15 мая 2017

Борг з заробітної плати(((

І знову питання до юристів. Ситуація в наступному:"Є велике підприємство, яка не виплачує заробітну плату робітникам з лютого місяця в повному обсязів (кожного тижня або через тиждень кидають сумму в розмірі 300-350 грн). Що можна зробити в правовому полі (куди писать, звертаться)???"
oksana_g.06 20 мая 2017
Писати потрібно писати заяву в суд.
oksana_g.06 28 мая 2017
При подачі заяви в суд про стягнення заборгованості по заробітній платі не сплачується судовим збором. А ще можна стягнути пеню за кожен день просрочки розрахунку по ЗП.