02 сентября 2015

В Україні вакциноасоційований поліомієліт, а не дикий, перестаньте панікувати!

Поліовірус cVDPV1 (circulating vaccine-derived poliovirus type 1 — циркулюючий вакцинасоційований поліовірус тип І).
Це означає, що діти заразились не від "дикого" вірусу, а від інших дітей, яким зробили щеплення "живою" вакциною від поліомієліту, ОПВ.
Тому припиняйте паніку "мывсеумрем", нагнітання обстановки та наїзди на противників вакцинації!
Кожна мама любить своїх дітей, турбується про них, і відповідно приймає рішення про вакцинацію або не-вакцинацію, виходячи з власної ситуації. Єдине, перш ніж приймати якісь рішення, треба уважно вивчити всю доступну інформацію та розібратися, а не кидатись у паніці щось робити (або навпаки, не робити), базуючись на страшилках СМІ!
Будьмо мудрими, і хай всі наші дітки ростуть здоровими!
ВсеЧетко 02 сентября 2015
Так как теперешнее поколение относится к вакцинации,вернутся многие болезни которые покинули мир благодаря тотальной вакцинации
Мао_Мяо 02 сентября 2015
прочитала Комаровского пост в фейсбуке. действительно, опасно!
автор ...аяприкольная 02 сентября 2015
Ответ дляМао_Мяо
прочитала Комаровского пост в фейсбуке. действительно, опасно!

Ви уважно прочитали мій пост?
Комаровський навіть не натякнув на те, що цей поліомієліт - вакциноасоційований і продовжує гнути свою лінію, що противники щеплень знову у всьому винні.
автор ...аяприкольная 02 сентября 2015
Ответ дляВсеЧетко
Так как теперешнее поколение относится к вакцинации,вернутся многие болезни которые покинули мир благодаря тотальной вакцинации

Ви теж, бачу, прочитали неуважно.
То нічого, що даний поліомієліт - вакциноасоційований, і якби вакцинації ОВП не провадили, то діти й не захворіли б?
До чого тут Ваша тирада-страшилка?
Светка-пипетка 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Ви уважно прочитали мій пост?
Комаровський навіть не натякнув на те, що цей поліомієліт - вакциноасоційований і продовжує гнути свою лінію, що противники щеплень знову у всьому винні.

Какая разница какой полиомиелит, если им можно заразиться и заболеть?
автор ...аяприкольная 02 сентября 2015
Ответ дляСветка-пипетка

Какая разница какой полиомиелит, если им можно заразиться и заболеть?

Така різниця, що цей вид поліомієліту виник виключно як наслідок вакцинації.
А не як наслідок не-вакцинації.
Отполированный Артем 02 сентября 2015
Ответ дляВсеЧетко
Так как теперешнее поколение относится к вакцинации,вернутся многие болезни которые покинули мир благодаря тотальной вакцинации

100%
Веснушка 02 сентября 2015
Простите,а вы кто врач? Почему должны верить вам?
annetta888 02 сентября 2015
У Комаровского контракт с производителями вакций через международные организации
Я пока далека от этой темы
Сестра рассказавала. Она с международными организациями работает только немного в другой сфере
автор ...аяприкольная 02 сентября 2015
Ответ дляВеснушка
Простите,а вы кто врач? Почему должны верить вам?

Вибачте, посилання забула додати:

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150901_b.htm...
Отполированный Артем 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Така різниця, що цей вид поліомієліту виник виключно як наслідок вакцинації.
А не як наслідок не-вакцинації.

Можно подробней? Почему раньше этот вид не проявлял себя? Не припомню таких последствий вакцинации Что могло быть толчком, для таких проявлений?
Злюка-закусюка 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Така різниця, що цей вид поліомієліту виник виключно як наслідок вакцинації.
А не як наслідок не-вакцинації.

тут говори-неговори, а параноики все равно разведут панику и будут накалять обстановку своим негативом и страхом.
Отполированный Артем 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Вибачте, посилання забула додати:

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150901_b.htm...

