26 февраля 2017

Интересует вопрос: есть ли у кабриолета две насадки (крыши кабриолета) в открыто

Характеристика кабриолета: HIGHWAY/61 DCP HUDSON SERIES 1:18 SCALE DIE-CAST REPLICA 1952 HUDSON HORNET CONVERTIBLE LIMITED EDITION A SUPER RARE AND VERY HARD TO FIND MODEL.THE MODEL IS GRAYISH BLUE WITH A BLUE INTERIOR AND TWO REMOVABLE TOPS ONE BLUE BOOT AND ONE LIGHT TAN UP TOP,CHROME MULTI SPOKE RIMS ON WHITE WALL TIRES.THIS IS ONE AWESOME LOOKING 52´ HUDSON HORNET CONVERTIBLE WHO WOULD NOT WANT TO HAVE THE REAL THING A MUST HAVE FOR ALL YOU HUDSON CAR COLLECTORS.THE MODEL HAS BEEN ON DISPLAY IN A CLOSED CABINET SO THERE ARE NO DUST BUNNIES HERE.I DO NOT HAVE THE BOX FOR THIS MODEL ONLY THE BASE AND COVER.I SHIP WITHIN THE USA [14.00] AND CANADA (50.00) ONLY AND NO P.O. BOXES.I DO COMBINE ON SHIPPING SO ANY QUESTIONS PLEASE EMAIL ME BEFORE BIDDING OR LISTING CLOSING THANK YOU AND GOOD LUCK BIDDING!!!!
автор leviona 26 февраля 2017
Интересует вопрос: есть ли у кабриолета две насадки (крыши кабриолета) в открытом и закрытом состоянии
Alena_Gordiychuk 26 февраля 2017
Точно затмение началось
MaxKEA 26 февраля 2017
В комплекте 2 хардтопа идут вроде как