23 февраля 2017

Я панікую-є привід?Високі еритроцити дитини 2,5р?

Повторююсь з питанням,може ще хтось відгукнеться.були 5,05, зараз 5,7. Гемоглобін в нормі (читала,що при різних хворобах при підвищенні еритроцитів піднімається і гемоглобін).Виявили ще аскариди,лікар пояснює,що підвищення еритроцитів може бути пов"язане з діяльністю паразитів,точніше їх токсичного впливу на ШКТ.Хто стикався з таким?Дякую
Беззубовна 23 февраля 2017
мамаша,вы достали.Перечитайте ответы в предыдущей теме своей.Ну нельзя же так!
Cat88 23 февраля 2017
что говорит врач?
Бронетапок 23 февраля 2017
Какие ещё симптомы у ребенка, кроме тех что мама пишет.таблетки уже давали