24 мая 2017

Назвіть найромантичніші заклади в Україні та Європі.

Атмосферні.
З прекрасною музикою, краще живою.
Можливо, з гарним літнім майданчиком, панорамою.
Де метелики в животі навіть від чоловіка з яким понад 10 років)))
Поставлю собі в закладки і при можливості будемо відвідувати.
Дякую)))
Сигарный шланг 24 мая 2017
Смотрите шоу Холостяк, куда водят девушек, там уже все продуманно и испытано.
Слоник-тоник 24 мая 2017
В Европе названий не вспомню ) в Одессе понравилось в Свече , во Львове тоже не вспомню названий )) в Киеве тоже разные ))
Каркуша Клара 24 мая 2017
Львів - ресторан Terazza.
Отчебучкина 24 мая 2017
Ответ дляСигарный шланг
Смотрите шоу Холостяк, куда водят девушек, там уже все продуманно и испытано.
Ага. Столик под водой. Тут не только в животе метелыки будут.!
Непогодка 24 мая 2017
В Киеве - Vino e cucina, Vero vero, Al Faro, River Grill (летом), Solod overground (на крыше, летом).