19 января 2016

Помощь Тихенко Карине. Гидроцефалия

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------------------
Доброго дня!
До Вас звертається Тихенко Неля Василівна. Я мешкаю в селі Хлистунівка Городищенського району Черкаської області. Маю двох дітей – Тихенко Вікторію, 2008 р.н., Тихенко Каріну, 2012 р.н. З батьком Вікторії розлучена, бо він став вести асоціальний образ життя. Батько Каріни пішов від нас, коли дізнався про мою вагітність Каріною. Нажаль, Каріна – інвалід. Вона має гідроцефалію. Її історію додам нижче.
Проживаємо ми з моєю матір’ю та бабусею (лежача хвора), неповнолітнім братом, який має інвалідність по хворобі нирок. Виплат по інвалідності мого брата, доньки Каріни та пенсії старенької бабусі катастрофічно не вистачає на постійне лікування дитини, бабусі та усіх інших членів родини. Мама моя працювати не має можливості. Бо повинна доглядати стареньку бабусю, мою старшу доньку Віку.
Постійне лікування потребує багато коштів, які нам просто ніде брати.
На даний момент я з донечко перебуваю у київському інституті нейрохірургії. Каріна потребує ще декількох маніпуляцій та операцій. Грошей в нашій родині просто немає і взяти ніде!
Після операції Каріночці необхідно починати реабілітаційні курси.
Тихенко Каріна
Народилася Каріна 27.09.12 р. недоношеною на 34-ому тижні вагітності з вагою 1950 г, ростом 44 см, 8-9 балів по шкалі Апгар. Все було добре. Але на четвертий день від народження у дитини почалися проблеми з диханням, і 2 жовтня 2012 року Каріну перевезли в обласну реанімацію в м. Черкаси, де нам повідомили, що у дитини стався крововилив у мозок I ступеня, а через декілька днів стався крововилив IV (найтяжчого) ступеня. Майже місяць лікарі боролися за її життя.
Поставивши діагноз «гідроцефалія» нас змушені були перевезти в інститут нейрохірургії у м. Київ. Тут Каріні поставили дренажі, які чистили головку від наслідків крововиливів. 12 листопада 2012 року поставили шунт, виписали додому.
28 січня 2013 року дитині стало гірше і ми повернулися до інституту нейрохірургії. Обстеження показало, що в голівці Каріни появилися багатокамерні кісти, що створило багато проблем. Протягом багатьох місяців лікування довелося поставити і другий шунт, а також поставити дренажну трубку до арахноідальної кісти і вивести її в ІІІ шлуночок мозку. Потім перестав робити перший шунт, і його прийшлося замінювати на новий.
Лікарі від самого народження пропонували мені відмовитися від дитини, бо вона, за їх думкою, не вижила би, або зовсім би не розвивалась. Але я не стала відмовлятися від своєї дитини, і вирішила боротися за її життя.
Після багаточисельних операцій (більше 30 за 3 роки) Каріна відстає у розвитку, має парез правої сторони, атрофію зорового нерву, дисплазію тазобедрених суглобів, підвивих тазобедрених суглобів.
Каріна потребує довготривалого лікування та реабілітації, на які в нашої родини немає коштів. Але дивлячись на те, як Каріна бореться за життя на те, які успіхи вона робить, чим дуже дивує лікарів, я бачу, що усі наші зусилля не марні. У моєї дитини є шанс на нормальне життя!
Дуже просимо небайдужих допомогти нам!

Історія Каріни на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/pidtrimayte-malenku-karinu-...

Сюжет про Каріну на телеканалі Інтер: http://podrobnosti.ua/2046205-trirchna-karina-potr...