’Слід зазначити, що розповсюдження поліовірусу cVDPV виникло в результаті низького охоплення вакцинацією в країні з 2008 року. У 2014 році тільки 49% дітей були повністю вакциновані від поліо.
Випадки циркуляції cVDPV дуже рідкісні, проте очікувані у країнах з великою кількістю невакцинованих груп населення. З 2009 по 2013 роки випадки cVDPV спостерігалися в Афганістані, Камеруні, Чад, Кенії, Нігерії, Пакистані, Сомалі, Ємені.’
Светка-пипетка 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Така різниця, що цей вид поліомієліту виник виключно як наслідок вакцинації.
А не як наслідок не-вакцинації.
и что из этого следует?
автор ...аяприкольная 02 сентября 2015
Ответ дляОтполированный Артем

Можно подробней? Почему раньше этот вид не проявлял себя? Не припомню таких последствий вакцинации Что могло быть толчком, для таких проявлений?

Раніше теж були такі випадки неодноразово.
Але про них не трубили, бо це ж якраз палка проти вакцинації виходить.
А тут просто вчора на брифінгу міністр здоров´я Квіташвілі ляпнув про два випадки поліомієліту та обвинуватив, що це через те, що щеплення обхват малий, і понеслоооося...
В тому числі й тут тема за темою.
Це вже потім вияснилося, що ці два випадки - вакциноасоційований. Зараз тихенько все спустять на гальмах, швидше за все.
Капитошечка 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Вибачте, посилання забула додати:

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150901_b.htm...

обьясните мне тупой. девочки прочитала и не могу понять. они не вакцинированы были и сделали первую дозу вакцины или как?
автор ...аяприкольная 02 сентября 2015
Ответ дляСветка-пипетка
и что из этого следует?

Що треба розбиратись в темі, розрізняти ці два види поліомієліту (’дикий’ та ВАП), і не нагнітати паніку.
Гл. Амурная 02 сентября 2015
Ответ дляКапитошечка

обьясните мне тупой. девочки прочитала и не могу понять. они не вакцинированы были и сделали первую дозу вакцины или как?
Невакциновані підхопили поліомієліт у вакцинованих.
Капитошечка 02 сентября 2015
Ответ дляГл. Амурная
Невакциновані підхопили поліомієліт у вакцинованих.

спасибо!!! а то нам предлагали идти капельки покапать а я отказать. жара и только в садик пошли а теперь переживаю...
Черепаха Тортила 02 сентября 2015
Хвостокрутелка, вам все неймется? не можете остановиться в попытках обвинить привитых детей?
тогда почитайте это http://goloskarpat.info/society/55e5d225a6450/
marrussy 02 сентября 2015
прочитайте еще раз свой пост...и попытайтесь не паниковать.Группу детей намеренно ’заразили малой дозой’ и теперь вирус ушел из под контроля...но нам не нервничать -это халатность стоимостью в человеческую жизнь........Сегодня ж е напишу запрос на мин.здоров..пусть сообщат количество, источник, Ф.И.О. врачей допустивших такое
Гл. Амурная 02 сентября 2015
Автор, а де можна почитати про те, що cVDPV1 це саме вакциноспровокований?
Залатавая 02 сентября 2015
Ответ дляКапитошечка

спасибо!!! а то нам предлагали идти капельки покапать а я отказать. жара и только в садик пошли а теперь переживаю...

Ну поздравляю, вы теперь в группе риска и можете заразиться от вакцинированных детей
Капитошечка 02 сентября 2015
Ответ дляЗалатавая

Ну поздравляю, вы теперь в группе риска и можете заразиться от вакцинированных детей

нам надо идти делать ревакцинацию так что еще большой вопрос кто в какой группе
Гл. Амурная 02 сентября 2015
Ответ дляmarrussy
прочитайте еще раз свой пост...и попытайтесь не паниковать.Группу детей намеренно ’заразили малой дозой’ и теперь вирус ушел из под контроля...но нам не нервничать -это халатность стоимостью в человеческую жизнь........Сегодня ж е напишу запрос на мин.здоров..пусть сообщат количество, источник, Ф.И.О. врачей допустивших такое
Я хочу, щоб моя дитина була захищена від вірусу, навіть якщо йому б мали капати каплі. Ті, хто відмовляється від вакцинації самі несуть відповідальність за своїх дітей.
Гл. Амурная 02 сентября 2015
Ответ дляЗалатавая

