17 апреля 2013

Дівчата, а ви задумувались над таким питанням?

Чому українці, які проживають в Україні, розмовляють іноземною російською мовою?
Як ви до цього ставитесь, чи робите щось для того, щоб з України викорінювати російську?

Якщо вже ми з таких пострадянських часів, то чи намагаетесь хоча б дітей вчити українській мові, культурі та історії рідного краю

Опитування
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 418
170 (40.67%) Я розмовляю виключно російською
142 (33.97%) Розмовляю українською, тільки коли до мене звертаються українською
74 (17.7%) Я розмовляю українською завжди
18 (4.31%) Я розмовляю українською тільки вдома
14 (3.35%) Українська для селюків
автор Солнечный зайчик 17 апреля 2013
Ответ дляНеместная Я
Автор считает, что это недопустимо - знать и русский и украинский. По мнению автора, эти языки взаимоисключающие.
А ’задумувались’ - это слово в стиле Верки Сердючки
слово задумувались - звичайне українське слово, загляніть у словник

дякую всім за відповіді, тему закриваю, бо розпалювати конфлікти аж ніяк не хотіла. Але Ви самі ж почали провокувати. Дякую!
Курочка-чубаточка 17 апреля 2013
Ответ дляГЛЮкоза
Считаю,что ничего делать не надо.Русский язык отойдёт сам по себе.Украинизация дет садов,школ и ВУЗов сделает своё дело.
Как это отойдёт сам собой???У нас в Севастополе в садике ,в школе везде говорят только на русском языке,в школе есть предмет украинский язык,а преподавание только на русском.И как он может отойти сам собой,когда никто на нём ,у нас не говорит совсем.
kvito4ka88 17 апреля 2013
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Не понимаю--почему закоренелые украинцы так болезненно реагируют на то, что кто-то не разговаривает на украинском языке? Ну какая кому разница, на каком языке я общаюсь? мне одинаково лёгок и понятен и тот, и другой язык--но думаю и разговариваю я на русском--МНЕ ТАК УДОБНЕЕ...ПОЧЕМУ я должна живя в Украине говорить обязательно НА УКРАИНСКОМ? Я НЕ ПОНИМАЮ, честно...
Дома разговариваю на украинском. ребёнок учится в украинском классе...уроки на украинсок--общение повседневное на русском...Что плохого в том, что ребёнок владеет и тм, и другим языком одновременно хорошо?
Вопрос ваш как минимум странный...пока что для себя не увидела мотивации переходить на украинский язык...
а ви її і ніколи не побачите,тої мотиваціїї.не розумію тих людей,які розмовляють на вулиці російською а вдома -українською.краще б ви не відповідали на питання.ваша відповідь безглузда.як зрозуміти ПОЧЕМУ я должна живя в Украине говорить обязательно НА УКРАИНСКОМ? Я НЕ ПОНИМАЮ, честно... Дома разговариваю на украинском
смішно.
Svitlanka_SV 17 апреля 2013
Автор, думаю, що Ви не всі варіанти відповідей вказали. Я, наприклад, обрала перший, але розмовляю я не завжди виключно українською, навіть тут, на Кідстаффі. Половина моїх подруг, а також батьки чоловіка - російськомовні. З нимия розмовляю російською. І, звичайно, об´яви на КС теж, так сталося, російською:)
В сім´є лише українська, з дітьми лише українською, фільми і мультики теж в українському перекладі, окрім Союзмультфільму. Звертаюся до людей виключно українською, а там як обставини складаються..
Проти російської нічого категоричного проти не маю, але моя рідна мова - українська, сподіваюся у моїх дітей вона також залишиться рідною, і ніякі Табачники з Азіровими цьому не завадять.

Ваше опитування не було б таким провокаційним, якби Ви все ж таки більш розширені варіанти для відповідей дали...