25 мая 2016

Ось яку "нову" річ я сьогодні отримала. Фото

Замовила тут https://www.kidstaff.com.ua/tema-17215134.html домашній комплект, написано, що новий, ні разу не вдягався. Я ще запитла чи є дефекти і чи на місці етикетка. Відповіли, що він абсолютно новий з етикетками. Отримала замусолену річ, плям на фото не було видно, місцями поліз по швах, етикетка прикріплена на шпильку. От, що мені тепер робити?
Викинути і поставити негативну оцінку? Чи відправити продавцю назад, але грошей мені не повернуть. Хоча в оголошенні в умовах прописано, що є повернення за рахунок покупця. Але продавець не відповіла на моє повідомлення і додала у ЧС.
АнтиТанкист 25 мая 2016
сочувствую... сколько стоил?
С перепою 25 мая 2016
Пятна того самого происхождения?
Ластоноша 25 мая 2016
Да уж
АнтиТанкист 25 мая 2016
я думаю он реально не носился, просто х...ровый....
автор 1мишка 25 мая 2016
Ф 1-2 - бокові шви халатика, які почали розлазитись, в районі стегон.
ф. 3-5 - плями на ’фасаді’ халатика, шовкова тканина переливається, важко сфотографувати, але там є жовті плями і білі плями(ніби нальот).
ПлюшкамиБалуюсь 25 мая 2016
цена вопроса???
post blue 25 мая 2016
Но ведь у нее есть уже негативный отзыв с похожей историей. Не насторожило?
С перепою 25 мая 2016
Ответ для1мишка
Ф 1-2 - бокові шви халатика, які почали розлазитись, в районі стегон.
ф. 3-5 - плями на ’фасаді’ халатика, шовкова тканина переливається, важко сфотографувати, але там є жовті плями і білі плями(ніби нальот).
Налет? Да вы как Оля Фреймут - плями від соку на матраці)))
ПлюшкамиБалуюсь 25 мая 2016
https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-1072262.ht...
читали перед покупкой?
автор 1мишка 25 мая 2016
тут надірвані шлейки маєчки і підшиті вручну, видно стібки
Подтяжка 25 мая 2016
ужасть. Страшно тут уже и покупать. Сколько тем таких.
NatJulia 25 мая 2016
Отвратительное состояние. Просите свои деньги назад, это того абсолютно не стоит. И что говорит продавец насчет этих фото?)
автор 1мишка 25 мая 2016
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-1072262.ht...
читали перед покупкой?
читала, але там взуття бу, у всіх різне поняття хорошого стану. А тут річ нова, відповіли, що без дефектів, в оголошенні в умовах написано, що є повернення, тому я повірила, що відправлять мені НОВЕ.
ПлюшкамиБалуюсь 25 мая 2016
просто у нее не магазин..откуда новое..???вещи на ковре фоткает..хлам всякий продает.......автро мне вас жаль..накатайте ей отзыв!!!!!!!!!!
ПлюшкамиБалуюсь 25 мая 2016
и плюс люди не дорожат отзывами и репутацией рас такую х продают!!!!!
автор 1мишка 25 мая 2016
Ответ дляNatJulia
Отвратительное состояние. Просите свои деньги назад, это того абсолютно не стоит. И что говорит продавец насчет этих фото?)
Попросила у пп, але мені не відповіли і додали у ЧС.
Поскаржилась адміністрації, грошей напевно не поверну, але хотілося б застерегти інших від такої дамочки.
Tatka Kiev 25 мая 2016
Мля в чс этого продавца сочувствую
Ждушечка 25 мая 2016
Какой ужас!Автор,вещь реально носили,видно,а то как пришита шлеечка..Жесть!Требуйте обратно деньги!
автор 1мишка 25 мая 2016
Ответ дляЖдушечка
Какой ужас!Автор,вещь реально носили,видно,а то как пришита шлеечка..Жесть!Требуйте обратно деньги!
НЕ МОЖУ
продавець додала мене у чорний список
angel75 25 мая 2016
Автор, я вообще не понимаю чем Вы думали?
Видели же отзывы у нее?
После стольких историй на сайте о новой-бу, почему не заказали товар наложкой?
И почему до сих пор не заблокировали ей карту ?
Ждушечка 25 мая 2016
Ответ для1мишка
НЕ МОЖУ
продавець додала мене у чорний список
Как же теперь поступить? Какие всё таки продавцы попадаются!Автор,сочувствую..Неприятно это всё.
автор 1мишка 25 мая 2016
Я знала якої якості він буде за 120грн, навіть дрібні затяжки по всьому халату до уваги не беру. Але він реально ношений, не свіжий!
Tatka Kiev 25 мая 2016
Да блокируйте ей карту
Язвочка 25 мая 2016
О Господи,такой в секонде копейки стоит.
Hаташа 25 мая 2016
Капец, Автор, сочувствую. В руки стремно такое брать - ХЗ что там за пятна, из какого организма они излились.
Жалобу Админам, просите блокировать все её 65 объявлений и пусть свое добро принимает назад без вопросов.
автор 1мишка 25 мая 2016
Ответ дляangel75
Автор, я вообще не понимаю чем Вы думали?
Видели же отзывы у нее?
После стольких историй на сайте о новой-бу, почему не заказали товар наложкой?
И почему до сих пор не заблокировали ей карту ?
бачила, багато хороших відгуків є.
наложкою тут не було сенсу замовляти, всі ж ставлять умову по передоплаті.
карту блокувати в цій ситуації не доцільно.
хотілося б , щоб вона побачила фото у цій темі, може стало б соромно.
ПлюшкамиБалуюсь 25 мая 2016
Ответ дляTatka Kiev
Да блокируйте ей карту
она посылку отправила!карту не заблокируют!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Подтяжка 25 мая 2016
Ответ для1мишка
бачила, багато хороших відгуків є.
наложкою тут не було сенсу замовляти, всі ж ставлять умову по передоплаті.
карту блокувати в цій ситуації не доцільно.
хотілося б , щоб вона побачила фото у цій темі, може стало б соромно.
у таких стыда нет. да и нет ее сейчас на КС
Малая еще та 25 мая 2016
Ответ для1мишка
Попросила у пп, але мені не відповіли і додали у ЧС.
Поскаржилась адміністрації, грошей напевно не поверну, але хотілося б застерегти інших від такої дамочки.
Указано в обьяве что новый? Тогда обязана вернуть деньги , это б.у возврату не подлежит ( только по договоренности)
ПлюшкамиБалуюсь 25 мая 2016
Ответ для1мишка
бачила, багато хороших відгуків є.
наложкою тут не було сенсу замовляти, всі ж ставлять умову по передоплаті.
карту блокувати в цій ситуації не доцільно.
хотілося б , щоб вона побачила фото у цій темі, може стало б соромно.
раз вам такое отправила то нет не стыда ни совести!Ё!!