15 февраля 2016

Горчилова Оля, 3 р., Гідроцефалія

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Доброго дня!

Дуже прошу допомогти нашій родні у лікуванні нашої донечки - Горчилової Олі.

Оля народилась недоношеною на 32 тижні вагітності з вагою 980 грам. Два місяці лікувалась в Хмельницькій міській лікарні у вихажуванні. Коли вага стала більше двох кілограм нас готовили до виписки, але в день перед випискою (07.05.2013) Олі поставили діагноз - гідроцефалія. Причиною захворювання став крововилив в головному мозку, який завчасно лікарі в вихажуванні не замітили. 08.05.2013 року нас виписали додому приписавши препарати, які мали б допомогти (виписка додається). Через два тижні ми приїхали на провірку. Після обстеження нас в той же день положили в відділення патології новонародженних оскільки гідроцефалія прогресувала. Пролежавши тиждень в патології, ми вирішили поїхати в інститут нейрохірургії на консультацію.
В кінці травня ми приїхали до Києва в інститут нейрохірургії імені Ромоданова на консультацію. В госпіталізації нам було відмовлено оскільки в Олі виявили менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В цей же день Олю забрали в реанімацію дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Згодом перевели в інфекційне відділення Охматдиту, де ми лікували менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В кінці серпня 2013 року нас перевели в інститут нейрохірургії , де ми знаходимось і по цей день, не враховуючи 17 днів, які через вітрянку в відділенні ми провели в інфекційній лікарні.
За ці два роки з половиною роки в нейрохірургії Оля перенесла 16 операцій, не враховуючи тих маніпуляцій, які потребували наркозу і проводились поза операційною (МРТ, КТ, виймали шунти, ставили дренажі), ослабився зір, почались епілептичні приступи (судоми). В майже 3 роки Оля важить 8 кг, оскільки постійно рвота через перепади тиску в голівці, а також через те, що є дефект в шлунку, який теж прийдеться виправляти хірургічним шляхом в Охматдиті, коли випишуть з нейрохірургії.
13.11.2015 року Олю знову прооперували, оскільки після МРТ виявили, що кісти в шлуночках головного мозку збільшились. Олі зробили мікрохірургічну феністрацію кіст, та провели імплантацію резервуара «Омайя» фірми «Кодман».
За майже три роки лікування наша сім’я витратила уже всі заощадження. Батьки та родичі залізли в кредити. Грошей не вистачає на найнеобхідніше (памперси, суміш для годування), не говорячи уже про те, що кожен день потрібно купувати антибіотики та інші медичні препарати, які з кожним днем піднімаються в ціні. Також попереду ще як мінімум дві операції, на які потрібні кошти. Перша полягає в тому, що Олі ставитимуть лікворошунтуючу систему «Кодман Хакім з антисифонном», ціна якої приблизно 60 000 гривень. А другу потрібно робити в Охматдиті – лабороскопічна операція на шлунку. Після лікування нас чекає довготривала реабілітація, яка також не дешева і без якої Олі буде важко далі розвиватись. Просимо небайдужих людей допомогти нашій донечці вилікуватись і дати шанс на нормальне життя.

З повагою, Людмила Горчилова

Номер телефону мами: 0978476340 Людмила

Реквізити для надання допомоги:
Приват Банк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Номер карточки: 4149497801103542
Отримувач: Горчилов Назарій Іванович – батько.

Стаття про нашу донечку на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/2-richniy-gorchiloviy-olzi-...
показать весь текст
автор Люда Горчилова 09 марта 2016
Прийшли результати аналізу спино-мозкової рідини. Ще й досі показники не прийшли в норму. Високий цитоз і білок. Про шунт думати ще рано. Продовжуєм капати антибіотики та антибактеріальні препарати. Прошу нам допомогти.
Elfushka 09 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Прийшли результати аналізу спино-мозкової рідини. Ще й досі показники не прийшли в норму. Високий цитоз і білок. Про шунт думати ще рано. Продовжуєм капати антибіотики та антибактеріальні препарати. Прошу нам допомогти.
Эх... когда же уже будет просвет в вашей черной полосе...
Держитесь, девчонки!
автор Люда Горчилова 10 марта 2016
Добрий ранок. Олі погано. Тонус, судоми, рвота. Її всю викручує. Знову братимуть пункцію.
автор Люда Горчилова 10 марта 2016
Пункцію уже взяли. Оля неспокійна, бо усі пункції беруть з одного місця в голівці. Там рана і опухло все.
Прийшла смс з нової пошти. Прийшла посилка від Павленко Євгенії. Дякую.
автор Люда Горчилова 10 марта 2016
Прошу вибачення від Павлюк Євгенії.
ЕвгенияПавлюк 10 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Прошу вибачення від Павлюк Євгенії.

