22 июня 2013

Чи може бути підвищена температура у малюка 7 міс через спеку?

Дівчата, може хтось знає, чи може бути у малюка, якому 7 місяців, підвищена температура -  було вранці 37,5, потім 37,2, тепер на вечір вже 38 градусів.
В нас дуже парить, страшна спека, нема чим дихати, малюк повненький, 11 кг важить, інших ознак хвороби як таких, то нема.
Не знаю, що думати. Питала дільничу по телефону, вона каже, що може бути і через спеку, але серце не на місці. Зараз помила його, дала Нурофен і він заснув, але переживаю, в чому може бути справа.
Напишіть, хто що знає з цього приводу, буду дуже вдячна.
Оле Лукойе 22 июня 2013
горло гляньте,температура переважно через це.
Аноним Первый 22 июня 2013
ребенок в памперсе? если да снимите
автор УлыбАчка 22 июня 2013
Ответ дляОле Лукойе
горло гляньте,температура переважно через це.
дякую, гляну вже завтра, я щоссь не подумала оглянути горло) просто він нормально себе поводить, активний, вимагає їсти, останніми днями дуже полюбив пити водичку (через спеку), і вимагає пити, тобто, ознак хвороби як таких не подає
Божья коровка 22 июня 2013
Может все таки кондиционер поставить и не мучать ребенка и себя? У меня стоят уже 6 лет во всех комнатах , подросло 3 детей .
автор УлыбАчка 22 июня 2013
Ответ дляГаля 29
ребенок в памперсе? если да снимите
в памперсі, сьогодні цілий день в роз,їздах були (на свіжому повітрі), то на вечір повипрівало, хоч часто міняла
а зараз спить без памперса
а що , може бути від памперса?
КонхфЭдкаТузик 22 июня 2013
може бути і від теплового перегріву і від горла.
автор УлыбАчка 22 июня 2013
Ответ дляБожья коровка
Может все таки кондиционер поставить и не мучать ребенка и себя? У меня стоят уже 6 лет во всех комнатах , подросло 3 детей .
ми не вдома були цілий день
в нас приватний будинок, ми не сидимо в одній кімнаті, а ставити у всіх було би дуже дорого) може з часом про це подумаємо)
Радуга-дуга 22 июня 2013
Конечно может,у нас такое было в 2 мес.,отвезли в приемный покой,врач оглянул сдали анализ мочи,сказал температура поднялась от жары!
Аноним Первый 22 июня 2013
памперс как компресс тепло держит
автор УлыбАчка 22 июня 2013
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
може бути і від теплового перегріву і від горла.
ок, дякую, горло завтра огляну, а до перегріву схиляюсь, просто думаю, чи він може так довго тривати, і як його уникнути, дати просто охолодитися і все?
автор УлыбАчка 22 июня 2013
Ответ дляГаля 29
памперс как компресс тепло держит
засинав ввечері без пампераса, тільки вночі одягнула, а на ранок була темп.
Ну подивимось, дякую за думку!
Зайкина мама 22 июня 2013
Может зубик?Посмотрите дёсна.
автор УлыбАчка 22 июня 2013
Ответ дляРадуга-дуга
Конечно может,у нас такое было в 2 мес.,отвезли в приемный покой,врач оглянул сдали анализ мочи,сказал температура поднялась от жары!
а до якої темп. піднялась?
автор УлыбАчка 22 июня 2013
Ответ дляЗайкина мама
Может зубик?Посмотрите дёсна.
як на мене, то підпухші, але я можу помилятись
перших два вже 2 міс. тому вилізли, то може лізуть наступні
Яичница с беконом 22 июня 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
ми не вдома були цілий день
в нас приватний будинок, ми не сидимо в одній кімнаті, а ставити у всіх було би дуже дорого) може з часом про це подумаємо)
у нас кондюк во всех комнатах и на кухне , на здоровье не экономят !!!
Намакушка 22 июня 2013
Я думаю, то від того що жара. В нас так було, проходили трошки без капелюшка прийшли додому теж температ 38, но недавали нічого, на другий день все ок.
Засомневаю 22 июня 2013
Вирусная инфекция, горло - 99%
От жары -1%
kuruoglu 22 июня 2013
Яды все таки вызвала врача исключить горло и ушки...
Галина Марта 22 июня 2013
Ответ дляkuruoglu
Яды все таки вызвала врача исключить горло и ушки...
Лучше очный осмотр ребенка, чем советы по телефону. Врач после осмотра должен сказать, что это не горло, ушки, зубы или вирус, а от жары. Температура высоковата для 7 месячного.
В любом случае наблюдайте, много поите и в прохладную комнату.
поваренок 22 июня 2013
моему тоже 7 мес. Тоже вот 4 дня была температура 38. Пошли к врачу, посмотрела - все нормально. Зубы как раз вылезли, больше не видно. Вроде и не перегревается. А я потом через день сама повела к лору, а там отит. Теперь вот на антибиотиках. Так что не ждите, лучше лишний раз убедиться, что все в норме. У нас тоже не капризничал, ушки надавливала - не реагировал.
Капитанша 23 июня 2013
а где вы были весь день? мы в обед вообще стараемся не выходить на жару, в комнатах закрываю шторы и открываю окна. Мы выходим уже после 17.00.
автор УлыбАчка 23 июня 2013
Всім дякуємо за відповіді, зараз таки збираємось і їдемо в лікарню на огляд.
поваренок, Вам бажаємо здоров,ячка! Ми майже однолітки, я десь недавно помітила по Ваших темках, де Ви про прикорм питали))
Ви якого числа народилися? ми 29-го листопада)

Всім здоров,ячка, не хворійте!
поваренок 23 июня 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
Всім дякуємо за відповіді, зараз таки збираємось і їдемо в лікарню на огляд.
поваренок, Вам бажаємо здоров,ячка! Ми майже однолітки, я десь недавно помітила по Ваших темках, де Ви про прикорм питали))
Ви якого числа народилися? ми 29-го листопада)

Всім здоров,ячка, не хворійте!
И вы не болейте! Выздоравливайте! Мы 23-го ноября родились.
автор УлыбАчка 24 июня 2013
Ответ дляповаренок
И вы не болейте! Выздоравливайте! Мы 23-го ноября родились.
дякую!!! :)