Реквізити для допомоги:
Картка Приватбанку 4149 4378 3167 9939 Тихенко Неля
З повагою, Тихенко Неля
К.т. 068-023-91-58
автор Неля Тихенко 20 января 2016
Дякую адміністрації за швидке відкріття теми!
автор Неля Тихенко 20 января 2016
Сьогодні лікар прийняв непросте рішення, яке ми сподівалися оминути - оскільки інфекцію повністю не вдається знищити, прийдеться робити дві операції: під час першої необхідно вийняти повністю усю систему шунтування (а це 2 шунти, вентикулярний катетер та інше) з голівки, поставити зовнішній дренаж. Після повного очищення голови від інфекції, можна буде зробити другу операцію і поставити новий чистий шунт.
Перша операція може відбутися вже післязавтра. Вона дуже складна. Але іншого вибору в нас, нажаль, не залишилося.
Дуже дякую усім за допомогу та підтримку! Вони нам дуже потрібні!
Допоможіть, будь ласка, зібрати гроші на першу операцію. Дякую!
valuha i roma 20 января 2016
Подниму тему. Кариночка, держись! Всё будет хорошо!
Elfushka 21 января 2016
Всем доброе утро!
Elfushka 21 января 2016
НОВОСТИ
Завтра у Кариши операция. Благотворительный фонд Святого Луки обещал помочь с покупкой дренажной системы. Её стоимость порядка 11 000 грн. Большое им спасибо!
Но нужны еще деньги на медикаменты для операции и послеоперационный период.
Пожалуйста, помогите Карише побороть недуг!
spin4ik 21 января 2016
Допоможіть цій крихітці! Вона того заслуговує.
spin4ik 21 января 2016
Потрібно вивести тему в топ.
spin4ik 21 января 2016
Разослала знакомым просьбу помочь в поднятии темы в ТОП
anonimka 21 января 2016
Темку в топ!
anonimka 21 января 2016
Здоровья малышке!
Elfushka 21 января 2016
НОВОСТИ
Операция планируется уже завтра. Благотворительный фонд Святого Луки выделили Неле дренажную систему (стоит она 11 000 грн.), за что им низкий поклон. Но на медикаменты денег нет. У Нели есть только 700 грн., их должно хватить на операционный пакет стерильных аксессуаров. На лекарства денег нет.
Очень просим всех, у кого есть хоть малейшая возможность, помочь собрать средства! Сколько точно нужно - пока неизвестно, анестезиолог еще не давала список. Но только упаковка антибиотиков на 5 дней стоит 1500 грн., а таких нужно будет порядка 3 упаковок.
Vyktoriia 21 января 2016
Выздоровления крошке!
spin4ik 21 января 2016
Ответ дляKvitka575
Выздоровления крошке!
Спасибо за поддержку!!!
spin4ik 21 января 2016
Ответ дляanonimka
Темку в топ!
Спасибо
Elfushka 21 января 2016
Список на завтрашнюю операцию:
Elfushka 21 января 2016
На покупку этого списка, а также крови/плазмы и послеоперационных медикаментов нужно несколько тысяч грн. По состоянию на 19.00 у Нели на руках было около 700 грн. и еще порядка 500 грн. на карте.
поваренок 21 января 2016
Кариночка, держись! Мы в тебя верим!
Elfushka 22 января 2016
Всем доброе утро!
Elfushka 22 января 2016
Сегодня у Кариночки важный день - ей предстоит сложная кропотливая операция по снятию всей шунтирующей системы. Просим поддержать Каришу и её маму Нелю морально, а если есть возможность, то и материально.
Elfushka 22 января 2016
НОВОСТИ
Кариша ждет операции во второй половине дня. Неля очень волнуется и переживает.
Вчера вечером к Нелей приезжала девушка по имени Валерия, она привезла часть медикаментов из списка на операцию и дала Неле 4000 грн. Валерия, огромное Вам спасибо!
Также на карте Нели собралось 1700 грн. Всем-всем Неля передает слова благодарности!
Сегодня с утра Неля ездили за кровью. Кровь 3-ей группы резус отрицательный - в дефиците в Киеве. Были сомнения, что найдут для Кариши. Но, слава Богу, все же нашелся 1 пакет.
Elfushka 22 января 2016
Дренаж, который купил БФ Святого Луки:
Elfushka 22 января 2016
Кариша в ожидании операции:
Elfushka 22 января 2016
Чеки:
valuha i roma 22 января 2016
Ответ дляElfushka
Кариша в ожидании операции:
Подросла малышка! Пусть всё пройдёт успешно! Поправляйся, Кариша!
Anna_2007 22 января 2016
крепись, малышка!!!, все будет ХОРОШО!!!!!!!!!!

тему в топ!, девочки, помогайте!!!
Elfushka 22 января 2016
Ответ дляКрасавица писяная
Подросла малышка! Пусть всё пройдёт успешно! Поправляйся, Кариша!

Спасибо!
Elfushka 22 января 2016
Каришу забрали на операцию в 16.10
Elfushka 22 января 2016
Операция закончилась. Было непросто, но все прошло в штатном режиме.
Rygaya Belka 23 января 2016
Какие новости? Что по деньгам нужно?
Elfushka 23 января 2016
Добрый день!