Ура, быстро дошла!))
автор Люда Горчилова 10 марта 2016
Добрий вечір. День проходить важко. Після пункції рвота зберігається. Уже не знаю що робити.
Забрала посилку з нової пошти. Велике дякую Євгенії за посилку.
автор Люда Горчилова 10 марта 2016
Забула написати радісну новину моїм янголяткам Олюсі і Валюсі завтра виповнюється три рочки.
ЕвгенияПавлюк 10 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий вечір. День проходить важко. Після пункції рвота зберігається. Уже не знаю що робити.
Забрала посилку з нової пошти. Велике дякую Євгенії за посилку.

Прошу, здоровенькі зносіть!
Як тяжко... А що лікарі кажуть? Протирвотні препарати не допомагають вже, так?
автор Люда Горчилова 10 марта 2016
Протирвотні діють десь годину. Далі знову рве. Просила лікаря, щоб поставив дренажну систему, аби не мучити дитину пункціями, то він категорично проти. І навіть не хоче на цю тему говорити.
Через те, що Оля постійно рве вона дуже схудла. Мають приписати капельниці аби не було зневоднення. Завтра уже п´ятниця попереду вихідні будем надіятись, що за вихідні не стане ще гірше.
ЕвгенияПавлюк 10 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Забула написати радісну новину моїм янголяткам Олюсі і Валюсі завтра виповнюється три рочки.

о, чудово! Ви майже, як наша старшенька! Знала б, поклала ще й якийсь подаруночок))
автор Люда Горчилова 10 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк

