09 мая 2017

Не можу знайти своє оголошення.

Захотіла відредагуавати своє оголошення і порівняти ціни на такий же товар у інших. В пошук вводила і товар і назву фірми, а оголошення знайти не змогла. Передивилась своє оголошення ще раз, всі поля заповнені для повної характеристики, помилок ніби немає. Порівняла з чужими оголошення з такими ж критеріями, все так само, а мого немає.
В чому може бути причина, що оголошення не знаходиться , яка причина?
Сметчица 09 мая 2017
ссылка будет?
Мандолина Бу 09 мая 2017
А у меня вообще 2 обьявления пропали.....
автор Gatata 09 мая 2017
Ссилки не буде.
Перший раз ногу тут, і вже пізно побачила, що немає аноніма.
Рыжик-пыжик 09 мая 2017
а с другого браузера пробовали искать? может в этом дело..
автор Gatata 09 мая 2017
Пробувала, теж не получається. Вже голову зламала, що таке.
Рыжик-пыжик 09 мая 2017
тогда пишите админам //
автор Gatata 09 мая 2017
Ответ дляРыжик-пыжик
тогда пишите админам //
Дякую, думаєте, що адміни будуть розбиратися з таким?
Може ще завтра пошукаю, якщо не получиться напишу.
Думала може в когось так було?
Инна135 10 мая 2017
Я так понимаю - вводите поисковые слова в поиске, а не находит объявление?
Я как то пробовала, тоже не находилось.
Особо не разбиралась тогда, решила, что-то делаю не так.
автор Gatata 10 мая 2017
Ответ дляИнна135
Я так понимаю - вводите поисковые слова в поиске, а не находит объявление?
Я как то пробовала, тоже не находилось.
Особо не разбиралась тогда, решила, что-то делаю не так.
Так. Вводила всі слова в пошук, які є в оголошенні, декілька разів перевіряла оголошення і не знаходиться.
Рыжик-пыжик 10 мая 2017
Ответ дляGatata
Дякую, думаєте, що адміни будуть розбиратися з таким?
Може ще завтра пошукаю, якщо не получиться напишу.
Думала може в когось так було?
админы будут с любым вопросом разбираться, если вежливо попросить :)
Рыжик-пыжик 10 мая 2017
Ответ дляGatata
Так. Вводила всі слова в пошук, які є в оголошенні, декілька разів перевіряла оголошення і не знаходиться.
о, а поищите через яндекс, а не через гугл. На некоторые запросы яндекс отвечает лучше
автор Gatata 10 мая 2017
Ответ дляРыжик-пыжик
о, а поищите через яндекс, а не через гугл. На некоторые запросы яндекс отвечает лучше
Через яндекс знайшла. Цікаво получається.