15 июня 2017

Не було очної ставки .Брат не приїхав.Може комусь цікаво ,хто читав вчора мою

тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1852778.І навіть не дзвонив .От думаю ,в чому проблема виникла у нього ?Може налякався ?Я не спала всю ніч .Думала ,про те як батьки несправедливо захищають своїх невихованих і хамовитих дітей.
автор Вредняжка 15 июня 2017
чоловік сказав що на поріг навіть не пустить .І я так налаштована була .Але не явився .
Any 15 июня 2017
Вздохнуть и забудьте, главное сами больше не звоните и не зовите
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляAny
Вздохнуть и забудьте, главное сами больше не звоните и не зовите
Спілкуватися не буду це точно .Але чесно ,чогось не можу переварити це все .Як рідні люди готові один одного в ложці води втопити .Лиш би вигородити себе .І зробити когось винним .
Olya120176 15 июня 2017
Не нервничайте, отпустите важность. Как там Ваша кошка
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляOlya120176
Не нервничайте, отпустите важность. Как там Ваша кошка
Дякую,все добре з кицею.
Боевая 15 июня 2017
Ответ дляOlya120176
Не нервничайте, отпустите важность. Как там Ваша кошка
+1
Как котейка?
Olya120176 15 июня 2017
У нас тоже такая ситуация, про родных людей. Мой муж поругался со своей сестрой, а виной тому свекровь и я тоже думаю, ну как так можно, но я не вмешиваюсь...
Катруся05 15 июня 2017
Самое главное, что кошка в порядке!
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляOlya120176
У нас тоже такая ситуация, про родных людей. Мой муж поругался со своей сестрой, а виной тому свекровь и я тоже думаю, ну как так можно, но я не вмешиваюсь...
Багато думала .Прийшла до висновку ,що краще взагалі без родини.Краще з чужими людьми мати справу .Як з такими покидьками .
Hимфа 15 июня 2017
Ну и хорошо, что не пришёл.
Я думаю, не нужно ствершенно полность не общаться. Можно изредка пересекаться на нейтральной территории - в парке, например, в кино.
Можно без детей.
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляHимфа
Ну и хорошо, что не пришёл.
Я думаю, не нужно ствершенно полность не общаться. Можно изредка пересекаться на нейтральной территории - в парке, например, в кино.
Можно без детей.
Ви розумієте ,так не получиться .Тому що він людина яка постійно навіть за столом провокує сварки і скандали .Сперечається .Якщо хтось хоче сказати свою думку не таку як в нього ,то він так скаче що хочеться викинути його з будинку .Соромно запросити за один стіл ще когось наприклад з родини чи знайомих.Але родина вже знає який він .Спілкуватися з ним ніхто не хоче .Він навіть на нейтральній території знайде привід щоб щось доказувати .І зробить свято незабутнім своєю присутністю.І щоб всі його слухали і кивали гривами .
НеКонец-Света 15 июня 2017
капец,почитала( ну то сказать!есть родители безгранично и слепо любящие своих дитяток!!! Даже ,когда дети вырастают и начинают и х бить, они сумеют найти такому поступку оправдание’!!!
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляНеКонец-Света
капец,почитала( ну то сказать!есть родители безгранично и слепо любящие своих дитяток!!! Даже ,когда дети вырастают и начинают и х бить, они сумеют найти такому поступку оправдание’!!!
Саме так брат поступає з мамою.Вона дзвонить розказує ,ми приїджаємо бо просить приїхати .Потім вони помирилися і вона починає його виправдовувати .А ми погані .Замкнутий круг.Для чого ми приїжджали .?Багато можна писати дівчата .А дитина така як він .Виховує в такому ж руслі .
НеКонец-Света 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Саме так брат поступає з мамою.Вона дзвонить розказує ,ми приїджаємо бо просить приїхати .Потім вони помирилися і вона починає його виправдовувати .А ми погані .Замкнутий круг.Для чого ми приїжджали .?Багато можна писати дівчата .А дитина така як він .Виховує в такому ж руслі .
если есть возможность ,прекратите с братом общение!а на жалобы мамы ’да да ,ага ’и все!!!
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляНеКонец-Света
если есть возможность ,прекратите с братом общение!а на жалобы мамы ’да да ,ага ’и все!!!
Це все вже говорилося 1500000000000000разів.Вона дзвонить і каже *Ну правильно- добре що вам добре живеться ,а маму скоро син приб*є ,то вам до задниці*.Ну таке.......
Сфера влияния 15 июня 2017
Ответ дляOlya120176
У нас тоже такая ситуация, про родных людей. Мой муж поругался со своей сестрой, а виной тому свекровь и я тоже думаю, ну как так можно, но я не вмешиваюсь...
я тоже так раньше думала, а потом поняла, что это мама (свекровь) не одинаково относится к своим детям, дочку любит больше
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляСфера влияния
я тоже так раньше думала, а потом поняла, что это мама (свекровь) не одинаково относится к своим детям, дочку любит больше
Ви праві 100%.В мене так само було з дитинства .Вчора дівчатам писала вже .
Воленс-неволенс 15 июня 2017
ой, знаете, я раньше была очень мнительная, боялась что-то не так сказать и т.д.
Сейчас я все это переросла и очень берегу свой комфорт.
Я бы четко сказала: Мне эти встречи не приносят ничего хорошего в данный момент. Я хотела бы пока, временно, пока дети не подрастут, ограничить встречи. Прошу без приглашения не приезжать и не беспокоить. Комфорт моей семьи на 1ом месте. Все остальное-где то там.........
фсьо............ в чем проблема?)
Дама-мадама 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Багато думала .Прийшла до висновку ,що краще взагалі без родини.Краще з чужими людьми мати справу .Як з такими покидьками .
