22 февраля 2017

Будь-ласка,мамочки,зайдіть-високі еритроцити в дитини 2,5р!!!

були 5,05, зараз 5,7. Гемоглобін в нормі (читала,що при різних хворобах при підвищенні еритроцитів піднімається і гемоглобін).Виявили ще аскариди,лікар пояснює,що підвищення еритроцитів може бути пов"язане з діяльністю паразитів,точніше їх токсичного впливу на ШКТ.Хто стикався з таким?Дякую
Пожмаковна 22 февраля 2017
Может при глистах
Кудряшка Сью 22 февраля 2017
а скажите вы на глистов ан крови с вены сдавали?тоже хочу свою проверить.
автор Смайлик 22 февраля 2017
Ответ дляКудряшка Сью
а скажите вы на глистов ан крови с вены сдавали?тоже хочу свою проверить.
ЗДАВАЛИ КРОВ НА АНТИТІЛА ДО АСКАРИД,ТОКСОКАР,ЛЯМБЛІЙ,вимучила дитину,показало негативний результат.Але мене дуже мучила повна відсутність апетиту + ЗАК,здала кал-виявили незапліднене яйце аскариди.Як при такій діагностиці можна лікувати людей?
Милашка-оторвашка 22 февраля 2017
Мамочка вы уже много тем создали, вижу сомневаетесь в лечении, если не доверяете своему врачу проконсультируйтесь ещё с другими врачами. По теме от этих гадов все что угодно может быть.
Милашка-оторвашка 22 февраля 2017
аскариды очень токсичны, и кровь может так отреагировать на их продукты жизнедеятельности
Милашка-оторвашка 22 февраля 2017
Вы не из Киева, случайно?