26 апреля 2017

Як зробити, щоб аукціон приніс прибуток?

Дівчата, маю свій інтернет- магазин! Підскажіть мені будь ласка, як правильно створювати аукціон?

Правила я знаю і зі всім ознайомлена, проте мої аукціони не приносять мені результату..((

Що я роблю не так?
voloshka_s 26 апреля 2017
Еще не видела товар, за который бы ’дрались’ на аукционах, ставьте мин цену, вот и весь совет, и то не факт.
valerivx 26 апреля 2017
У меня иногда бывают проблемы с последними размерами. Бывает доходит до того, что продаю на аукционе дешевле закупки, причем продается месяцами...
автор Катя 4STEP 26 апреля 2017
Така справа, що ніхто і не свариться за товар! взагалі ставок 0((((

От наприклад виставила резинові чобітки польського виробника, які коштують в магазині 350 грн. На укціон поставила за 200 і кожен крок 10 грн..
Що не так?
voloshka_s 26 апреля 2017
Ответ дляКатя 4STEP
Така справа, що ніхто і не свариться за товар! взагалі ставок 0((((

От наприклад виставила резинові чобітки польського виробника, які коштують в магазині 350 грн. На укціон поставила за 200 і кожен крок 10 грн..
Що не так?
Ставьте в объявления, там больше просмотров.
автор Катя 4STEP 26 апреля 2017
Ответ дляvoloshka_s
Ставьте в объявления, там больше просмотров.
Та в мене весь товар виставлений в оголошеннях! Пробую щось і на аукціоні продати, але нажаль безрезультатно(
автор Катя 4STEP 26 апреля 2017
Ответ дляvalerivx
У меня иногда бывают проблемы с последними размерами. Бывает доходит до того, что продаю на аукционе дешевле закупки, причем продается месяцами...
Це звичайно обідно( але краще хоч якось товар продати..