02 мая 2016

Загляньте в темку будьте обережні!!!!!Розводять людей

Доброго вечора!В мене є одна історія про цю людину https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-855793.htm...
Я їй викупляла товар із Польщі(взуття) вони мене так обманули шо просто( Я їм завжди викупляла потім вони гроші переводили) останній раз пропали((( замовлення зробили не оплатили.. то так не потрібно було входити в довіру сама була винувата..десь через 3 тижні вони появляються і просять що вони оплатять товар що лежали в лікарні і т.д. я ввійшла в довіру і їм повірила)ще написали що вони оплатять тут почали поступати якісь гроші від інших прізвищ..тільки писали що Вам повинна була перейти сума така то така то і я їм писала так прийшла потім ще прийшла кароче прийшло забагато вже..і вони ще так подобренькому писали що Юленька Вам прийшла сума така то така то переведіть на таку то карточку я без зайвих мислів скидаю їм ту суму..вони написали мені адреси я відправила товар..вроді конфлікт був вичерпаний кожного дня просили щоб я змінила відзив що вони змінили а я нє..тут десь через два тижні дзвонить мені якись мужик і починає угражати що я така сяка взяла гроші за товар і ні товару і ні грошей..що вони на аукро купляли взуття в мене бо вони гроші на мою карточку скидали і вони мене вичислили і сказали мій адрес і почав кароче лякати мене міліцією((потім я якось тому мужику пояснила що то не я продаю на аукро я взагалі не зареєстрована там ...мене просто підставили та ОПТОПОЛЬША яка тут продає в кідстафі і на аукро якщо потрібно маю 2-ссилки де вони тіпа продавали ...я довго з ним спілкувалася хотіли витягнути їх на чисту воду але нам не вийшло вони дуже зашифровані люди..просто обідно що я із своєї кишені віддала людині 590 грн бо ці люди які купляли на аукро з Донецької обл...той чоловік в АТО купити ніде не можуть ось і купили на аукро тіпа в мене бо гроші скинули мені..я чесно в шоці що такі люди афірюги можуть бути!!!!!((((
Але мені приходило від них ще ж оплати і мені здається що вони також тих людей киданули просто люди мене не можуть найти а попався крутий дядько і найшов ((Мені просто шкода людей(Як можна їх покарати в мене вся їхня переписка з оптопольшею є..просто коли був той конфлікт вона всі свої обявлення в кідстафі постирала а тепер бачу знову почала продавати як їм не соромно ((((..вибачайте що така довга історія але всередині шкребе так що Ви не повірите просто хочу щоб люди не попалися на аферистів ..гроші я напевно свої не поверну (
k@r@melk@011001 02 мая 2016
кто это осилит прочитать на ночь?
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ дляПокорительная
кто это осилит прочитать на ночь?
ті хто ще спати не хочуть)просто захотіла поділитись)
natalynataly 02 мая 2016
Ответ дляПокорительная
кто это осилит прочитать на ночь?
я прочитала, но ничего не поняла совершенно
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ дляГубка Боб
я прочитала, но ничего не поняла совершенно
а що саме не зрозуміли?
Myr1 02 мая 2016
Это схема 3х ......
Блокируйте оптопольша карточку в Привате ( если вы её знаете )дальше заЯвление в кибер полицию
lysi4ka 02 мая 2016
я так поняла,что по схеме 3х облапошили и автора темы, и ещё нескольких человек
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ дляMyr1
Это схема 3х ......
Блокируйте оптопольша карточку в Привате ( если вы её знаете )дальше заЯвление в кибер полицию
але розумієте оплати не від них йшли а від різних людей а я як дура повелась(
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ дляlysi4ka
я так поняла,что по схеме 3х облапошили и автора темы, и ещё нескольких человек
так саме так як Ви написали..я ще в такій ситуації чесно не була тепер маю гіркий опит(((просто хочу щоб люди були обережніші..аферистів зараз дуже багато такої схеми ще чесно не знала((
mena 02 мая 2016
самое удивительно для меня - Вы не оставили ей отзыв в гостевой
Myr1 02 мая 2016
Ответ дляyl4uk21
але розумієте оплати не від них йшли а від різних людей а я як дура повелась(
И что ? Блокируйте карту , иначе пострадавшие скоро начнут вам блокировать , понимаете ?
Халва 02 мая 2016
Ответ дляyl4uk21
а що саме не зрозуміли?
Знаков препинания нет
Сложно читать
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ длябарабанщица
самое удивительно для меня - Вы не оставили ей отзыв в гостевой
я поставила їй в отзивах можете прочитати)
veselka777 02 мая 2016
Автор, Вы еще в феврале поставили негативную оценку

https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-855793.htm...

