10 мая 2016

Ковтун Дмитрий Викторович - хто теж попався?

Шахрайство на - не мало не багато - 1400 гривень. Хто мав справу з людиною, що ховається під цим ім´ям?
Ниф_ниф 10 мая 2016
Опишите подробнее,чтобы застеречь...
я Кукарача 10 мая 2016
У меня одноклассник с такой фамилией, только Юра зовут. В школе подсел на наркотики и тоже людей ’разводил’. Но, слышала, что попал в церковь и перестал таким заниматься... Автор, напишите, что за развод?
автор Пффф 100% 10 мая 2016
Повелась, дурна голова, на Byredo за 1400 гривень. Був юзаний, однак видно по фото було, що в наявності не менше 40 мл. Домовились, що оплачу і вона відправить в обід. Оплата (і в тому вся проблема) на карту Аваль. Оплату здійснила, вона всі оголошення свої (а в неї було їх два) видалила, на повідомлення не відповідає. З Авалем справи не буде точно, Приват братись не хоче (бо переводила не по Привату, а на карту, виходить, іншого банку). Рекомендують йти в міліцію. А потім вияснилось, що розвели не лише мене, а ще й дівчинку, яка не так давно робила у мене замовлення... Тісний світ.
Щось мені підсказує, що з міліціє толку не буде. Але, може, все-таки спробувати?
Реверанс 10 мая 2016
обязательно в милицию
Мишка-шалунишка 10 мая 2016
Ответ дляПффф 100%
Повелась, дурна голова, на Byredo за 1400 гривень. Був юзаний, однак видно по фото було, що в наявності не менше 40 мл. Домовились, що оплачу і вона відправить в обід. Оплата (і в тому вся проблема) на карту Аваль. Оплату здійснила, вона всі оголошення свої (а в неї було їх два) видалила, на повідомлення не відповідає. З Авалем справи не буде точно, Приват братись не хоче (бо переводила не по Привату, а на карту, виходить, іншого банку). Рекомендують йти в міліцію. А потім вияснилось, що розвели не лише мене, а ще й дівчинку, яка не так давно робила у мене замовлення... Тісний світ.
Щось мені підсказує, що з міліціє толку не буде. Але, може, все-таки спробувати?
А почему Вы наложкой не попросили? Это же не 20 грн? Я бы побоялась
автор Пффф 100% 10 мая 2016
При тому всьому - фото реальні.
Знайома, яка теж на них попалась, контактувала по телефону - на дзвінки не реагують. Вся проблема - Аваль - при оплаті треба ОБОВ´ЯЗКОВО мати всі дані про власника карти. Колись викрила шахраїв на Приваті, тоді було легко і гроші всім повернули.
автор Пффф 100% 10 мая 2016
Ответ дляМишка-шалунишка
А почему Вы наложкой не попросили? Это же не 20 грн? Я бы побоялась
сама не знаю. завжди такі покупки лише через зворотню доставку, а цього разу, ніби заклинило.

