13 февраля 2016

З декрета в декрет з Центру Зайнятості

Хто розбирається допоможіть. В перший декрет пішла з ЦЗ. Тепере вагітна знову. На момент родів дитині буде 2,4. На які декретні можу розраховувати? Як безробітна чи як першого разу як така що йду в декрет з ЦЗ. Буду вдячна всім хто підскаже.
Pirozhenka 13 февраля 2016
В мене так було , молодшому майже 2. Платили за першою дитиною 160 грн декретні, потім їх відмінили, платять лише допомогу на дитину. Після того, як молодшому виповниться 3 можна звернутись за коштами, які ЦЗ не доплатив по причині Вашого декрету - тобто планові виплати.
Pirozhenka 13 февраля 2016
Ой, не 160, а 130, сорі.