23 июля 2015

Хто несе відповідальність за роботу укрпошти?

Я знайшла на ОЛХ оголошення про продаж б/у стартових пакетів, попросила доставку укрпоштою, б/ц посилкою або рекомендованим листом. доставку оплатила теж, сусідня область, дівчина виявилась дуже привітною, йшла на контакт, я оплатила, вона написала, що відправлено. Сиджу чекаю. Проходить тиждень-нема, місяць-нема. ходжу як дурна на пошту і питаю чи можливо таке, що так довго йде з сусідньої області, мені сказали взнавати в неї. і ось я дізнаюсь, що вона відправила пакети звичайним листом, а це рівноцінно тому, що не відправила, як я розумію. значить переписуюсь я з нею, вона мені обіцяє, що взнаватиме, поїде на пошту. уже 3 місяці пройшло. я пишу, що треба щось вирішувати, бо я гроші оплатила, а пакетів не отримала, на що отримала чудову відповідь *Я була на почті. Мені сказали що можу шукати вітр в полі. Вона сказала що за звичайний лист вони відповідальності не несуть.
Мені як би прикро, але я вам відправила ті пакети. * в мене є адреса електронної пошти та кілька її номерів телефонів, номер карточки привату. правда, якщо вона продає б/у пакети, то думаю номер телефону нічого не дасть. скажіть, чи є смисл виставляти її дані як людини, що обманює покупців. я давно змирилась, що певне гроші їй подарувала, те, що вони їй не принесуть щастя, то точно, бо шахрайстом не треба шукати добра. як вважаєте де, можна виставити її дані, щоб застерегти інших? (скрінів на ОЛХ немає, бо домовлялись в телефонному порядку, спілкувались по пошті та по телефону)
показать весь текст
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляУкраиночка
А ФИО пробивали? Номер карты?

так, пробувала. номер карти чистий. є прізвище та буква імені.
Пишущаяся 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

ніяк, але як продавець-покупець ніколи не могла подумати, що звичайним листом хтось додумається відправити. суми в 6 грн на кінець квітня навіть забагото за б/ц посилку чи рекомендований лист, але я оплатила, ще й сама наполягла, що не 5, а 6 грн, бо комісія може бути. короче, моя чесність призвела до такої ситуації. гроші можливо не захмарні, але они мені легко не даються, щоб їх дарувати

от саме тому у мене 99% в переписці (і як у продавця, і як у покупця).
І Вам на майбутнє раджу так.
Не варто орієнтуватись на те, який чемний продавець поки гроші від Вас не отримає.

В Цій ситуацій на мій погляд ви з продавцем однаково не досить відповідально все узгодили.
Бо Ви в першу чергу (бо гроші вже відправили) зацікавлені в тому, щоб посилка дійшла.

Тепер важко щось порадити.
Я б мабуть спробувала б домовитись про відшкодування половини.
Не думаю, що це схоже на шахрайство, вона може погодитись. А вивісити дані і інеті... Не впевнена, що допоможе. Принаймні без відшкодування точно залишитесь.
Украиночка 23 июля 2015
Предупредите девушку, что если она не вернет деньги вы позвоните в Приват и ее карту заблокируют как мошенницу, они сейчас шустро это делают.
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

от саме тому у мене 99% в переписці (і як у продавця, і як у покупця).
І Вам на майбутнє раджу так.
Не варто орієнтуватись на те, який чемний продавець поки гроші від Вас не отримає.

В Цій ситуацій на мій погляд ви з продавцем однаково не досить відповідально все узгодили.
Бо Ви в першу чергу (бо гроші вже відправили) зацікавлені в тому, щоб посилка дійшла.

Тепер важко щось порадити.
Я б мабуть спробувала б домовитись про відшкодування половини.
Не думаю, що це схоже на шахрайство, вона може погодитись. А вивісити дані і інеті... Не впевнена, що допоможе. Принаймні без відшкодування точно залишитесь.

я поки не спішу нічого не робити. поки що йде режим спілкування
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляУкраиночка
Предупредите девушку, что если она не вернет деньги вы позвоните в Приват и ее карту заблокируют как мошенницу, они сейчас шустро это делают.

