26 апреля 2017

З чого почати?

Є колосальне бажання бути власницею маленького ювелірного магазинчика. Окрім бажання нема більше нічого. З чого почати?
Є ідея влаштуватись на роботу до підприємця і по трошки просити підкладати свій товар? Чи закупити мінімум і почати з продажу в інтернеті?
Поділіться досвідом і думками. Завчасно дякую.
Kalips0 26 апреля 2017
Подкладывать свой товар - это как вообще?
Веселуха Муха 26 апреля 2017
Ответ дляKalips0
Подкладывать свой товар - это как вообще?
ну это типа как кукушка подкладывает в чужие гнезда свои яйца, а потом кукушата выталкивают из гнезда других птенцов. Как то так
сама себе прекрасная 26 апреля 2017
Піти в туди працювати, це добре. Побачите, що беруть, а що ні. Але підкладати свій товар вам ніхто не дозволить!!!!!
Редиска Я 26 апреля 2017
А как вы свой товар через кассу будете проводить?
Sunny_Anny 26 апреля 2017
Чтобы вас не надули с кач-вом ихделий - сходите сначала на курсы ювелиров. Получите базовые знания, сможете с поставщиками и клиентами разговаривать компетентно.
Потом - в магазин продавцом. Узнаете кухню изнутри.
А там будет видно, действительно ли вам это нужно.
автор ЛедиДи 26 апреля 2017
Ответ дляSunny_Anny
Чтобы вас не надули с кач-вом ихделий - сходите сначала на курсы ювелиров. Получите базовые знания, сможете с поставщиками и клиентами разговаривать компетентно.
Потом - в магазин продавцом. Узнаете кухню изнутри.
А там будет видно, действительно ли вам это нужно.
Дякую за дієву пораду! Дізнаюсь про курси, чи в нас в місті такі є.