсотків.
Пунктом 1.1 підрозділу 9 прим. 1 «Особливості справляння рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин» ПКУ визначено, що ставки рентної плати за користування надрами для видобування газу природного, визначені п. 252.20 ст. 252 ПКУ, за природний газ, видобутий під час виконання договорів про спільну діяльність, встановлюються на період, визначений абзацом першим цього підрозділу (тимчасово до 1 липня 2015 року), у відсотках від вартості товарної продукції гірничого підприємства - видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) у таких розмірах:
у період з 1 квітня до 30 червня 2015 року (включно) - 65 відсотків;
з 1 липня 2015 року - застосовується ставка – 70 відсотків.
Рентна плата за користування надрами для видобування прісних підземних вод, які видобуваються платниками, зазначеними у п.п. 252.1.5 п. 252.1 ст. 252 ПКУ, застосовується за ставками, визначеними у п.п. 255.5.2 п. 255.5 ст. 255 ПКУ.
При цьому п.п. 252.1.5 п. 252.1 ст. 252 ПКУ визначено, що платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин є землевласники та землекористувачі, крім суб’єктів підприємництва, які відповідно до законодавства відносяться до фермерських господарств, - громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що в межах наданих їм земельних ділянок, розмір яких перевищує норми, передбачені ст. 121 Земельного кодексу України, видобувають прісні підземні води із застосуванням електричних пристроїв у обсязі понад 13 кубічних метрів на особу в місяць (за показниками лічильників).
2 natali2871980
17 июля 2015 в 15:44
вот с этой ссылки копировала http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst32063.aspx
Вопрос закрыт