29 ноября 2015

ПОСРЕДНИКИ, Кто может выкупить собачку Щенячий патруль?

Девочки, кто может выкупить собачку Щенячий патруль с подарком или без, желательно авиа? Спасибо.
Лиля88 29 ноября 2015
Приходите .
Миссис Буркул 29 ноября 2015
и мне кто может
А_Шо_Такое 29 ноября 2015
Лиля88 29 ноября 2015
Ответ дляА_Шо_Такое
53.90 дол
автор Бабканадвоесказала 29 ноября 2015
Ответ дляА_Шо_Такое
його немає в наявності, були по 12 уе, моніторьте, завтра можливо буде, завтра Кіберпонеділок.
А_Шо_Такое 29 ноября 2015
Ответ дляБабканадвоесказала
його немає в наявності, були по 12 уе, моніторьте, завтра можливо буде, завтра Кіберпонеділок.
та я знаю , що вчора за 12 , а сьогодні така ціна! Надіюсь , що буде, а Ви незнаєте це велика машинка із собачкою?
автор Бабканадвоесказала 29 ноября 2015
так, велика, собачка знімається, вона інерційнна, і там ще драбинка вискакує..якось так ніби
А_Шо_Такое 29 ноября 2015
Ответ дляБабканадвоесказала
так, велика, собачка знімається, вона інерційнна, і там ще драбинка вискакує..якось так ніби
дякую