17 марта 2017

21 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ЛЮДИНИ З СИНДРОМОМ ДАУНА. Відкриття школи "BABYSUN" в Рівному.

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------

Батьки дітей с синдромом Дауна з Рівного мріють відкрити школу профорієнтації " Babysun"!!!

Відкриття школи "Професійної орієнтації" для дітей з Cиндромом Дауна для яскравого, якісного життя, наповненого радістю, підтримки, милосердя, створення допомоги, єдності, повноцінного майбутнього дітей сонця та їх сімей.

-школа для дітей віком від 6 років
-формування груп до 8 чоловік по рівню розвитку
-навчання за сучасними програмами адаптованими для даної категорії дітей(закріплення основних навиків письма, читання, рахунку, індивідуальні та групові заняття з психологом та логопедом)

Ви мрієте зробити щось справді важливе в своїй країні?
21 травня у Рівному відкриється школа профорієнтації для дітей з Синдромом Дауна «Babysun».
І ви маєте можливість долучитись до цієї події, ми з вами зможемо забезпечити яскраве, якісне життя, наповнене радістю, підтримкою, милосердям, єдності, створити повноцінне майбутнє для дітей сонця та їх сімей.
Коли, як не зараз?
Ці дити — це наше оточення, котре потребує підтримки та допомоги!
Уся Україна долучилася до створення цієї школи, відтак, просимо мешканців Рівного та інших украінців теж бути небайдужими і творити позитивні зміни вже сьогодні!
Всі роботи відбуваються лише з допомогою залучених коштів, тому навіть найменший вклад — важливий!
Необхідна сума коштів 550 000+ грн, на сьогодні зібрано 45 000грн.
Реквізити для благодійних внесків:
«Приватбанк»4149 6258 1086 6762
Майдан Володимир Антонович
Координатор соціального проекту Олена Загиней (068) 022 07 02

https://www.facebook.com/babysun.rivne
https://vk.com/babysun.rivne
http://babysun.rv.ua/
Школа профорієнтації "Babysun", Млинівська 15, Рівне

Я також мама дитини з синдром Дауна. Народилася і жила в Рівному. На даний момент проживаю у Львову. З більшістю цих батьків та їхніми дітьми знайома особисто. Новеньких звісно не знаю, потому що постійно з"являються нові сім"ї, в яких народжується дитина з синдромом Дауна. І в цих сімей з"являється нова СІМ"Я, в якій вони діляться своїми проблемами, здобутками, порадами. Люблять своїх особливих діток, живуть далі, зміняють світ та творять неймовірні речі.

Дякую усім небайдужим!
автор Касюня1 20 марта 2017
Ось як просувається ремонт школи. Багато батьків допомагають власними силами, збирають потрібні інструменти по родичах та знайомих. Економлять,як можуть.
автор Касюня1 20 марта 2017
Приміщення надає в оренду міська рада, документи в процесі роботи, але ремонтні роботи дозволили розпочати.
автор Касюня1 20 марта 2017
Трохи про школу...

Школа ’Babysun’ проводитиме навчання за наступними напрямками:

-робота в офісі(рецепшн, де діти вчаться зустрічати гостей, освоєння навиків роботи з офісною технікою, ламінатором, принтером, ксероксом, ноутбуком, та іншим офісним приладдям)

-робота в кафе(діти вчаться приймати та обслуговувати дітей, сервірувати столи, робити та приймати замовлення по меню)

-кухня(діти вчаться мити та витирати посуд, готувати різні страви, освоївши таку побутову техніку як: електрочайник, кавоварку, електричні варильні поверхні, блендер, міксер та інше)

-побутово господарські роботи(прання з використанням пральної машини, сушки та прасування речей, прибирання)

Ці особливі люди є невід´ємною частиною нашого суспільства, які насправді потребують нашої підтримки та любові і ми покажемо їм що вони нам потрібні та важливі!