25 октября 2016

Як на "таке" реагувати???

Дівчата...Кап*ць... Вирішила я піти в супер - дорогий салон краси, щоб мені зробили світле мілірування на відросле волосся( роблю його уже 5 років).Значить, записалась я за тиждень до дати(бо там черга). Попросила адміністратора,щоб записали до хорошого спеціаліста, оскільки хотіла зрівняти колір на кінчиках+ підрівняти волосся, на що отримала відповідь, що якраз у цей день буде працювати "майстер" і мені пощастило))). Додам ще, що у них ціни на мілірування від 500 і вище (а у мене волосся майже до пояса)+ стрижка від 200грн. Значить, прийшла я у назначений день, дивлюсь , а над моєю головою працює "майстер" з однієї сторони, а стажерка - з іншої, при чому мене до відома не поставили, не спитали дозволу... Я дуже здивувалась, але подумала, що вони знають, що роблять, і все буде добре. Після такої покраски мені одразу ж подали гарну каву, журнали...Сиджу і відпочиваю...ПРойшло 45 хв., змили , затонували( по їхній наполегливій рекомендаціїї!!! ) голову, я дивлюсь у дзеркало, а я РИЖА !!!!Але не насичено...Мені серце впало в п"ятки. Сиджу, подумки матюкаю їх(((. Зла, як пантера...."Майстер" прозрів, як мене побачив і бігом по другу порцію сильнішого окисника(відбілювача). Його відповідь була:" Я не знаю в чому справа. Давайте, я ще раз попробую. Висвітлиться 100%!". Я уже то червона, то бліда...На що питаю його: " Я не облисію???".-"Ні, Я нанесу захист на волосся". Ну, і я погодилась, діватись нема куди...Значить, пофарбували мене знову. ПРойшла година. Висушили волосся, дивлюсь, а я і далі як ідстрелена((. Випригнула з того крісла, бо за 4 год. відсиліла і задн*цю, і плечі ужасно боліли.. Адміністратор сказала:"МИ Вам зробили знижечку.З ВАс 570грн." Дала 600грн. і пішла. Вийшла на вулицю, відчуваю потилецею, що щось не так...Дивлюсь у дзеркало в магазині, а я як ПОПУГАЙ.Дзвоню до них "Виправляйте ситуацію, бо гроші взяли, а зробили ЧУДО".ПРийшла зранку настепного дня, опять "майстер Роман". Довго він радився з своїми 3 колегами, що зі мною робити. Вирішили затонувати. Затонували, тепер у мене волосся блідо -рижо-біле, а на стиках- сиве. Взяли за тонування з мене ще 180 грн. І в загальному я їм заплатила 780грн.Адміністратор додала мені привиході: ПРийдете до нас днів через 10, знову перефарбуєм, і зробимо Вам знижечку"))) Я в шоці вийшла. Випила кави, подумала, вертаюсь до них знову. Кажу : " Марія , прошу дати мені чеки про оплату за вчорашній день, від руки, з мокрою печаткою і сьоггоднішній з касового апарату!". ВІдповідь вбила мене:" Вчорашній не дам, пройшов день, а а сьогоднішній не дам, бо миз Вас взяли тільки за матеріали"...Влаштувала їм скандал сказала що наступного разу я буду у них обслуговуватись безплатно, вибрала день, попросила подзвонити до власників, директора- ВІДМОВИЛИ....Прийшла сьогодні до їхнього директора, так як власники знаходяться в Англії(це мені так сказали).Вона мене вислухала, сказала, що Роман- їх найкращий спеціаліст!!!! Зверхню поведінку адміністратора - "це поправимо"... записала мене до ін. філії. щоб мені зробили мілірування. На моє: "Надіюсь, я втретє не буду платити за 1 і ту ж послугу???" -"Розберемся" і пішла без "будьте здорові".
Дівчата, що це таке? Як реагувати? Йти до них знову? Може , юристи пора дять, що у такому випадку робити.А Якщо вони знову скажуть заплатити "зі скидкою", платити? І чи варто знову робити мілірування, втретє??
Фото сьогодні зробила, не дуже чіткі, але в загальному можна побачити роботу "Майстра".
dieforlife 25 октября 2016
треба було не платити...
лаМпочка 25 октября 2016
на зачем платили и даже пе посмотрели что там сзади?
VarVaroVna 25 октября 2016
ужас-ужасный
Вкаблучках 25 октября 2016
Имя сестра (с) ??
