11 января 2017

Дитина 4,5 рочки не какає 4й день

З випорожненнями у нас завжди немає регулярності, це відбувається 1 раз на 2-3 дні. Ще при грудному кормлінні були такі проблеми. Але читала, що якщо дитинку нічого не турбує, то це може бути нормою. Деякий час приймали дуфалак, стежу за раціоном. Зараз нам 4,5рочки. Випорожнення 1 раз в 2-3 дні, не частіше. Тепер перехворіли грипом, приймали антибіотики. Спочатку від ліків був розлад шлунку, а потім навпаки (для відновленя мікрофлори теж давали ліки). От 4й день вже не какає доця, не знаю що робити. Свічок гліцеринових чи будь-яких інших боїться панічно, а про клізму самйі страшно думати, ніколи не робили...
показать весь текст
Помогалочка 11 января 2017
Ответ дляи-рина 1981
Важливу роль грає харчування треба що б рідке було (суп,борщ) овочі, фрукти ну і т.д
не поверите..каждый день мы кушаем суп и молочную кашу и что? все равно какахи видим раз в 2-3 дня..яблоко ваще не в помощь..киви да супер справляется
Мира всем 11 января 2017
Больше пить. После болезни часто бывает обезвоживание.
А раз в 2-3 дня в четыре с лишним года - это все-таки НЕ норма:(
Вам следует обратиться к гастроэнтерологу.
Краля-Галя 12 января 2017
Автор, напишите пожалуйста, какой анализ крови вы делали на определение глистов?
автор Кредитная 12 января 2017
Ответ дляКраля-Галя
Автор, напишите пожалуйста, какой анализ крови вы делали на определение глистов?
імуноферментний аналіз крові на гельмінти. робили у 2 рочки, виявили аскариди, лікувалися, а тепер в 4,5 знову зробили і знову вони є...