24 мая 2016

Школа водіння Актив Драйв та Дасафа у Хмельницькому- відгуки

Привіт. Вибираю для навчання на водія школу для підготовки - хто ходив прошу написати ваші відгуки.

Якщо можете ще напишіть як потім здавали екзамени у МРЕО.

Спасибі всім, хто відгукнеться і напише.
автор Бокс-орун 24 мая 2016
У Дасафі скільки тривали у вас заняття, бо я дзвонила і мені сказали з 16,30 до 20,30 тричі на тиждень перший місяць і другий місяць 4 рази на тиждень. Чи то реально так довго там проводиться?
Снегопадка 24 мая 2016
а що таке Дасафа?
автор Бокс-орун 24 мая 2016
Ответ дляСнегопадка
а що таке Дасафа?
автошкола
Снегопадка 24 мая 2016
без обид) ДОСААФ