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Я була втакому шоці... НЕ розуміла що робити і куди іти
Спасатель Малибу 25 октября 2016
А чому Ви заплатили? Я б не дала ні гривні, ше й би втулила по перше число
polina2311 25 октября 2016
зачем вы заплатили деньги.
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ длялаМпочка
на зачем платили и даже пе посмотрели что там сзади?
Цей салан знах. у підвальному приміщенні і освітлення дуже притуплене...Сама не бачила добре...Думала, вийду на вулицю і роздивлюсь на себе...
Блины со смайликами 25 октября 2016
відпустіть ситуацію ... всяке буває, гроші вже заплачені, пару ви випустили... бережіть нерви
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляpolina2311
зачем вы заплатили деньги.
Я і сама тепер локті собі кусаю...Мудра мисля приходить опосля...
SoLgAvAl 25 октября 2016
Не нужно біло платить, теперь можете только ’не рекомендовать’ друзьям и знакомым этот салон, поделиться с друзьями на фэйсбуке :-) к примеру
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляБлины со смайликами
відпустіть ситуацію ... всяке буває, гроші вже заплачені, пару ви випустили... бережіть нерви
Це то так, але що тепер робити з волоссям? Проблема то нікуди не ділась...Знову за тиждень робити 3 мілірування?
polina2311 25 октября 2016
а вы сделали запись в книгу жалоб и предложений,о том что они,как это помягче написать,даже не знаю,с вашими волосами
Папина дочка 25 октября 2016
Вот тоже не платила бы, и устроила бы скандал намного раньше.Это вы терпеливая.И затылок мне мастер всегда показывает после стрижки (укладки,покраски).Чеков вам не дали -значит смело могут говорить,что вы не у них обслуживались...
Дикая Роза 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Це то так, але що тепер робити з волоссям? Проблема то нікуди не ділась...Знову за тиждень робити 3 мілірування?
Но не у них)))
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляSoLgAvAl
Не нужно біло платить, теперь можете только ’не рекомендовать’ друзьям и знакомым этот салон, поделиться с друзьями на фэйсбуке :-) к примеру
Я спочатку також так подумала, але вирішила почекати до неділі, побачу як вони виправлять ситуацію...Платити їм я більше не намірена? Якщо будуть знову вимагати гроші, викликати міліцію?
Блины со смайликами 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Це то так, але що тепер робити з волоссям? Проблема то нікуди не ділась...Знову за тиждень робити 3 мілірування?
я коли відкрила Ваш пост - спочатку продивилася фото... мене вони не злякали. Подумала - видно якісну покраску і доглянуте волосся. Прочитавши - зрозуміла Ваш відчай.
Думаю, за тиждень-два тонування змінить свій відтінок і може навіть почне Вам подобатись.
orca 25 октября 2016
один вопрос - ЗАЧЕМ платили??
Папина дочка 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Я спочатку також так подумала, але вирішила почекати до неділі, побачу як вони виправлять ситуацію...Платити їм я більше не намірена? Якщо будуть знову вимагати гроші, викликати міліцію?
Вам волос своих не жалко? Ищите хорошего проверенного мастера- и к нему...не ходите больше туда.
Я только за! 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Це то так, але що тепер робити з волоссям? Проблема то нікуди не ділась...Знову за тиждень робити 3 мілірування?
если уж так,и не боитесь туда идти,то ,пусть вам делают мелирование,вы выходите и говорите,все друзья,теперь мы в расчете,если начнут что-то бурчать,то пишем отзыв и идем в отдел ЗПП,сославшись на 17 и 18 ст. Закона ’О ЗПП’ и указав, что услуга была оказана ими некачественно, а потому платить вы не будете.
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляПапина дочка
Вот тоже не платила бы, и устроила бы скандал намного раньше.Это вы терпеливая.И затылок мне мастер всегда показывает после стрижки (укладки,покраски).Чеков вам не дали -значит смело могут говорить,что вы не у них обслуживались...
Так, але там є камери... По запиту міліції , буде видно коли я прийшла, коли пішла. Окрім того, там були і ін. клієнти
Kuala 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Цей салан знах. у підвальному приміщенні і освітлення дуже притуплене...Сама не бачила добре...Думала, вийду на вулицю і роздивлюсь на себе...
в хорошем салоне ОСВЕЩЕНИЕ это главная деталь при стрижках!
и если освещение выставлено и сделано в салоне не правильно, то есть варианты с плохимы стрижками и покрасками
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляorca
один вопрос - ЗАЧЕМ платили??