о, чудово! Ви майже, як наша старшенька! Знала б, поклала ще й якийсь подаруночок))
Ви і так багато для нас зробили.
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
У нас сьогодні День народження. Ура. Ура. Ура.
Aloise 11 марта 2016
Людмила, а где сейчас Вы лежите? Больница и отделение? Я сама из Киева просто. + для чего, если Вам там по сути, не могут помочь.... Может я как-то постораюсь Есть просто знакомые хирурги международного уровня, но для взрослых.... А вдруг, у них есть знакомые которые занимаються детьми
Aloise 11 марта 2016
+ Подскажите, а вам не предлогали Нейроэндоскопический метод в Украине?
ZYZiK 11 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
У нас сьогодні День народження. Ура. Ура. Ура.
Вітаємо маляток з Днем Народження!!!!!!Здоров!я, щастя,терпіння,Божої допомоги!!!!
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Ответ дляAloise
Людмила, а где сейчас Вы лежите? Больница и отделение? Я сама из Киева просто. + для чего, если Вам там по сути, не могут помочь.... Может я как-то постораюсь Есть просто знакомые хирурги международного уровня, но для взрослых.... А вдруг, у них есть знакомые которые занимаються детьми
Добрий день. Ми зараз лежимо в інституті нейрохірургії ім. Ромоданова в дитячому відділенні. Я не можу сказати, що нам не можуть допомогти просто наше лікування іде якось з байдужістю. Нам потрібно ставити шунт, але погані аналізи.
Elfushka 11 марта 2016
Людочка, от всей души поздравляю вас с днем рождения доченек! Пусть Олечка и Валюшка будут здоровы и радуют вас каждый день своими успехами и достижениями! Сил вам и терпения!
Aloise 11 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий день. Ми зараз лежимо в інституті нейрохірургії ім. Ромоданова в дитячому відділенні. Я не можу сказати, що нам не можуть допомогти просто наше лікування іде якось з байдужістю. Нам потрібно ставити шунт, але погані аналізи.
Т.е Нейроскопический метод опирации Вам даже не предлогали? Правильно?
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Ответ дляAloise
+ Подскажите, а вам не предлогали Нейроэндоскопический метод в Украине?
У нас лікування проходить уже третій рік. Було 17 операцій, з них половина були ендоскопії. В цьому інституті є спеціальний ендоскоп. Їх в Україні два. Ефект від цих операцій був, але не дуже тривалий. Зараз потрібно провести шунтування.
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Ответ дляZYZiK
Вітаємо маляток з Днем Народження!!!!!!Здоров!я, щастя,терпіння,Божої допомоги!!!!
Велике дякую.
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Ответ дляAloise
Т.е Нейроскопический метод опирации Вам даже не предлогали? Правильно?
Я читала про цей метод, але як я зрозуміла в Україні немає спеціального обладнання для проведення такого роду операцій. І наш випадок може не підпадати під ту категорію, для кого показаний такий метод. У нас гідроцефолія ускладнена фрагментацією шлуночкової системи, тобто у нас є кісти.
Aloise 11 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Я читала про цей метод, але як я зрозуміла в Україні немає спеціального обладнання для проведення такого роду операцій. І наш випадок може не підпадати під ту категорію, для кого показаний такий метод. У нас гідроцефолія ускладнена фрагментацією шлуночкової системи, тобто у нас є кісти.
Я завтра буду в Киеве поговорю со знакомым+ многих херургов с инст. Рамоданова знаю лично. Может скажут что по чем. И спрошу про тот метод. В Украину сейчас часто приезжают зарубежные специалисты со своим оборудованьем. Правдо чаще эти бесплатные опирации проводят на тех, кто с зоны АТО. По детским не скажу. Надо просто узнать. Очень странно что вас так долго лечат и по новостям, почти без изминений..... Это же не может продолжаться вечно. А самое интересное, что врачи скорее всего сами не знают как Вам помочь и молчат просто потдерживая Ваше состояние в стабильности, надеясь на чудо.
Aloise 11 марта 2016
Надо по фондам просить или самим находить клинику за границей, узнавать цену и открывать сбор на опирацию.
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Ми ледве на лікування в Україні нашкрібаєм. А за кордон уже і немає з чим.
Aloise 11 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Ми ледве на лікування в Україні нашкрібаєм. А за кордон уже і немає з чим.
Будем шкрябать все вместе! Я буду в Киеве ВАс наберу, в субботу постораюсь доехать в гости и там уже поговорим=) Если не выйдет отпишусь=) Нужно стучаться во все двери=) Есть группы где деткам не пои 50-60 тыс. есро собирают, а по 200-250 тыс.
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Ответ дляAloise
Будем шкрябать все вместе! Я буду в Киеве ВАс наберу, в субботу постораюсь доехать в гости и там уже поговорим=) Если не выйдет отпишусь=) Нужно стучаться во все двери=) Есть группы где деткам не пои 50-60 тыс. есро собирают, а по 200-250 тыс.
Добре. Велике дякую.
Rygaya Belka 11 марта 2016
Ответ дляAloise
Я завтра буду в Киеве поговорю со знакомым+ многих херургов с инст. Рамоданова знаю лично. Может скажут что по чем. И спрошу про тот метод. В Украину сейчас часто приезжают зарубежные специалисты со своим оборудованьем. Правдо чаще эти бесплатные опирации проводят на тех, кто с зоны АТО. По детским не скажу. Надо просто узнать. Очень странно что вас так долго лечат и по новостям, почти без изминений..... Это же не может продолжаться вечно. А самое интересное, что врачи скорее всего сами не знают как Вам помочь и молчат просто потдерживая Ваше состояние в стабильности, надеясь на чудо.

Полностью поддерживаю! Это какое то издевательство над ребенком. Понятно что болен но не-доводить же до такого состояния. Если у-Вас будет какой то адекватный?способ посодействовать давайте попробуем все вместе собрать сумму на то что повернет ситуацию в стабильное русло, с позитивной динамикой. Ждем новостей.
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Доброї ночі. Ми сьогодні відсвяткували своє трьохріччя. Нас привітало багато знайомих і близьких. А найголовніше привітала сестричка Валюша і казала, щоб Оля бистріше приїжджала додому, бо вона уже сумує. Олічка сьогодні поводила себе більш-менш нормально. Знову брали пункцію, бо дуже витягувало ліву сторону. Рвота була лише раз і це прогрес, бо останній тиждень Олю тошнило після кожного годування.
Хочу подякувати усім за підтримку та привітання.