04 июля 2013

Кто отдыхал возле Щелкино в кооперативе Акташ?Поделитесь впечатлениями.

Девочки кто отдыхал в  кооперативе Акташ возле Щелкино (Азовское  море),поделитесь впечатлениями.Может кто адресом хороших хазяев поделится,буду очень благодарна.
Хочу поехать с 3 малышами.
Анчо Ус 04 июля 2013
привіт.я відпочивала в самому Щелкино...все дуже сподобалось крім самого клімату.настільки висока вологість що дихати нема чим ні в день ні в ночі...одяг практично не висихає....скажу чесно я більше туди не поїду!для мене даний клімат занадто важкий!
автор Бубль Гум) 04 июля 2013
Ответ дляАнчо Ус
привіт.я відпочивала в самому Щелкино...все дуже сподобалось крім самого клімату.настільки висока вологість що дихати нема чим ні в день ні в ночі...одяг практично не висихає....скажу чесно я більше туди не поїду!для мене даний клімат занадто важкий!
Спасибо.
Ганцю в кєдах 04 июля 2013
Возле моря всегда большая влажность, а куда бы вы поехали,что бы климат был не такой важкий? (я не знаю,что это за слово такое,извините)
Анчо Ус 04 июля 2013
я дуже багато де відпочивала...і в нашій країні і за її межами... але такого клімату не зустрічала ніде... дуже сильна задуха, вітру практично немає, таке враження що дихаєш водою....я аж кашляти почала а малий (5,5років) захворів на бронхіт...вилікуватись нічим крім антибіотиків в такому кліматі не можливо) навіть коли був хоть трохи вітер це практично не спасало.скажу чесно ми за 14днів перебування там у вечері ходили гуляти один раз.просто дуже важко...і це не тільки моя думка бо нас було 3-є дорослих і всім було важко.... для тих хто курить скажу що курити там практично не хочеться бо сигарети стають вогкими :)
Анчо Ус 04 июля 2013
але плюсом там є тепла вода в морі..сама вода в азовському морі солоніша і відповідно корисніша чим в чорному.ціни там досить помірні а люди там дуже привітні.а ще звідти не далеко до Феодосії (50км) і це нас трохи спасало..там набагато легше.......
Ганцю в кєдах 04 июля 2013
Ответ дляАнчо Ус
я дуже багато де відпочивала...і в нашій країні і за її межами... але такого клімату не зустрічала ніде... дуже сильна задуха, вітру практично немає, таке враження що дихаєш водою....я аж кашляти почала а малий (5,5років) захворів на бронхіт...вилікуватись нічим крім антибіотиків в такому кліматі не можливо) навіть коли був хоть трохи вітер це практично не спасало.скажу чесно ми за 14днів перебування там у вечері ходили гуляти один раз.просто дуже важко...і це не тільки моя думка бо нас було 3-є дорослих і всім було важко.... для тих хто курить скажу що курити там практично не хочеться бо сигарети стають вогкими :)
Живу тут практически всю жизнь, но такое слышу впервые. Обычный морской климат с большой влажностью.
поваренок 04 июля 2013
Ну не знаю... Одежда в Щелкино сохнет, как обычно! Ветер есть. Может это вы в такой период попали? Мне там нравится!

Автор, едьте в Щелкино. А не под... Город, все таки - и аптеки, и больница, супермаркет в конце-концов. Там легче.
LenaM 04 июля 2013
Ответ дляповаренок
Ну не знаю... Одежда в Щелкино сохнет, как обычно! Ветер есть. Может это вы в такой период попали? Мне там нравится!

Автор, едьте в Щелкино. А не под... Город, все таки - и аптеки, и больница, супермаркет в конце-концов. Там легче.
можливо Ви праві!!! напевно я в такий період попала! але я туди більше не поїду...особисто мені страшновато....
LenaM 04 июля 2013
Ответ дляГанцю в кєдах
Живу тут практически всю жизнь, но такое слышу впервые. Обычный морской климат с большой влажностью.
я нікого не хотіла образити.я просто написала свої враження від відпочинку у Вашому містечку.насправді мені там дуже сподобалось...тільки клімат явно не мій.оскільки Ви там живете Ви можливо просто привикли а можливо я просто попала в такий період.Не ображайтесь!
автор Бубль Гум) 05 июля 2013
Ответ дляповаренок
Ну не знаю... Одежда в Щелкино сохнет, как обычно! Ветер есть. Может это вы в такой период попали? Мне там нравится!

Автор, едьте в Щелкино. А не под... Город, все таки - и аптеки, и больница, супермаркет в конце-концов. Там легче.
спасибо.а может у Вас есть номера хороших хозяев?
автор Бубль Гум) 05 июля 2013
Ответ дляГанцю в кєдах
Живу тут практически всю жизнь, но такое слышу впервые. Обычный морской климат с большой влажностью.
Спасибо.А сможете подсказать по ценам в Щелкино возле моря?или номера хороших хазяев?
буду очень благодарна
поваренок 05 июля 2013
Ответ дляБубль Гум)
Спасибо.А сможете подсказать по ценам в Щелкино возле моря?или номера хороших хазяев?
буду очень благодарна
В Щелкино все возле моря. Не бойтесь снимать в доме подальше - там с самой крайней точки 10-15 минут идти. Идти через рынок, набережную - туда неизбежно и так будете заходить. Посмотрите на Сландо, там много объявлений. А вообще едьте так - там предложений будет масса. Сейчас кумы там. Одни платят 20 долл. за 1-комн. в центре на 1 этаже. Другие 15 - 8 эт., не центр.