27 марта 2017

Е-декларація

Хто розуміється, підскажіть як правильно вказати нерухомість Моя сім"я - я, дитина, чоловік. Я з дитиною прописана і проживаю у своїх батьків, чоловік прописаний і проживає у своїх батьків. Власної нерухомості не маємо. Як показувати користування квартирою в розділі нерухомість? Мені показати квартиру батьків і вказати тип користування: місце реєстрації та проживання і все? Чи також показувати місце реєстрації і проживання чоловіка як члена сім"ї? І чи треба тоді показувати де прописана дитина? У всіх різні думки, всі по різному заповнюють в такій ситуації. А як правильно?
Результат:
вже голосів: 13
7 (53.85%) Вказую себе, чоловіка і дитину хто е прописаний і якою квартирою користується
5 (38.46%) Я вказую квартиру де прописана і проживаю
1 (7.69%) Я вказую квартири де я і чоловік прописані і проживаємо
миссАрфография 27 марта 2017
Указывайте так, как есть по факту
Медсестричка 27 марта 2017
Дивіться, ви на прописку і все таке інше не звертайте увагу - це важливо лише в першому розділі, там де ви пишете про себе та членів свої сімї - там ви зазначаєте місце реєстрації (прописки )кожного з вас. У розділі про нерухомість мається на увазі або володіння, або користування нерухомістю (на підставі договору оренди). Воно не пов´язане з пропискою. Тобто в оренді у вас може бути якась третя квартира, де ви фактично всі і поживаєте - от вам треба написати її. Але будьте готові, що можуть тоді запитати, на якій підставі ви там проживаєте - якщо договору оренди немає, я бу користуванні нічого не зазначала.
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ длямиссАрфография
Указывайте так, как есть по факту
так я написала все 3 варианта по факту. Просто может нужно укаыівать квартиру которой я пользуюсь. И сомневаюсь нужно ли указывать дочку, если мы с ней пользуемся одной квартирой, которую я показываю??
СМСница 27 марта 2017
Ответ длямиссАрфография
Указывайте так, как есть по факту
+1
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляМедсестричка
Дивіться, ви на прописку і все таке інше не звертайте увагу - це важливо лише в першому розділі, там де ви пишете про себе та членів свої сімї - там ви зазначаєте місце реєстрації (прописки )кожного з вас. У розділі про нерухомість мається на увазі або володіння, або користування нерухомістю (на підставі договору оренди). Воно не пов´язане з пропискою. Тобто в оренді у вас може бути якась третя квартира, де ви фактично всі і поживаєте - от вам треба написати її. Але будьте готові, що можуть тоді запитати, на якій підставі ви там проживаєте - якщо договору оренди немає, я бу користуванні нічого не зазначала.
я в минулому році у користуванні не зазначала квартиру батьків у якій проживаю. Писала в податкову пояснення, що проживаю в ній безоплатно. Ситувація як описала: чоловік член сім’ї, але проживаємо окремо. А хіба в першому розділі зазначається місце прописки кожного члена сім’ї? наче лише моє було
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляСМСница
+1
по факту живем с мужем раздельно, так и указывать 2 квартиры?
Natalina2017 27 марта 2017
а Вы сейчас можете зайти на сайт где заполняются декларации? Я со вчерашнего дня никак не попаду туда((((
Кумушка 27 марта 2017
Ответ дляПлету интриги
по факту живем с мужем раздельно, так и указывать 2 квартиры?
да,только я понимаю прописку Ві пишите в первом разделе только свою,а уже в третьем разделе расписуете все квартиры где живете,
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляNatalina2017
а Вы сейчас можете зайти на сайт где заполняются декларации? Я со вчерашнего дня никак не попаду туда((((
пишет тех.работы. У меня в черновиках деларация.
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляКумушка
да,только я понимаю прописку Ві пишите в первом разделе только свою,а уже в третьем разделе расписуете все квартиры где живете,
я тоже так думаю, указываю квартиру где проживаю я, квартиру где проживает муж. А дочка живет со мной показывать что она пользуется квартирой той же что и я или нет?
Кумушка 27 марта 2017
Ответ дляПлету интриги
я тоже так думаю, указываю квартиру где проживаю я, квартиру где проживает муж. А дочка живет со мной показывать что она пользуется квартирой той же что и я или нет?
не подскажу если честно.Наверно и дочку писать нужно.
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляКумушка
не подскажу если честно.Наверно и дочку писать нужно.
Спасибо. Пока черновик так и сохранила. Наверное пусть лучше лишний раз покажу, чем потом обьяснения писать.
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляNatalina2017
а Вы сейчас можете зайти на сайт где заполняются декларации? Я со вчерашнего дня никак не попаду туда((((
О, уже зашла!
Кумушка 27 марта 2017
Ответ дляПлету интриги
Спасибо. Пока черновик так и сохранила. Наверное пусть лучше лишний раз покажу, чем потом обьяснения писать.
много деклараций перечитала. Мне кажется детей не нужно писать в 3 пункте
миссАрфография 27 марта 2017
Ответ дляПлету интриги
я в минулому році у користуванні не зазначала квартиру батьків у якій проживаю. Писала в податкову пояснення, що проживаю в ній безоплатно. Ситувація як описала: чоловік член сім’ї, але проживаємо окремо. А хіба в першому розділі зазначається місце прописки кожного члена сім’ї? наче лише моє було
у нас прописка одна, но по факуту живем на съемных квартирах в двух разных городах. Так и указываем
миссАрфография 27 марта 2017
ребенок совершеннолетний?
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляКумушка
много деклараций перечитала. Мне кажется детей не нужно писать в 3 пункте
Я тоже смотрела: кто то показывает, кто то нет. Если бы квартира была моя, то просто указала бы квартиру как собственность семьи. Может и не показывать дочь: покажу две квартиры в пользовании семьи (у меня и мужа).
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ длямиссАрфография
ребенок совершеннолетний?
пол годика))
Natalina2017 27 марта 2017
Ответ дляПлету интриги
О, уже зашла!
и что у Вас работает нормально?
миссАрфография 27 марта 2017
Ответ дляПлету интриги
пол годика))
ну так вы ее просто в составе семьи указываете. к квартирам не привязывайте
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ длямиссАрфография
ну так вы ее просто в составе семьи указываете. к квартирам не привязывайте
спасибо!
автор Плету интриги 27 марта 2017
Ответ дляNatalina2017
и что у Вас работает нормально?
пока не заходил