25 августа 2016

Хто щойно 1+1 дивився ?

Короткометражний фільм. Мені цікаво, то все Украіну показували ?
Трактор Вика 25 августа 2016
Так, це все Україна! Невже не впізнали знайомі місця? ))
Трактор Вика 25 августа 2016
Так і називається - Це моя країна
автор Регионщица 25 августа 2016
Ответ дляТрактор Вика
Так, це все Україна! Невже не впізнали знайомі місця? ))
Впізнала деякі ), а деякі начисто ошарашили, що то в нас такі красоти є ))
Трактор Вика 25 августа 2016
Ответ дляРегионщица
Впізнала деякі ), а деякі начисто ошарашили, що то в нас такі красоти є ))
Так, Україна дуже красива, на жаль деякі люди цього не цінують
Кактус из кожезаменителя 25 августа 2016
Ра ру ра ру ра 25 августа 2016
Ответ дляТрактор Вика
Так, Україна дуже красива, на жаль деякі люди цього не цінують
Люди?,чи нелюді у парламенті???