Дура!!! Та ще й у шоці була... Не знала як поводитись....
неДоПриличий 25 октября 2016
была в подобной ситуации.Со своего темно - русого переходила в блондинку.Тоже мальчик по имени Роман (салон Ола-ла, Киев) начал надо мной проводить эксперименты.Вышла я от них рыжая-при рыжая. Заплатила (по бешеной скидке с их слов, ещё и карту дали на 10%) 600 грн. Через три недели покрасилась дома сама-цвет стал намного лучше , ещё через пару мес-выровнялось.Вот так вот.С тех пор только сама корни подкрашиваю.ну их этих спецов.Такая же ситуация с ногтями была на днях.В крутом салоне сделала покрытие(второй раз в жизни) мало того, что ужасно похабно, три часа провела в кресе, переделывала несколько раз, заплатила 300 грн и лак начал слазить через неделю.....
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляЯ только за!
если уж так,и не боитесь туда идти,то ,пусть вам делают мелирование,вы выходите и говорите,все друзья,теперь мы в расчете,если начнут что-то бурчать,то пишем отзыв и идем в отдел ЗПП,сославшись на 17 и 18 ст. Закона ’О ЗПП’ и указав, что услуга была оказана ими некачественно, а потому платить вы не будете.
Цитата:
если уж так,и не боитесь туда идти,то ,пусть вам делают мелирование,вы выходите и говорите,все друзья,теперь мы в расчете,если начнут что-то бурчать,то пишем отзыв и идем в отдел ЗПП,сославшись на 17 и 18 ст. Закона ’О ЗПП’ и указав, что услуга была оказана ими некачественно, а потому платить вы не будете.[/cit
Дякую, я знала, що так можна зробити....Спочатку натупила...
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ длянеДоПриличий
была в подобной ситуации.Со своего темно - русого переходила в блондинку.Тоже мальчик по имени Роман (салон Ола-ла, Киев) начал надо мной проводить эксперименты.Вышла я от них рыжая-при рыжая. Заплатила (по бешеной скидке с их слов, ещё и карту дали на 10%) 600 грн. Через три недели покрасилась дома сама-цвет стал намного лучше , ещё через пару мес-выровнялось.Вот так вот.С тех пор только сама корни подкрашиваю.ну их этих спецов.Такая же ситуация с ногтями была на днях.В крутом салоне сделала покрытие(второй раз в жизни) мало того, что ужасно похабно, три часа провела в кресе, переделывала несколько раз, заплатила 300 грн и лак начал слазить через неделю.....
З манікюршою мені пощастило)...Печально, звичайно, що таке буває. За свої гроші з тебе ж роблять дурака...
Коко Шанель 25 октября 2016
Пишите отзывы об этом салоне, где только можно, только указывая название и мастеров. Скорее всего сами захотят исправить ситуацию.
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляKuala
в хорошем салоне ОСВЕЩЕНИЕ это главная деталь при стрижках!
и если освещение выставлено и сделано в салоне не правильно, то есть варианты с плохимы стрижками и покрасками
Да. Я погуглила, і дізналась, що не я одна незадоволена цим салоном... Освітлення реально поганюще... Додам, що салон знаходиться в м.Іван-Франківськ, ’ Фламінго’
Я супер-пупер 25 октября 2016
Ппц... Сама мелируюсь уже 15 лет, и вот моя мастер укатила за границу... Насовсем.. Несколько раз сходила к разным мастерам, тоже рукожопым и дорогим. Сейчас уже 3 месяца некрашеная, надо что-то решать, а я боюсь к себе кого-то подпускать. Автор, желаю Вам удачи и надеюсь, что все завершится положительно для Вас!
автор Оно само купилось 25 октября 2016
Ответ дляЯ супер-пупер
Ппц... Сама мелируюсь уже 15 лет, и вот моя мастер укатила за границу... Насовсем.. Несколько раз сходила к разным мастерам, тоже рукожопым и дорогим. Сейчас уже 3 месяца некрашеная, надо что-то решать, а я боюсь к себе кого-то подпускать. Автор, желаю Вам удачи и надеюсь, что все завершится положительно для Вас!
Дякую! Я до цього не мілірувала волосся 6 міс... ПРи чому у мене волосся русяве і тонкої структури. Переважно, у мене виходить біле мілірування за 40 хв. , а якщо трошки перетримати, то буде пепельне... Як так у них ’ВДАЛАСЬ’- для мене загадка