03 сентября 2015

Что горит???

Ужасно воняет. Девченки, так что горит в двух словах, может кто-то что-то знает, а то нет времени перечитывать педыдущие темы???? Спаибо
Пушап Ми 03 сентября 2015
Вы шутите????? Миллионная тема уже.
Из ДОМа-2 Я 03 сентября 2015
Мозги у вас горят,задолбали уже
Нафаня Маня 03 сентября 2015
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Мозги у вас горят,задолбали уже
К чему такая агрессия, вас никто читать не заставляет. Лечите нервы.
platok 03 сентября 2015
Київ знову затягнуло димом: цього разу горить ліс під Броварами

У зв´язку з горінням лісу між Броварами і Зазим´я, столицю всю ніч впевнено затягувало димом, який до світанку став максимально густим і їдким.
Як повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на службу порятунку, киянам вкрай не рекомендується вдихати це повітря.
’Фахівці ГСЧС рекомендують закривати вікна, а також здійснювати провітрювання приміщень у вечірній і нічний час. Також рекомендується обмежити прогулянки дітей, а в разі необхідності використовувати вологі пов´язки для захисту органів дихання. У разі погіршення стану здоров´я слід негайно звертатися до медичних установ’, - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо: Київ огортає їдким димом вже другий тиждень поспіль. Тоді, 26 серпня, в ГСЧС це пояснили горінням торфовищ під Ірпенем.
platok 03 сентября 2015
Не думайте что это так безобидно. Вредные вещества в воздухе в разы превышают норму. Детей не выводите утром, когда есть запах гари; днем гарь рассеется за счет давления воздуха, когда будет пожарче.