Ну поздравляю, вы теперь в группе риска и можете заразиться от вакцинированных детей
тому відмовляєтесь від вакцини - сидіть вдома.
Мона Лиза 02 сентября 2015
Надо ответить себе на один простой вопрос - хочу ли я обезопасить своего ребёнка от возможности заболеть полиомиелитом с жуткими и плохо поддающихся лечению осложнениями? Если да, то есть легко переносимая ’мёртвая’ вакцина в уколах.
автор ...аяприкольная 02 сентября 2015
Ответ дляКапитошечка

обьясните мне тупой. девочки прочитала и не могу понять. они не вакцинированы были и сделали первую дозу вакцины или как?

Є два види вакцини від поліомієліту: ІВП (інактивована, ’мертва’) та ОВП (оральна, ’жива’).
Якщо вакцинувати дитину ОВП, то вона ще 2 дні є заразною в контакті повітряно-капельному, і до 60 днів може бути заразною через екскременти. Тобто, якщо протягом цього періоду вона буде контактувати з іншими дітьми, ті інші діти й можуть заразитися ВАП (вакциноасоційованим поліомієлітом). По хорошому, треба робити для таких дітей карантин чи як мінімум провадити правильну санітарну обробку, але ж, як ми розуміємо, далеко не всі так роблять. Я не в курсі, що конкретно було в даних двох випадках, і хто саме там що неправильно зробив. Але ці діти заразились саме від інших дітей, тих, яким попередньо було зроблено ОВП.
Ці діти, які постраждали, не були попередньо вакциновані, але що обурює, що акцент спочатку був зроблений саме на цьому, що вони самі (точніше, їх батьки) винні, що не вакцинували дітей.
Гл. Амурная 02 сентября 2015
Автор, то звідки ви взяли, що це нет дикий вірус? Ось тут пише зовсім інше, є тир типи саме дикого вірусу.
Полиомиелит вызывает энтеровирус человека под названием полиовирус. Дикие полиовирусы — это вирусы, которые встречаются в природе.

Полиовирус состоит из генома РНК, имеющего протеиновую оболочку — капсид. Существует 3 серотипа дикого полиовируса — тип 1, тип 2 и тип 3, каждый из которых имеет несколько отличающийся капсидный протеин.

В природе полиовирус типа 2 был ликвидирован — последний дикий полиовирус типа 2 был зарегистрирован в Индии в 1999 году.

На текущем заключительном этапе ликвидации полиомиелита в эндемичных районах продолжают циркулировать только дикие полиовирусы типа 1 и 3. Оба вируса высоко контагиозны, и оба вызывают паралитический полиомиелит. Тип 1 является наиболее распространенным штаммом полиовируса, а распространенность типа 3 является крайне низкой http://www.who.int/topics/poliomyelitis/virus-vacc...
Капитошечка 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Є два види вакцини від поліомієліту: ІВП (інактивована, ’мертва’) та ОВП (оральна, ’жива’).
Якщо вакцинувати дитину ОВП, то вона ще 2 дні є заразною в контакті повітряно-капельному, і до 60 днів може бути заразною через екскременти. Тобто, якщо протягом цього періоду вона буде контактувати з іншими дітьми, ті інші діти й можуть заразитися ВАП (вакциноасоційованим поліомієлітом). По хорошому, треба робити для таких дітей карантин чи як мінімум провадити правильну санітарну обробку, але ж, як ми розуміємо, далеко не всі так роблять. Я не в курсі, що конкретно було в даних двох випадках, і хто саме там що неправильно зробив. Але ці діти заразились саме від інших дітей, тих, яким попередньо було зроблено ОВП.
Ці діти, які постраждали, не були попередньо вакциновані, але що обурює, що акцент спочатку був зроблений саме на цьому, що вони самі (точніше, їх батьки) винні, що не вакцинували дітей.

Вы знаете нам так предложили покапать что я просто в шоке была. заберите малого из садика покапайте а завтра он в садик пойдет. вот так... и как на такое соглашаться??