потрібен чек для того, щоб це довести? чи ще щось
Пишущаяся 23 июля 2015
Ответ дляУкраиночка
Предупредите девушку, что если она не вернет деньги вы позвоните в Приват и ее карту заблокируют как мошенницу, они сейчас шустро это делают.

а что сложно виртуальную при этом создать?
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

от саме тому у мене 99% в переписці (і як у продавця, і як у покупця).
І Вам на майбутнє раджу так.
Не варто орієнтуватись на те, який чемний продавець поки гроші від Вас не отримає.

В Цій ситуацій на мій погляд ви з продавцем однаково не досить відповідально все узгодили.
Бо Ви в першу чергу (бо гроші вже відправили) зацікавлені в тому, щоб посилка дійшла.

Тепер важко щось порадити.
Я б мабуть спробувала б домовитись про відшкодування половини.
Не думаю, що це схоже на шахрайство, вона може погодитись. А вивісити дані і інеті... Не впевнена, що допоможе. Принаймні без відшкодування точно залишитесь.

сім карти товар специфічний і практично завжди вирішується все по телефону, бо уточнюються деталі, ніхто по переписці не спілкується. нещодавно отримала справно посилку зі сландо, але на цей раз взяла доставку новою поштою. так набагато дороще ніж укрпоштою, але точно вже листом ніхто не відправить
Украиночка 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

потрібен чек для того, щоб це довести? чи ще щось
Да, сообщить сумму дату и время оплаты и на кого оплатили. Возможно, и чек могут попросить. Я так не делала, но знаю, что сейчас Приват реагируют на жалобы, даже тут темы были как девочкам карты заблокировали при подозрении в мошенничестве.
Украиночка 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

а что сложно виртуальную при этом создать?
На счет этого не знаю, но если карты есть, то блокируют все. Даже если и создаст виртуальную, то деньгами с заблокированных карт пользоваться не сможет, даже переводить между своими картами.
Пишущаяся 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

сім карти товар специфічний і практично завжди вирішується все по телефону, бо уточнюються деталі, ніхто по переписці не спілкується. нещодавно отримала справно посилку зі сландо, але на цей раз взяла доставку новою поштою. так набагато дороще ніж укрпоштою, але точно вже листом ніхто не відправить

Який товар взагалі не принципово.
Хто хоч раз ’попадав’ на тому, що домовленності усні і нема чого пред´явити, той веде все в периписці.
Але то моє переконання, якщо Вам зручніше/швидше телефоном, щоб потім розводили руками - будь ласка =)

Подумайте, яку користь для себе на майбутніх покупках Ви можете з цієї ситуації винести.
Пишущаяся 23 июля 2015
Ответ дляУкраиночка
На счет этого не знаю, но если карты есть, то блокируют все. Даже если и создаст виртуальную, то деньгами с заблокированных карт пользоваться не сможет, даже переводить между своими картами.

Если так на самом деле, то, наверное, неплохо.
Жаль, конечно, если человек не мошенник, а от такой блокировки может пострадать.
Прилипало 23 июля 2015
Ответ дляtv-ukr
Либо пускай докажет, что отправили, либо пускай вернет деньги! Больше похоже на кидало.

А с другой стороны - пусть Автор докажет что не получала может это она так заработать решила
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

Який товар взагалі не принципово.
Хто хоч раз ’попадав’ на тому, що домовленності усні і нема чого пред´явити, той веде все в периписці.
Але то моє переконання, якщо Вам зручніше/швидше телефоном, щоб потім розводили руками - будь ласка =)

Подумайте, яку користь для себе на майбутніх покупках Ви можете з цієї ситуації винести.

так все вірно і погоджуюсь з вами, що й моя вина є, але це ж не повід, щоб обманювати. присутність-відсутність переписки теж не є вирішальною у вирішенні конфліктів, скільки вже тем є і переписка дотошна і все одно, як людина не порядна, то від неї нічого не врятує
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПрилипало

А с другой стороны - пусть Автор докажет что не получала может это она так заработать решила

вот власне, що лист є лист, то він є, то його нема. якби була посилка чи рекомендований, тоді б і питань не було
Украиночка 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

Если так на самом деле, то, наверное, неплохо.
Жаль, конечно, если человек не мошенник, а от такой блокировки может пострадать.
Совсем свежая тема об этом: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1062056
Развод с участием трех лиц, а девушка оказалась крайней и ей заблокировали все счета.
Пишущаяся 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

