KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Директор Пляжа

Кто входит в первую стень родства?

Свекровь хочет оформить в дарственную квартиру. Половину мужу (т.е. сыну её) и половину мне (невестке). По налоговому кодексу те, кто входит в первую степень родства облагаются нулевой процентной ставкой. А остальные 5%. Ищу кто входит в первую степень родства и везде по-разному написано.

16 апреля 2013 в 20:24
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Дама-мадама
1 Дама-мадама
16 апреля 2013 в 20:26
Родители, дети, муж/жена
Невестки точно нет)
Мона Лиза
2 Мона Лиза
16 апреля 2013 в 20:26
дети
Апофиозная
3 Апофиозная
16 апреля 2013 в 20:26
Дети ,супруги,родители
ИМХОля
4 ИМХОля
16 апреля 2013 в 20:27
А внуки входят? Хотела бы чтоб свекровь на внучку оформила, но муж говорит, что будет это стоить немалых денег. Это правда?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
5 ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
16 апреля 2013 в 20:27
невестка-чужая косточка;))
Апофиозная
6 Апофиозная
16 апреля 2013 в 20:27 Ответ для ИМХОля
Цитата:
А внуки входят? Хотела бы чтоб свекровь на внучку оформила, но муж говорит, что будет это стоить немалых денег. Это правда?


Нет,внуки уже не входят
ИМХОля
7 ИМХОля
16 апреля 2013 в 20:28 Ответ для Апофиозная
Цитата:
Нет,внуки уже не входят

Пичалька )))
8 Sunny Shop
16 апреля 2013 в 20:29
Жена, дети.
18 мнеУЖЕ
9 18 мнеУЖЕ
16 апреля 2013 в 20:31 Ответ для ИМХОля
Цитата:
А внуки входят? Хотела бы чтоб свекровь на внучку оформила, но муж говорит, что будет это стоить немалых денег. Это правда? так оформите на мужа, а муж на дочку, делов-то
ИМХОля
10 ИМХОля
16 апреля 2013 в 20:34 Ответ для 18 мнеУЖЕ
Цитата:
так оформите на мужа, а муж на дочку, делов-то

На мужа не хочет - боится, что я у него половину отберу, типа жизнь длинная и непредсказуемая. А внучка - единственная других не предвидится, поэтому тут она спокойна )))
11 Nalin
16 апреля 2013 в 20:48
Супруги, дети и родители.
12 Nalin
16 апреля 2013 в 20:50 Ответ для ИМХОля
Цитата:
На мужа не хочет - боится, что я у него половину отберу, типа жизнь длинная и непредсказуемая. А внучка - единственная других не предвидится, поэтому тут она спокойна )))
Успокойте ее, что недвижимость полученная по дарственной не делится в случае развода!
13 ylyudmila
16 апреля 2013 в 21:20
Ну степень родства определяется как и при вступлении в наследство.
Гражданский Кодекс
Стаття 1261. Перша черга спадкоємців за законом
1. У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.
Стаття 1262. Друга черга спадкоємців за законом
1. У другу чергу право на спадкування за законом мають рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері.
Стаття 1263. Третя черга спадкоємців за законом
1. У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця.
Стаття 1264. Четверта черга спадкоємців за законом
1. У четверту чергу право на спадкування за законом мають особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім´єю не менш як п´ять років до часу відкриття спадщини.
Стаття 1265. П´ята черга спадкоємців за законом
1. У п´яту чергу право на спадкування за законом мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення.
Ступінь споріднення визначається за числом народжень, що віддаляють родича від спадкодавця. Народження самого спадкодавця не входить до цього числа.
2. У п´яту чергу право на спадкування за законом одержують утриманці спадкодавця, які не були членами його сім´ї.
Утриманцем вважається неповнолітня або непрацездатна особа, яка не була членом сім´ї спадкодавця, але не менш як п´ять років одержувала від нього матеріальну допомогу, що була для неї єдиним або основним джерелом засобів до існування.
Вопрос закрыт