07 февраля 2017

Виплати допомоги по вагітності і пологам для ФОПа

Доброго дня! Спитаю ще тут, так як в держоргани дозвонитися не можу, може тут хто знає, стикався з цим.
15 лютого я йду в декретну відпустку. Мені потрібно оформити допомогу по вагітності і пологам. До вересня 2016 року я працювала офіційно за трудовим договором (є трудова книжка), в вересні звільнилася і з вересня 2016 року я оформлена як ФОП. Виходить, що як ФОП я платила ЄСВ лише 5 місяців. Як буде нараховуватися допомога? Які документи потрібно зібрати? Може хто недавно оформляв допомогую Дякую!
Viki-27 07 февраля 2017
я оформляла как ЧП и получила 6 000 грн. декретных, брала справки в налоговой и пенс.фонде.
автор Vichka88 07 февраля 2017
Ответ дляViki-27
я оформляла как ЧП и получила 6 000 грн. декретных, брала справки в налоговой и пенс.фонде.
які саме довідки Ви брали з налогової і пенсійного?
norton2004 07 февраля 2017
лучше сходите в соцстрах спросите. я тоже 14 февраля иду в декрет
мне дали список документов:
копия больничного листа
копия своих доков (паспорт, код, свидет чп, св-во единого налога)
справка из пенсионного, что вы не получаете пенсию (никакую)
копии платежек есв за весь 2016 и за январь-февраль!!! 2017 или справка из налоговой об отстутсвии задолженности
заява-розрахунок (покупаете в бланках и заполняете но как правильно я еще сама не знаю
автор Vichka88 07 февраля 2017
Ответ дляnorton2004
лучше сходите в соцстрах спросите. я тоже 14 февраля иду в декрет
мне дали список документов:
копия больничного листа
копия своих доков (паспорт, код, свидет чп, св-во единого налога)
справка из пенсионного, что вы не получаете пенсию (никакую)
копии платежек есв за весь 2016 и за январь-февраль!!! 2017 или справка из налоговой об отстутсвии задолженности
заява-розрахунок (покупаете в бланках и заполняете но как правильно я еще сама не знаю
спасибо большое!