так все вірно і погоджуюсь з вами, що й моя вина є, але це ж не повід, щоб обманювати. присутність-відсутність переписки теж не є вирішальною у вирішенні конфліктів, скільки вже тем є і переписка дотошна і все одно, як людина не порядна, то від неї нічого не врятує

Я до того, що Вам в першу чергу варто зрозуміти, що Ваша вина така сама, як і подавця. І якщо Ви обидві порядні дівчата, то маєте знайти спреведливе рішення.
Але якщо в ключі ’я квіточка, а вона обманщиця’ - то не вийде.
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

Я до того, що Вам в першу чергу варто зрозуміти, що Ваша вина така сама, як і подавця. І якщо Ви обидві порядні дівчата, то маєте знайти спреведливе рішення.
Але якщо в ключі ’я квіточка, а вона обманщиця’ - то не вийде.

тобто ви мене ставите поряд з шахрайкою? я їй чесно оплатила кошти і чекала 3 місяці того листа? ну не знаю. це якось взагалі моя вина тільки в тому, що не вела детальної переписки чи чому ви мене прирівнюєте до пані шахрайки?
Пишущаяся 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

тобто ви мене ставите поряд з шахрайкою? я їй чесно оплатила кошти і чекала 3 місяці того листа? ну не знаю. це якось взагалі моя вина тільки в тому, що не вела детальної переписки чи чому ви мене прирівнюєте до пані шахрайки?

Я не впевнена, що продавець шахрайка.
Шахрайка вона з Ваших слів.
Я допускаю, що вона просто досить безвідповідальна. У нас так часто - чим менша сума, тим більше безвідповідальності.

Якщо Ви чекали посилку 3 міс, то чек на марки (чи взагалі якийсь чек) вона могла банально не зберегти.
Була б шахрайкою, реально послала б Вас та змінила номер, а не відповідала чи ходила на пошту.
Пишущаяся 23 июля 2015
Ответ дляУкраиночка
Совсем свежая тема об этом: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1062056
Развод с участием трех лиц, а девушка оказалась крайней и ей заблокировали все счета.

А страдают при этом ее покупатели, которые тоже ее назовут мошенницей.
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

Я не впевнена, що продавець шахрайка.
Шахрайка вона з Ваших слів.
Я допускаю, що вона просто досить безвідповідальна. У нас так часто - чим менша сума, тим більше безвідповідальності.

Якщо Ви чекали посилку 3 міс, то чек на марки (чи взагалі якийсь чек) вона могла банально не зберегти.
Була б шахрайкою, реально послала б Вас та змінила номер, а не відповідала чи ходила на пошту.

по номеру я не телефонувала. спілкувались по пошті. відповіді були мляві, я її не тероризувала щодня. вона на пошту взагалі не ходила, все годувала завтраками. і переостанній наш діалог був про те, що я її запитувала, коли вона зможе дійти на пошту, а вона мені мала відповісти та так і не відповіла. от я й сьогогодні їй написала сама. вона вирішила діалог закінчити, бо певне вже замахалась 3 місяці відповідати за 106 грн
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся

Я не впевнена, що продавець шахрайка.
Шахрайка вона з Ваших слів.
Я допускаю, що вона просто досить безвідповідальна. У нас так часто - чим менша сума, тим більше безвідповідальності.

Якщо Ви чекали посилку 3 міс, то чек на марки (чи взагалі якийсь чек) вона могла банально не зберегти.
Була б шахрайкою, реально послала б Вас та змінила номер, а не відповідала чи ходила на пошту.

у неї не було ніякого чека. я попросила хоча б дату відправки взнати, то вона мен відповіла, що приблизно тоді, коли я оплатила, тобто про якісь чеки взагалі мова не йшла. зараз ще піду до терміналу та взнаю повні ініціали
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Розмовляла я з дівчиною по імені Людмила, а опалчувала на ім.я Наталія Осипівна. може бути шахрайською схемою. якщо завтра не буде позитивної відповіді. я всі дані завтра виставлю де тільки можна
знайома так відправила покупцю іграшку маленьку. не знала ще що до чого. перший раз робила. не дійшли грашки. вона нові відправляли без розмов. сама запропонувала.