11 августа 2013

сливочный сыр для чизкейка - что зачудо?

вот распробовали в кафешке такой пирог, хочу домаповтоить.
В рецепте - сливочный сыр. Как его приготовить из обычного творога?
у кого какие секреты приготовления чизкейка?
Myr1 11 августа 2013
Это маскарпоне .
Куплю орехи 11 августа 2013
из обычного творога будет не то))
Голубая фишка 11 августа 2013
Сливочный сыр можно приготовить дома, но нужны сливки, а не творог.
Аноним Секретарь 11 августа 2013
http://www.edimdoma.ru/retsepty/29864 - посмотрите в комментариях к рецепту сыра Филадельфия, там есть еще один рецепт, попроще)))
Крошка Енот 11 августа 2013
Маскарпоне, филадельфия
автор Леска 11 августа 2013
Ответ дляwvedka
из обычного творога будет не то))
вот и я думаю, что не то. Творог при выпечке черствый что ли стает, а там такой мягусенький, нежненький
автор Леска 11 августа 2013
Ответ дляГолубая фишка
Сливочный сыр можно приготовить дома, но нужны сливки, а не творог.
как?поделитесь
Ната_2012 11 августа 2013
Mascarpone- мягкий итальянский сливочный сыр из сливок коров или буйволиц.
При производстве маскарпоне сливки подогревают до 75-90°С и добавляют лимонный сок или белый винный уксус, чтобы начался процесс свертывания. Маскарпоне содержит в сухом остатке более 50 % жира, имеет кремообразную консистенцию, поэтому идеально подходит для десертов.