що найголовніше, вчора вночі, якраз до того, коли все це і почалось, приснилось мені, що я купую саме цей парфюм. мені вже аж якось лячно від самої себе.
FoxyRed 10 мая 2016
Обязательно обращайтесь в милицию. Они не расследуют дела, сумма которых меньше 400 гривен. Но у вас больше. Кроме того наверняка есть квитанция об оплате. Причем я знаю еще одного человека, который попался на их развод. Если не получится самостоятельно - можно подавать коллективное заявление в прокуратуру сразу, они обязаны на такое реагировать.
Блин, и ничего же не боятся люди, ни Бога, ни черта....
автор Пффф 100% 11 мая 2016
Ответ дляFoxyRed
Обязательно обращайтесь в милицию. Они не расследуют дела, сумма которых меньше 400 гривен. Но у вас больше. Кроме того наверняка есть квитанция об оплате. Причем я знаю еще одного человека, который попался на их развод. Если не получится самостоятельно - можно подавать коллективное заявление в прокуратуру сразу, они обязаны на такое реагировать.
Блин, и ничего же не боятся люди, ни Бога, ни черта....
дуже дякую, матиму на увазі! про колективну заяву навіть не знала до цього моменту.
їх так багато за останні два роки розвелось... у мене був випадок раніше, коли мусила віддати останні 100 гривень, аби знайти роботу. там була заплутана історія з завдатками і т.п. (теж шахрайство на олкс), і коли я все викрила, то шахраєм виявився інвалід, якому не вистачало на лікування і він таким чином вирішив обчистити 11 чоловік. дехто сліпий і не розуміє, що все ’хороше’ потім вилазить боком.
liberdih 11 мая 2016
ви з якого міста?
написала б з вами, то також оплатила, а не відправили
плюс введіть в пошук дані цього каліки. є людей багато, що також так попали. можна списатись і разом подати заяву
я відсилала на карту приват (не його, а нежнової). але фото одинакові як в неї було, так і в оголошеннях ковтун
мій мейл TeleviakI@rise.ua
liberdih 11 мая 2016
додам
що я оплатила флакон, який так і не отримала
вчора знайшла оголошення на олх з тим же фото. написала і вислали мені реквізити на даного персонажа
вчора ж і був ак заблокований (не мною). а сьогодні бачу знову те ж оголошення від іншого автора
так що ми не одні і треба таки разом написати заяву
я ж оплачувала на реквізити іншої особи. в приват 24 вказано, що карта з Харкова. і знайшла я Нежнову Юлію Андріївну з Харкова, що публікує свої резюме на сайтах пошуку роботи
думаю якось знайти її фото
jwstuds 11 мая 2016
я этой ночью у этого клиента тек же проплатила коляску, 800 грн.!
давайте в прокуратуру
я в инете покупаю б\у уже 8 месяцев (столько моему сыночку)
Но это впервые такое кидалово
я в ужасе
мой маил jwstuds@mail.ru
jwstuds 11 мая 2016
они писали что якобы с Кировограда
liberdih 11 мая 2016
вкажіть номер карти на який оплачували
хтось оплачував йому на приват?
jwstuds 11 мая 2016
Ответ дляliberdih
вкажіть номер карти на який оплачували
хтось оплачував йому на приват?
Ковтун Дмитрий Викторович Аваль банк 4119 9790 0423 9625
jwstuds 11 мая 2016
Ответ дляПффф 100%
Повелась, дурна голова, на Byredo за 1400 гривень. Був юзаний, однак видно по фото було, що в наявності не менше 40 мл. Домовились, що оплачу і вона відправить в обід. Оплата (і в тому вся проблема) на карту Аваль. Оплату здійснила, вона всі оголошення свої (а в неї було їх два) видалила, на повідомлення не відповідає. З Авалем справи не буде точно, Приват братись не хоче (бо переводила не по Привату, а на карту, виходить, іншого банку). Рекомендують йти в міліцію. А потім вияснилось, що розвели не лише мене, а ще й дівчинку, яка не так давно робила у мене замовлення... Тісний світ.
Щось мені підсказує, що з міліціє толку не буде. Але, може, все-таки спробувати?
мой маил jwstuds@mail.ru
ответьте
jwstuds 11 мая 2016
напишите, какой город указывал КОВТУН
В базе Украины :
http://nomer-org.net/allukraina/lastName_КОВТУН_fi...
liberdih 11 мая 2016
різні міста вказував
jwstuds 11 мая 2016
Фамилия Имя Отчество тел дата рожд. нас. пункт ул. дом корп кв
КОВТУН ДМИТРИЙ ВИКТОРОВИЧ 0 1980-07-29 М.КИЇВ ДРАГОМАНОВА 42 0 78
КОВТУН ДМИТРИЙ ВИКТОРОВИЧ 0 1978-12-23 ЗАПОРІЖЖЯ ШАУМЯНА 3 0 18
КОВТУН ДМИТРИЙ ВИКТОРОВИЧ 0 1979-12-25 ЛОЦКИНЕ СТЕПАНЕНКА 52 0 0

