15 февраля 2016

Горчилова Оля, 3 р., Гідроцефалія

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Доброго дня!

Дуже прошу допомогти нашій родні у лікуванні нашої донечки - Горчилової Олі.

Оля народилась недоношеною на 32 тижні вагітності з вагою 980 грам. Два місяці лікувалась в Хмельницькій міській лікарні у вихажуванні. Коли вага стала більше двох кілограм нас готовили до виписки, але в день перед випискою (07.05.2013) Олі поставили діагноз - гідроцефалія. Причиною захворювання став крововилив в головному мозку, який завчасно лікарі в вихажуванні не замітили. 08.05.2013 року нас виписали додому приписавши препарати, які мали б допомогти (виписка додається). Через два тижні ми приїхали на провірку. Після обстеження нас в той же день положили в відділення патології новонародженних оскільки гідроцефалія прогресувала. Пролежавши тиждень в патології, ми вирішили поїхати в інститут нейрохірургії на консультацію.
В кінці травня ми приїхали до Києва в інститут нейрохірургії імені Ромоданова на консультацію. В госпіталізації нам було відмовлено оскільки в Олі виявили менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В цей же день Олю забрали в реанімацію дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Згодом перевели в інфекційне відділення Охматдиту, де ми лікували менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В кінці серпня 2013 року нас перевели в інститут нейрохірургії , де ми знаходимось і по цей день, не враховуючи 17 днів, які через вітрянку в відділенні ми провели в інфекційній лікарні.
За ці два роки з половиною роки в нейрохірургії Оля перенесла 16 операцій, не враховуючи тих маніпуляцій, які потребували наркозу і проводились поза операційною (МРТ, КТ, виймали шунти, ставили дренажі), ослабився зір, почались епілептичні приступи (судоми). В майже 3 роки Оля важить 8 кг, оскільки постійно рвота через перепади тиску в голівці, а також через те, що є дефект в шлунку, який теж прийдеться виправляти хірургічним шляхом в Охматдиті, коли випишуть з нейрохірургії.
13.11.2015 року Олю знову прооперували, оскільки після МРТ виявили, що кісти в шлуночках головного мозку збільшились. Олі зробили мікрохірургічну феністрацію кіст, та провели імплантацію резервуара «Омайя» фірми «Кодман».
За майже три роки лікування наша сім’я витратила уже всі заощадження. Батьки та родичі залізли в кредити. Грошей не вистачає на найнеобхідніше (памперси, суміш для годування), не говорячи уже про те, що кожен день потрібно купувати антибіотики та інші медичні препарати, які з кожним днем піднімаються в ціні. Також попереду ще як мінімум дві операції, на які потрібні кошти. Перша полягає в тому, що Олі ставитимуть лікворошунтуючу систему «Кодман Хакім з антисифонном», ціна якої приблизно 60 000 гривень. А другу потрібно робити в Охматдиті – лабороскопічна операція на шлунку. Після лікування нас чекає довготривала реабілітація, яка також не дешева і без якої Олі буде важко далі розвиватись. Просимо небайдужих людей допомогти нашій донечці вилікуватись і дати шанс на нормальне життя.

З повагою, Людмила Горчилова

Номер телефону мами: 0978476340 Людмила

Реквізити для надання допомоги:
Приват Банк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Номер карточки: 4149497801103542
Отримувач: Горчилов Назарій Іванович – батько.

Стаття про нашу донечку на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/2-richniy-gorchiloviy-olzi-...
показать весь текст
автор Люда Горчилова 04 марта 2016
Добрий день. В час ночі і Олі знову почалась рвота. Сьогодні знову братимуть пункцію. Оля дуже неспокійна і зажата в тонусі. З ранку ще нічого не їла, бо її тошнить. Навіть води не хоче.
Elfushka 04 марта 2016
Люда, а есть какой-то выход, кроме как пунктировать каждый день?
автор Люда Горчилова 04 марта 2016
Ответ дляElfushka
Люда, а есть какой-то выход, кроме как пунктировать каждый день?
Можна поставити дренажну систему, яку і планували ставити в минулу суботу, але лікар не хоче. Говорить, що ймовірність того, що через дренаж потрапить інфекція дуже велика, а через резервуар ніби менша. Завідуюча сьогодні забрала знімки, щоб детальніше ознайомитись з ситуацією. Ще нічого не озвучували. Радяться. Сьогодні п´ятниця може щось вирішать до понеділка. Принаймні хочеться сподіватись.
автор Люда Горчилова 05 марта 2016
Добрий день. У нас все, як завжди. Вночі знову почалась рвота. Лікаря ще не було. Діжурний не хоче робити пункцію без вказівки лікуючого. Будем чекати.
автор Люда Горчилова 05 марта 2016
Олі було все гірше і гірше. Медсестра визвала діжурного лікаря і він пропонктував Олю. Рвоти більше не було, але появився тонус і піднялась температура.
автор Люда Горчилова 06 марта 2016
Добрий день. Олі знову погано. Цілу ніч і цілий ранок що не зїсть, те одразу виригує. Чекаєм діжурного лікаря.
ЕвгенияПавлюк 06 марта 2016
(((((((((((((((((( как хочется, чтобы Олечка не болела! С детских надеюсь поддержать хоть немного... Что вам сейчас из одежды нужно? Хотя не знаю, как подбирать... У меня дочки 3 года и год и 2 месяца, есть разная одежда.
Господь, во Имя Иисуса Христа прошу Тебя помочь Оле, облегчи её состояние и дай мудрости врачам. Я верю, что Ты силён исцелить Олю полностью, но доверяю, что Твоя воля добрая для неё. Дай мир маме Людмиле и утешь Сам! Аминь.
автор Люда Горчилова 06 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк
(((((((((((((((((( как хочется, чтобы Олечка не болела! С детских надеюсь поддержать хоть немного... Что вам сейчас из одежды нужно? Хотя не знаю, как подбирать... У меня дочки 3 года и год и 2 месяца, есть разная одежда.
Господь, во Имя Иисуса Христа прошу Тебя помочь Оле, облегчи её состояние и дай мудрости врачам. Я верю, что Ты силён исцелить Олю полностью, но доверяю, что Твоя воля добрая для неё. Дай мир маме Людмиле и утешь Сам! Аминь.
Дякую велике за підтримку. З приводу одежки не дивлячись на те, що скоро нам три рочки Оля дуже маленька. Ріст десь 90 см. а вага 10 кг.
автор Люда Горчилова 06 марта 2016
Сьогодні знову діжурні лікарі брали пункцію. Оля дуже неспокійна. Ніжки і ручки в тонусі. Рвоти не було одне годування. Зараз усе, як і було спочатку.
ЕвгенияПавлюк 06 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Дякую велике за підтримку. З приводу одежки не дивлячись на те, що скоро нам три рочки Оля дуже маленька. Ріст десь 90 см. а вага 10 кг.
а что из одежды актуально?
автор Люда Горчилова 06 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк
а что из одежды актуально?
На даний момент коли в Олі рвота ми передіваємся по десять раз на день. Тож будем раді любій одежці.
bermuda 06 марта 2016
Плюс 100 на карту.
Молю Бога о выздоровлении манюни. Вы герой, низкий вам поклон....сил вам и терпения, а главное успехов в лечении.
автор Люда Горчилова 06 марта 2016
Ответ дляbermuda
Плюс 100 на карту.
Молю Бога о выздоровлении манюни. Вы герой, низкий вам поклон....сил вам и терпения, а главное успехов в лечении.
Велике дякую.
ЕвгенияПавлюк 07 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
На даний момент коли в Олі рвота ми передіваємся по десять раз на день. Тож будем раді любій одежці.

