29 апреля 2017

Цефодокс, как давать?

Дала в 13.00, а потом прочитала что давать два раза в день с интераалом в 12 часов. И что теперь делать?
kivi0000 29 апреля 2017
В першій ночі. У нас була та сама година:))))))
Королева спама 29 апреля 2017
В 1 ночи, мы пили в 11 вечера, если спал-будила, а что делать
Мира всем 29 апреля 2017
это антибиотик, который не работает, не давайте
автор Тетя из министерства 29 апреля 2017
Ответ дляkivi0000
В першій ночі. У нас була та сама година:))))))
А кормили чем? ))
автор Тетя из министерства 29 апреля 2017
Ответ дляМира всем
это антибиотик, который не работает, не давайте
Чего это??? Как не работает? 250 грн в трубу что ли?
Если вам не помог,то не значит что не работает....
А какой работает?
автор Тетя из министерства 29 апреля 2017
Ответ дляkivi0000
В першій ночі. У нас була та сама година:))))))
А остальные дни точно так же? В час дня и в час ночи?
НуКаНаКа 29 апреля 2017
теж зараз пємо,то давала з меншим інтервалом,бо інакше не виходило(((
автор Тетя из министерства 29 апреля 2017
Ответ дляНуКаНаКа
теж зараз пємо,то давала з меншим інтервалом,бо інакше не виходило(((
А если не давать сегодня второй раз, а дать завтра утром в 8 и потом вечером в 8?
НуКаНаКа 29 апреля 2017
Ответ дляТетя из министерства
А если не давать сегодня второй раз, а дать завтра утром в 8 и потом вечером в 8?
Думаю,можна і так,я давала в 9 ранком ,а потім в 7 десь і нічого)
kivi0000 29 апреля 2017
Ответ дляТетя из министерства
А кормили чем? ))
Я розводила або какао з цукром або молоко або компот солодкий. Я спеціально попросила назначити не у сиропі а у таблетках. Будила і шприцом поїла. Робила так щоб виходило 3 шприци рідини з антибіотиком( найбільших які є в аптеці) . Цукор трішки забивав гіркоту антибіотика.
kivi0000 29 апреля 2017
Ответ дляТетя из министерства
А остальные дни точно так же? В час дня и в час ночи?
Так, усі 7 днів. З будильником :)) з антибіотиком гратись не можна.
kivi0000 29 апреля 2017
Ответ дляТетя из министерства
А если не давать сегодня второй раз, а дать завтра утром в 8 и потом вечером в 8?
Так не можна!!!!
автор Тетя из министерства 29 апреля 2017
Ответ дляkivi0000
Так не можна!!!!
Спасибо, буду будить (
kivi0000 29 апреля 2017
https://www.google.com.ua/search?q=%D1%81%D0%B8%D0...

Я ще давала в чистому виді закваску. 1 баночка в день. Просто розвести водою. Симбілакт. Класна штука при прийомі антибіотика. В сільпо продають де молочка
автор Тетя из министерства 30 апреля 2017
Ответ дляkivi0000
https://www.google.com.ua/search?q=%D1%81%D0%B8%D0...

Я ще давала в чистому виді закваску. 1 баночка в день. Просто розвести водою. Симбілакт. Класна штука при прийомі антибіотика. В сільпо продають де молочка
Я делаю йогурты да) и каждый вечер прием йогурта на заквасках Виво )).
Но и Линекс попутно сейчас даю.
kivi0000 30 апреля 2017
Ответ дляТетя из министерства
Я делаю йогурты да) и каждый вечер прием йогурта на заквасках Виво )).
Но и Линекс попутно сейчас даю.
У нас дуже толковий лікар. Він грамотний , начитаний , об´їздив пів світу+ Африка. Витягував мені дитину, коли інші не могли. За стільки років - довіряю дуже йому. Так от - він коли є антибіотик призначає Кефір! Він наголошує - кефір по стакану - два в день. Тільки кефір. Йогурт - каже , що не дає того єфекту що кефір. Ну і інша кисломолочка. І ще він проти аптечних бактерій.
Що знала- вам написала:)) поправляйтесь:)))

А взагалі кращим антибіотиком рахується аугментин. Це вам на майбутнє :)
автор Тетя из министерства 30 апреля 2017
Ответ дляkivi0000
У нас дуже толковий лікар. Він грамотний , начитаний , об´їздив пів світу+ Африка. Витягував мені дитину, коли інші не могли. За стільки років - довіряю дуже йому. Так от - він коли є антибіотик призначає Кефір! Він наголошує - кефір по стакану - два в день. Тільки кефір. Йогурт - каже , що не дає того єфекту що кефір. Ну і інша кисломолочка. І ще він проти аптечних бактерій.
Що знала- вам написала:)) поправляйтесь:)))

А взагалі кращим антибіотиком рахується аугментин. Це вам на майбутнє :)
Мне про него тоже говорили уже.. но не наш доктор.
Спасибо большое!