База Украины выдает только 3 человека по стране
автор Пффф 100% 11 мая 2016
Доброго дня всім!
Сьогодні написала заяву у поліцію. Кажуть, ніби заяви самої мене вже достатньо, аби розпочати розслідування.
Номер карти аваль, на яку я здійснила відправлення, вже вказаний вижче. Локація - Кіровоград, принаймні, там було утворено оголошення щодо Byredo. нік - olena.ola
після того, як я написала, що йду у поліцію, вона дезактивізувала свій акаунт в олкс.
liberdih 11 мая 2016
вкажіть нам номер вашої заяви
при написанні нової будем вказувати вже написагої заяви і просити розглядат колективно її
ви переглядайте оголошення на сайтах. бо той експонат реєструється і створює нові оголошення по старим фото
я так сьогодні знайша його і заблокувала на олх
якщо можна напишіть на мій мейл TeleviakI@rise.ua де саме ви подавали заяву і номер її (а краще фото заяви (якщо зробили)
сама заява є підставою розгляду але може й не бути зареєсрованою і не розглянутою. мотивують це по-різному. ви слідкуйте за нею
автор Пффф 100% 11 мая 2016
Мене також повідомили у відділку про те, що не кожний банк погодиться видавати дані про своїх клієнтів. Проблемний Аваль, який нібито банкрут, може просто відмовити в ході слідства. Аби знайти адекватне рішення для цієї ситуації, необхідно, аби суд дозволив перевірити базу даних банку щодо справи даного шахрая.
Дуже всіх прошу звернутися до правоохоронних органів та написати подібну заяву. Ця справа може висіти роками і ніхто за неї не візьметься (як я думаю), однак якщо подібних запитів на розслідування питання шахрайства буде більше, є шанс покарати винного та повернути кошти. Мені, особисто, півтори тисячі дарувати не хочеться.
liberdih 11 мая 2016
Ответ дляjwstuds
Фамилия Имя Отчество тел дата рожд. нас. пункт ул. дом корп кв
КОВТУН ДМИТРИЙ ВИКТОРОВИЧ 0 1980-07-29 М.КИЇВ ДРАГОМАНОВА 42 0 78
КОВТУН ДМИТРИЙ ВИКТОРОВИЧ 0 1978-12-23 ЗАПОРІЖЖЯ ШАУМЯНА 3 0 18
КОВТУН ДМИТРИЙ ВИКТОРОВИЧ 0 1979-12-25 ЛОЦКИНЕ СТЕПАНЕНКА 52 0 0

База Украины выдает только 3 человека по стране
не тільки 3
це не достовірна база
liberdih 11 мая 2016
є інші відгуки негативні
але поки тільки 3 (я в тому числі) відгукнулись

я зараз читаю порядок подання колективної заявки в випадку коли заявники проживають в різних містах
автор Пффф 100% 11 мая 2016
Ответ дляliberdih
вкажіть нам номер вашої заяви
при написанні нової будем вказувати вже написагої заяви і просити розглядат колективно її
ви переглядайте оголошення на сайтах. бо той експонат реєструється і створює нові оголошення по старим фото
я так сьогодні знайша його і заблокувала на олх
якщо можна напишіть на мій мейл TeleviakI@rise.ua де саме ви подавали заяву і номер її (а краще фото заяви (якщо зробили)
сама заява є підставою розгляду але може й не бути зареєсрованою і не розглянутою. мотивують це по-різному. ви слідкуйте за нею
про номер заяви не знаю. у відділку (а саме, слідчий) мене повідомили про те, що через певний час поштою я отримаю підтвердження для цієї справи та дізнаюсь про людина, яка буде її вести. окрім самої заяви там були ще інші документи, я також надала докази, що (маю надію) допоможе вияснити ситуацію.
під час написання заяви посилалась також на свідчення знайомої, яка через звичайний збіг обставин теж є потерпілою цього Ковтуна. Однак сумма збитку значно менша - 250 гривень.

думаю, що цим всім займаються спеціально навчені люди, що знаходяться у різних містах, переважно на сході країни. також думаю, що тут задіяні жінки. по-перше, треба бути справжнім чоловіком-парфманьяком, аби знати, що таке Byredo, та ще й Mojave; жінці в цьому плані багато розуму використати не прийдеться. як я помітила, вони обирають речі виключної категорії, популярні і одночасно не дешеві, злегка занижують ціну та виставляють на продаж. фото при цьому реальні (перевіряла). Другим оголошенням olena.ola була дорога дитяча іграшка - корабель типу ’дупло’, її вона продавала за 1000 гривень. Це оголошення теж різко зникло.
jwstuds 11 мая 2016
Ответ дляПффф 100%
про номер заяви не знаю. у відділку (а саме, слідчий) мене повідомили про те, що через певний час поштою я отримаю підтвердження для цієї справи та дізнаюсь про людина, яка буде її вести. окрім самої заяви там були ще інші документи, я також надала докази, що (маю надію) допоможе вияснити ситуацію.
під час написання заяви посилалась також на свідчення знайомої, яка через звичайний збіг обставин теж є потерпілою цього Ковтуна. Однак сумма збитку значно менша - 250 гривень.