напишіть адресу, будь ласка
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк

напишіть адресу, будь ласка
Добрий день. Ми на даний момент знаходимось в інституті нейрохірургії в Києві. Найближче відділення знаходиться за адресою
м. Київ
вул. Багговутівська,17-21
Отримувач: Горчилова Людмила Сергіївна
тел. 0978476340
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
Доброго усім дня. Усіх з наступаючим міжнародним жіночим днем.
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
У нас нещодавно пройшов обхід. Вирішили зробити УЗД, щоб подивитись де стоїть резервуар. Після цього знову братимуть пункцію. Оля почуває себе погано. Постійна рвота її дуже виснажує. Прошу небайдужих нас підтримати.
ЕвгенияПавлюк 07 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий день. Ми на даний момент знаходимось в інституті нейрохірургії в Києві. Найближче відділення знаходиться за адресою
м. Київ
вул. Багговутівська,17-21
Отримувач: Горчилова Людмила Сергіївна
тел. 0978476340

це яка пошта?
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк

це яка пошта?
Це відділення Нової пошти.
ЕвгенияПавлюк 07 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Це відділення Нової пошти.

зрозуміло. відправимо пакет у СР, там штанята, реглани, чоловічки, теплі носочки, колготки. Номер накладної напишу.
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк

зрозуміло. відправимо пакет у СР, там штанята, реглани, чоловічки, теплі носочки, колготки. Номер накладної напишу.
Дякую.
ЕвгенияПавлюк 07 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Дякую.
Щось ніяк не можу знайти номер відділення(( Ви часом не пам*ятаєте?
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Щось ніяк не можу знайти номер відділення(( Ви часом не пам*ятаєте?
Знайшла в інтернеті відділення 227. Я вибачаюсь, бо помилилась вул. Овруцька, 18 (ТЦ Променада центр).
ЕвгенияПавлюк 07 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Знайшла в інтернеті відділення 227. Я вибачаюсь, бо помилилась вул. Овруцька, 18 (ТЦ Променада центр).
добре, бо відправили б невідомо куди))) дякую!
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк
добре, бо відправили б невідомо куди))) дякую!
Дякую Вам.
автор Люда Горчилова 07 марта 2016
Добрий вечір. Ми сьогодні робили УЗД. Через те, що роднічок у нас уже закрився узіст нічого не зміг побачити. Після цього взяли пункцію. Два годування рвоти не було. Зараз нас знову пропунктував діжурний лікар, бо підвищився тонус і знову почалась рвота. Оля змучена і неспокійна. Кожна пункція це для неї велика мука. Дякую небайдужим за підтримку та допомогу.
ЕвгенияПавлюк 07 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий вечір. Ми сьогодні робили УЗД. Через те, що роднічок у нас уже закрився узіст нічого не зміг побачити. Після цього взяли пункцію. Два годування рвоти не було. Зараз нас знову пропунктував діжурний лікар, бо підвищився тонус і знову почалась рвота. Оля змучена і неспокійна. Кожна пункція це для неї велика мука. Дякую небайдужим за підтримку та допомогу.

автор Люда Горчилова 08 марта 2016
Добрий ранок. Вітаю усе жіноцтво зі святом.
Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли.
автор Люда Горчилова 08 марта 2016
Олі знову брали пункцію, бо почалась рвота. Після пункції трішки знеболили. Зараз ми перший раз за день поїли. Надіюсь, що рвоти більше не буде.
автор Люда Горчилова 09 марта 2016
Добрий день. Ми знову рвем. Зранку була температура. Сьогодні знову братимуть пункцію.