26 апреля 2017

Amway вітаміни, є підробки??

Чи хтось особисто знає про те, що існують підробки цих вітамінів??? Вперше почула, але через десяті руки.
pola10001 26 апреля 2017
Не слышала. Видела как-то каталог ( но не помню название компании) так там такие же баночки и названия идентичны но и цены практически такие же - может это имелось ввиду??
автор Yangol007 26 апреля 2017
Ответ дляpola10001
Не слышала. Видела как-то каталог ( но не помню название компании) так там такие же баночки и названия идентичны но и цены практически такие же - может это имелось ввиду??
Але ж назва там інша....а то мова саме за ідентичність. Дай бог, щоб то лише слухи були.
vsuha 26 апреля 2017
мне сложно себе представить подделку такого продукта, логически это просто невозможно, попробуйте подделать даже ту же бутылочку и этикетку, идеально точно повторить у нас - это вряд ли возможно и дорого обойдется, для того, кто хотя бы раз покупал нутрилайтовские витамины это будет очевидно.
автор Yangol007 27 апреля 2017
Ответ дляvsuha
мне сложно себе представить подделку такого продукта, логически это просто невозможно, попробуйте подделать даже ту же бутылочку и этикетку, идеально точно повторить у нас - это вряд ли возможно и дорого обойдется, для того, кто хотя бы раз покупал нутрилайтовские витамины это будет очевидно.
І я так думаю. Сестра постійно купує в знайомої. Я їй порекомендувала тут купувати дешевше і назвала які реальні ціни тут є. Знайома ´´ бовкнула´´, що це нереально, мабуть підробки, бо є. Розумію, що вона як продавець могла це сказати, щоб сестру як покупця невтратити. На днях ще один випадок....в куми мама теб для себе підписалась як рік. І теж побоялась брати мультивітаміни за 424 грн. тут, бо мамі казали, що неможлива така ціна. Що найменше 5..(точни не пам´ятаю). Вже другий сумнів. Цікаво, яка максимальна там скидка є взагалі. Можливо тут сектер, а не підробка.
Ludmila.zp 06 мая 2017
Удалено администрацией...
автор Yangol007 24 мая 2017
Ответ дляLudmila.zp
Удалено администрацией...
Я так тут і купила, мультивітаміни за 424 і кальцій за 197 . Це ще додаткові знижки?? Мама куми продає по собівартості... в неї ціна виходить більше як 500 грн.