думаю, що цим всім займаються спеціально навчені люди, що знаходяться у різних містах, переважно на сході країни. також думаю, що тут задіяні жінки. по-перше, треба бути справжнім чоловіком-парфманьяком, аби знати, що таке Byredo, та ще й Mojave; жінці в цьому плані багато розуму використати не прийдеться. як я помітила, вони обирають речі виключної категорії, популярні і одночасно не дешеві, злегка занижують ціну та виставляють на продаж. фото при цьому реальні (перевіряла). Другим оголошенням olena.ola була дорога дитяча іграшка - корабель типу ’дупло’, її вона продавала за 1000 гривень. Це оголошення теж різко зникло.
это женщина однозначно!!!

она выставляла коляску, полная стоимость коляски 4 тысячи
она ее продавала бу за 800

я спросила ее, высокая ли коляска и она как женщина рассказывала о коляске

это не мужик, это баба прикрывается мужиком

кстати это груповуха, более тяжелая статья

ВНИМАНИЕ!!!

я позвонила в АВАЛЬБАНК

по этому счету я ПЕРВАЯ кто дал заявку о мошенничестве!

Девочки, звоните!

Они не чешутся, давайте банк задолбем.

Я задала вопрос, в каком городе открыта карта, мне отказали защищая мошенника!

горячие линии банка:
по вопросам мошенничества 0800 509 99 00
информ центр который мне отказал город сказать где карта открыта (оператор № 168) 0800 500 500

Не сидим без дела!

Еще, пишите на ОЛХ
Нужна от них инфа:
- какого числа был создан аккаунт
- какой город указан при регистрации
- какой имаил указывал продавец
- какой номер телефона указывал продавец
- сколько было размещено объявлений
- есть ли возможность отследить переписку по объявлениям размещенным этим аккаунтом.
liberdih 11 мая 2016
https://www.cybercrime.gov.ua/feedback5-ua
пишіть тут обов’язково

хдила до юристів
сказалди обов’язково писати. і кожен собі окремо
але в самій заяву вказувати/, що є інші потерпілі
я буду писати і видсилати поштою 9не маю часу там сидіти по пів дня)
liberdih 11 мая 2016
написала і подала заяву
вказала і про ковтуна, і про інших потерпілих
автор Пффф 100% 11 мая 2016
Ответ дляjwstuds
это женщина однозначно!!!

она выставляла коляску, полная стоимость коляски 4 тысячи
она ее продавала бу за 800

я спросила ее, высокая ли коляска и она как женщина рассказывала о коляске

это не мужик, это баба прикрывается мужиком

кстати это груповуха, более тяжелая статья

ВНИМАНИЕ!!!

я позвонила в АВАЛЬБАНК

по этому счету я ПЕРВАЯ кто дал заявку о мошенничестве!

Девочки, звоните!

Они не чешутся, давайте банк задолбем.

Я задала вопрос, в каком городе открыта карта, мне отказали защищая мошенника!

горячие линии банка:
по вопросам мошенничества 0800 509 99 00
информ центр который мне отказал город сказать где карта открыта (оператор № 168) 0800 500 500

Не сидим без дела!

Еще, пишите на ОЛХ
Нужна от них инфа:
- какого числа был создан аккаунт
- какой город указан при регистрации
- какой имаил указывал продавец
- какой номер телефона указывал продавец
- сколько было размещено объявлений
- есть ли возможность отследить переписку по объявлениям размещенным этим аккаунтом.
аваль, так, мені теж відмовив у видачі інформації. більше того, навіть правоохоронним органам, як мені сьогодні повідомили, таку інформацію надають за згодою судді.
теж зателефоную в аваль і повідомлю про шахрайство. дякую за наводку!
liberdih 11 мая 2016
Пффф 100%
ви з якого міста?