Вроде просто, на практике не пробовала.
nata_bmart 11 августа 2013
я коли шукала в неті рецепти чізкейків, наткнулась на рецепт приготування в домашніх умовах рікотти, його часто разом з маскарпоне використовують при приготуванні чізкейків. рецпт простіше немає)
берете літр кефіру, заморожуєте, потім на ніч ставите на сито заморожену масу(тільки сито має бути дуже з маленькими отворами), на ранок на ситі 400-450 гр рікотти.
якщо врахувати, що в магазині 250 гр рікотти мінімум гривень 20, то тут можна порахувати)
nata_bmart 11 августа 2013
спочатку не повірила, що може вийти смачна рікотта, але переконалась) додаю ще при приготуванні чізкейка творга трішки, вершки і виходить супер маса для чізкейка)
автор Леска 11 августа 2013
Ответ дляnata_bmart
я коли шукала в неті рецепти чізкейків, наткнулась на рецепт приготування в домашніх умовах рікотти, його часто разом з маскарпоне використовують при приготуванні чізкейків. рецпт простіше немає)
берете літр кефіру, заморожуєте, потім на ніч ставите на сито заморожену масу(тільки сито має бути дуже з маленькими отворами), на ранок на ситі 400-450 гр рікотти.
якщо врахувати, що в магазині 250 гр рікотти мінімум гривень 20, то тут можна порахувати)
гм. Цікаво, а що дає нам заморозка? Чізкейк смачний получається з цього сиру??
Голубая фишка 11 августа 2013
Ответ дляЛеска
как?поделитесь
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-6139 попробуйте так. Или купите сметану, магазинную, откиньте её на марлю в 4 слоя, оставьте на ночь (в холодильнике). Всё.
автор Леска 11 августа 2013
Ответ дляnata_bmart
спочатку не повірила, що може вийти смачна рікотта, але переконалась) додаю ще при приготуванні чізкейка творга трішки, вершки і виходить супер маса для чізкейка)
а який кефір використовували? тобто в цю рікоту +творог+вершки?
чи творог+вершки це окремо від рікоти?
nata_bmart 11 августа 2013
на сайті, де я знайшла рецепт, я так і не знайшла що дає заморозка)))) але якщо логічно - то напевно лишня волога вся виходить і залишається масляно-кисло-молочна маса, тобто нежирний творог. він трішечки відрізняється від рікотти консистенцією, але використувую і рікотту і оцю саморобну масу - різниці немає)
мені самчно, тим більше так як часу в мене мало дл кухні - цей рецепт для мене спасіння.
тісто: 250 гр печива(пісочного), 100 грн масла. печиво на блендері, потім з м’яким маслом перемішати, викласти в форму пергамент, так щоб борти були закриті пергаментом теж, туди суміш з печива та масла та в холодильник.
тим часом комбайном перемішую 2 пачки рікотти або саморобну рікотту та 400-500 гр творога, домашній не беру, або якщо беру - то дуже якісний, без аромату()) туди ж 2/3 ст цукрової пудри, ваніль. на плиті трішки нагріваю вершки, 12%, 20%, які є, 300 гр, туди пакетик желатину. потім коли остудяться через ситечко в сирну масу, ще трішки перемішую - і заливаю корж з масла та печива, який стоїть в холодильнику. на 3 години - в холодильник і краса))з клюквенною поливочкою - протсо не відтягнеш))
nata_bmart 11 августа 2013
Ответ дляГолубая фишка
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-6139 попробуйте так. Или купите сметану, магазинную, откиньте её на марлю в 4 слоя, оставьте на ночь (в холодильнике). Всё.
я так думаю, що тут такий же принцип забирання вологи лишньої.
coloritka 11 августа 2013
а как кефир заморозить? в мешочке?
nata_bmart 11 августа 2013
Ответ дляЛеска
а який кефір використовували? тобто в цю рікоту +творог+вершки?
чи творог+вершки це окремо від рікоти?
кефір будь-який можна, не принципово. після заморозки з любого виходила ніжна маса. якщо хочете більш ніжне - тоді не творог, а маскарпоне ще додайте пачку, або тільки саму рікотту, я іноді хочу відчути творжинки)) тоді беру творог)
nata_bmart 11 августа 2013
Ответ дляcoloritka
а как кефир заморозить? в мешочке?
ага))) тільки я беру один в один два пакетика
nata_bmart 11 августа 2013
забула додати, що желатин беру dr oetker. перепробувала любий, цей найбільш сподобався.
автор Леска 11 августа 2013
Ответ дляnata_bmart
на сайті, де я знайшла рецепт, я так і не знайшла що дає заморозка)))) але якщо логічно - то напевно лишня волога вся виходить і залишається масляно-кисло-молочна маса, тобто нежирний творог. він трішечки відрізняється від рікотти консистенцією, але використувую і рікотту і оцю саморобну масу - різниці немає)
мені самчно, тим більше так як часу в мене мало дл кухні - цей рецепт для мене спасіння.
тісто: 250 гр печива(пісочного), 100 грн масла. печиво на блендері, потім з м’яким маслом перемішати, викласти в форму пергамент, так щоб борти були закриті пергаментом теж, туди суміш з печива та масла та в холодильник.
тим часом комбайном перемішую 2 пачки рікотти або саморобну рікотту та 400-500 гр творога, домашній не беру, або якщо беру - то дуже якісний, без аромату()) туди ж 2/3 ст цукрової пудри, ваніль. на плиті трішки нагріваю вершки, 12%, 20%, які є, 300 гр, туди пакетик желатину. потім коли остудяться через ситечко в сирну масу, ще трішки перемішую - і заливаю корж з масла та печива, який стоїть в холодильнику. на 3 години - в холодильник і краса))з клюквенною поливочкою - протсо не відтягнеш))
дякую
nata_bmart 11 августа 2013
Ответ дляЛеска
дякую
_)) якщо у вас часу більше - можна зробити бісквітний низ для чізкейка)) готуйте на здоров’я))
в мене дочка творог не їсть, а цьому варанті - по два кусочка з’їдає))
Svetlova 12 августа 2013
На самом деле выбор сливочного сыра, пригодного для классического чизкейка вовсе не ограничивается классической Филадельфией по дурной цене, навалом продается сливочных сыров. только смотрите внимательно на коробке, чтоб не попался плавленый, обычно беру президент, он мене соленый, чем Филадельфия и с ним вообще вкуснее, сча найду картинку,

Ну и вот мой рецепт чизкейка, максимально приближенный к идеальному, с правильной технологией приготовления...вкусный :) но ооочень калорийный :) http://svetlo-va.livejournal.com/tag/Кулинарные%20...
Ганцю в кєдах 13 августа 2013