А почему не захотели написать об этом в Гостевой? Только спустя 3 месяца на Советчице?
arinka10112006 02 мая 2016
Там у неё есть негативный отзыв от февраля 2016, она по ходу представляется посредником по Польше
arinka10112006 02 мая 2016
Ответ длябарабанщица
самое удивительно для меня - Вы не оставили ей отзыв в гостевой
Мне тоже не понятно,где Ваш отзыв в гостевой?!
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ дляMyr1
И что ? Блокируйте карту , иначе пострадавшие скоро начнут вам блокировать , понимаете ?
та це вже місяць пройшов думаю що все впорядку буде ...ми їх вичислили де вони проживають номер телефону і т.д. але нічого не можемо зробити ..бо я продаю в декреті якщо піду в міліцію ще й себе здам ..знайомі дзвонили напрягали ..трубку вже не беруть..а той з АТО він також дуже діловий і також їм нічого не зробив бо вони вийшли із чистої води
mena 02 мая 2016
Ответ дляyl4uk21
я поставила їй в отзивах можете прочитати)
большинство потенциальных клиентов так глубоко не копает
гостевая = лицо
красивая гостевая = можно делать покупки
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ дляТаПрямТам
Автор, Вы еще в феврале поставили негативную оценку

https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-855793.htm...

А почему не захотели написать об этом в Гостевой? Только спустя 3 месяца на Советчице?
бо ми її хотіли найти обіцяли що гроші з неї виб´ють і так і не вибили...потім бачу знову поставила продавати взуття...тепер прочитала ще один негативний відгук зрозуміла знову розвела людей і постирала всі свої об´явлення..і я вже не витримала і написала сюди ..наважилась..просто хочу щоб люди не повелись на обман...
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ длябарабанщица
большинство потенциальных клиентов так глубоко не копает
гостевая = лицо
красивая гостевая = можно делать покупки
вона сама бачу купляє і прикриває хорошими відгуками!!!!треба ще накатати їй і в гостьовій але вже нічого їй і так не зробиш...сторінку удалить і нову створить що це проблема!!!
pusik27 02 мая 2016
Ответ дляyl4uk21
та це вже місяць пройшов думаю що все впорядку буде ...ми їх вичислили де вони проживають номер телефону і т.д. але нічого не можемо зробити ..бо я продаю в декреті якщо піду в міліцію ще й себе здам ..знайомі дзвонили напрягали ..трубку вже не беруть..а той з АТО він також дуже діловий і також їм нічого не зробив бо вони вийшли із чистої води
он деловой пиздун,а вы повелись) был бы деловой их бы достал. а так на вас на понт взял, а вы уши распустили.
на аукро есть учетка на свое имя-фамилию и там запрещено отправлять деньги на другие карты. он с аукро отправил так? ну значит сам лох
чего вы его испугались, я только понять не могу. а вообще, странно что вас не насторожили эти приходы денег с чужих карт и то, что вас просили их переслать им же.
галинамирза 02 мая 2016
Я все прочитала і зрозуміла, вже читала про таку схему.
without_life 02 мая 2016
Ответ дляyl4uk21
а що саме не зрозуміли?
Непонятно Ваше пренебрежение какими бы то ни было правилами стилистики речи и пунктуацией...
...а также закос под Азирова...
Алена Мурёна 02 мая 2016
Ответ дляПокорительная
кто это осилит прочитать на ночь?
я прочитала!
Тимаша 02 мая 2016
Автор спасибо, занесла в ЧС.
Русичка24 02 мая 2016
А вы же им остаток денег переводили, вот заблокируйте им ту сумму в привате.
movsumova 02 мая 2016
Автор, обратитесь в отдел по борьбе с киберпреступностью, как жертва мошенничесеой схемы.
Сейчас их карту заблоируйте.
Ничего не бойтесь.
Спасибо, что предупредили.
Matilda.S 02 мая 2016
жжжесть, ничего не поняла......
lora0508741944 02 мая 2016
Спасибо автору за предупрежление и что не поленились написать
romic 02 мая 2016
Вы попали на треугольник. Аферисты за счет Вас совершают покупки понравившихся товаров у других продавцов + еще и у Вас за счет обмана других людей, т.е. даже двойной или тройной треугольник.
автор yl4uk21 02 мая 2016
Ответ дляpusik27
он деловой пиздун,а вы повелись) был бы деловой их бы достал. а так на вас на понт взял, а вы уши распустили.
на аукро есть учетка на свое имя-фамилию и там запрещено отправлять деньги на другие карты. он с аукро отправил так? ну значит сам лох
чего вы его испугались, я только понять не могу. а вообще, странно что вас не насторожили эти приходы денег с чужих карт и то, что вас просили их переслать им же.
я просто рік з ними працювала..розумієте все було добре вони відсилали з різних карток гроші (було таке)але більшість із своєї..де я могла знати що таке може бути думала її клієнти оплачують за товар ...а він мені угрозив назвав мою домашню адресу де живуть мої батьки і тому злякалась чесно..якби жила я там то так а так батькам нічого не казала щоб не переживали а із своєї кишені гроші вернула..буде мені урок