05 февраля 2016

Допоможіть з підбором першого дитячого взуття

Моій донці 11 місяців. Вона вже ходить. Сьогодні були в педіатри і нам сказали що вона трішки косолапить і потрібно спеціальне ортопедичне взуття носити вдома. Я розгубилася вибираючи...навіть незнала що є різні устілки. Нам просто сказали що потрібно тверду п´ятку і щоб повнота регулювалася. Може порадите якої марки купувати, а можливо в когось є бу в хорошому стані. І скажіть устілки окремо купувати треба чи вони ідуть з взуттям?
mademuazzelka 06 февраля 2016
Бу явно не ваш случай
нам выписывали спец стельки
Lilana 06 февраля 2016
Обязательно сходите на консультацию к ортопеду, а он уже конкретно скажет, какая обувь и какие стельки нужны. Ну и плюс массаж.
Алена Нуриева 06 февраля 2016
Если Вам посоветовали просто с жосткой стелькой то не все критично тапочки или как мы ходили в босоножках с высоким жостким задником а с какого Вы города могу свои отдать для дома сойдут на выход нет
автор moda-online.com.ua 06 февраля 2016
Ответ дляАлена Нуриева
Если Вам посоветовали просто с жосткой стелькой то не все критично тапочки или как мы ходили в босоножках с высоким жостким задником а с какого Вы города могу свои отдать для дома сойдут на выход нет
ми живемо під Києвом. нам просто сказали вдома ходити поки, все не так страшно. до ортопеда поки не відправляли. але сказали взуття з жорскою фіксацією п´ятки
Алена Нуриева 06 февраля 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино
ми живемо під Києвом. нам просто сказали вдома ходити поки, все не так страшно. до ортопеда поки не відправляли. але сказали взуття з жорскою фіксацією п´ятки
Тогда для профилактики у нас так было сейчас нам 2 годика и все ок
автор moda-online.com.ua 06 февраля 2016
Ответ дляАлена Нуриева
Тогда для профилактики у нас так было сейчас нам 2 годика и все ок
а Ви звідки?
Алена Нуриева 06 февраля 2016
Одесса
азу 06 февраля 2016
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12888586.html если понравятся уступлю на весну
Bika1980 06 февраля 2016
У нас первая обувь была от чико, может понравятся https://www.kidstaff.com.ua/tema-5791633.html
Eleganzza 06 февраля 2016
Б/у нельзя, любая обувь имеет ’следы’ постановки чьей -то стопы. А вам нужна правильная.
Св-Лана 06 февраля 2016
ортофут най най берите стельку вп 1