26 апреля 2017

Чи можливо відновити свій втрачений рейтинг?

Доброго дня! Ще давно я зареєструвалась на кідстаффі, робила покупки, але через сімейні обставини не мала можливості заходити на сайт і мій акаунт заблокувався. Ось кілька днів назад я його розблокувала, але помітила, що всі відгуки та рейтинг анульовано. Підкажіть, будь ласка, чи можливо це відновити?
Tatyanayaa 26 апреля 2017
Наверное только новыми сделками заработать новый. Вам надо к админам сайта.
Сирот@ К@з@н@ск@я 26 апреля 2017
странно, если бы удалили все отзывы, тогда почему один отзыв остался? обратитесь к админам.
i3811 26 апреля 2017
Я вообще не знала, что рейтинг и отзывы могут пропасть из-за отсутствия.
znumi 26 апреля 2017
Перший раз таке чую, щоб через довгу відсутність акаунт блокували та відгуки видаляли. Це що, серйозно тут така практика?
автор Lidia_89 26 апреля 2017
Так, один відгук тільки, думала що їх було більше) Не було мене тут 3 роки
Юla-la 26 апреля 2017
Ответ дляLidia_89
Так, один відгук тільки, думала що їх було більше) Не було мене тут 3 роки
Так вы ’думаете’, что оценок было больше или вы в этом точно уверены?

Сколько вы выставляли ответных оценок? сколько сделок совершили, оценивали их?