22 июля 2015

Чи тяжко виховувати НЕрідних дітей та любити їх?

Прошу поради ЛИШЕ у тих мам, які взяли на виховання (під опіку або усиновили) діток. Поділіться, будь ласка, тим, з якими труднощами зіткнулися у плані взаєморозуміння, спілкування, виховання діток (вік приблизно 6-8 років). Вже кілька років обговорюємо з чоловіком можливість взяти на виховання діток, але є певні страхи стосовно того, чи впораємося, чи зможемо любити їх, як рідних. Розвійте їх)))) P.S. Своїх діток маємо, двоє.
показать весь текст
автор Очень добрый аноним 22 июля 2015
Ответ дляБлондинка в Законе

Если ситуация не оджнозначная с ребёнком- тогда сначала опека, какое-то время. С подписанием отказа опекуна рассматривать ребёнка, как кандидата на усыновление третьми лицами (мы писали сразу)
Потом через время можно пытаться усыновить, особенно, если родственники ребёнка никак не принимают участие, не выплачивают алименты.
У опекуна приоритет на усыновление.

Так, загалом ми це знаємо, і якщо рухатимемося у цьому напрямку, я думаю, ми також прийдемо до думки про усиновлення.
Трынди-брынди 22 июля 2015
Ответ дляОчень добрый аноним
Нашим 8 та 5 років. Всі питання на цю тему з ними обговорюємо постійно - звичайно, на доступному для них рівні. Вони у захваті при одній думці про те, що ЇХНЬОГО БРАТА може стати більше))))))

ну тогда, Дай Бог
я Кукарача 22 июля 2015
погоджуюся
виховувати з немовлятка і брати дошкільнятко це рвзнв речі
ми усиновили з 6 місяців
зіткнулися з проблемою ознак рахіту
до року подолали
автор Очень добрый аноним 22 июля 2015
Ответ дляТрынди-брынди

ну тогда, Дай Бог
автор Очень добрый аноним 22 июля 2015
Ответ дляя Кукарача
погоджуюся
виховувати з немовлятка і брати дошкільнятко це рвзнв речі
ми усиновили з 6 місяців
зіткнулися з проблемою ознак рахіту
до року подолали

молодці!!! Всього найкращого Вам