Знаете автор, читая ваши посты, вижу вы ничем не лучше своего брата. Друг друга стоите.
Лама_мама 15 июня 2017
Конечно, не приехал. Потому что, извините, банально засцал.
Ненавижу таких людей, вообще.
правильно и сделали, что решили не общаться.
причем тут лучше ВООБЩЕ отношения прекратить.
А с мамой - тут можно сработать на опережение, в смісле позвонить и сказать, что ваши дети вам дороже хамовитого родственника, и что общаться вы более не намерены. поставить перед фактом.
Как и его самого, если он позвонит. на каждое ’знаю адрес’ можно ответить -хотя бы! - заявой в милицию. угроза так себе, но от вас он вряд ли ждет и такой. Ну, плюс, теплую встречу от мужа еще никто не отменял. С такими тварями надо говорить на их языке. К сожалению.
А что с кошкой хорошо все, это здорово. Счет братику выставить не забудьте. ))
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляВоленс-неволенс
ой, знаете, я раньше была очень мнительная, боялась что-то не так сказать и т.д.
Сейчас я все это переросла и очень берегу свой комфорт.
Я бы четко сказала: Мне эти встречи не приносят ничего хорошего в данный момент. Я хотела бы пока, временно, пока дети не подрастут, ограничить встречи. Прошу без приглашения не приезжать и не беспокоить. Комфорт моей семьи на 1ом месте. Все остальное-где то там.........
фсьо............ в чем проблема?)
Я так само боялася обідити ,навіть тоді коли мене ображали і плювали в душу .А цей сопляк з роками собі почав таке позволяти що це жах .Він навіть не рахується з тим ,що він прийшов в дім сворго швагра.Сидить і піна з рота по всяких дрібницях доказує і всіх принижує.Хоче скандалити постійно .Повний неадекват.Просто ось приклад Я розказувала ,що в автобусі зайшов хлопець з бутилкою пива а його дитина з морозивом-я сказала що це недопустимо,і безкультурно .А він як вскочив до мене ,та шо ти мені роказуєш ,я наприклад як хочу так себе буду вести і буду пити в автобусі якщо мені захочеться .І ніхто мені не указ .Ну і в такому дусі ....
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляДама-мадама
Знаете автор, читая ваши посты, вижу вы ничем не лучше своего брата. Друг друга стоите.
Відповідати на ваш пост немаю бажання .
Пффф 100% 15 июня 2017
Співчуваю щодо родичів таких, але їх вже навряд чи можна змінити. Мамине виховання скалічило брата, тепер він калічить свою дочку, так вже ведеться. А мама отримує зараз своє, і я б не сказала, що це не приносить їй певного задоволення. Навіть, коли мама просить у вас допомоги, вона тим самим втягує вас у цей світ химерних відносин, в якому сама існує. Навіть по тих словах, якими вона звертається до вас, видно, що Їй там добре, але потрібна компанія, діючі особи й глядачі. Не дозволяйте це із собою робити, живіть своїм життям, а не стосунками-розбірками інших людей. Навіть кревне родство нікого ні до чого не зобов’язує. Вони ж не дбають про ваш спокій та щастя, так? Ви самі створили собі свій комфортний світ, не дозволяйте нікому це руйнувати. Можу собі уявити, як ви почували себе вчора. Будь яка більш-менш інтелігентна людина безсила одразу поставити хама на місце, бо не готова до хамства і воно застає її зненацька. Стоїть, ошелешена, хапає повітря ротом, як риба, і відповісти не в змозі... А потім думка, що не змогла захистити своїх і відстояти свої інтереси, не дає спокою, але нічого вже не вдієш. Кращий рецепт проти таких ситуацій - позбавлятися хамів в своєму оточенні і не спілкуватися з ними. Те, що це родичі, не повинно вас турбувати - подивіться лише, як легко рвуться родинні зв’язки, коли заходить мова про спадщину, а ваша ситуація зараз серйозніша за будь-які матеріальні цінності. Тож правильно розставте пріоритети і дбайте перш за все про свою родину. Киці вашій здоров’я, а вам вдалого вирішення проблем)
Указка 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Це все вже говорилося 1500000000000000разів.Вона дзвонить і каже *Ну правильно- добре що вам добре живеться ,а маму скоро син приб*є ,то вам до задниці*.Ну таке.......
А ви кажіть - що виховали мамо, те й маєте
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляПффф 100%
Співчуваю щодо родичів таких, але їх вже навряд чи можна змінити. Мамине виховання скалічило брата, тепер він калічить свою дочку, так вже ведеться. А мама отримує зараз своє, і я б не сказала, що це не приносить їй певного задоволення. Навіть, коли мама просить у вас допомоги, вона тим самим втягує вас у цей світ химерних відносин, в якому сама існує. Навіть по тих словах, якими вона звертається до вас, видно, що Їй там добре, але потрібна компанія, діючі особи й глядачі. Не дозволяйте це із собою робити, живіть своїм життям, а не стосунками-розбірками інших людей. Навіть кревне родство нікого ні до чого не зобов’язує. Вони ж не дбають про ваш спокій та щастя, так? Ви самі створили собі свій комфортний світ, не дозволяйте нікому це руйнувати. Можу собі уявити, як ви почували себе вчора. Будь яка більш-менш інтелігентна людина безсила одразу поставити хама на місце, бо не готова до хамства і воно застає її зненацька. Стоїть, ошелешена, хапає повітря ротом, як риба, і відповісти не в змозі... А потім думка, що не змогла захистити своїх і відстояти свої інтереси, не дає спокою, але нічого вже не вдієш. Кращий рецепт проти таких ситуацій - позбавлятися хамів в своєму оточенні і не спілкуватися з ними. Те, що це родичі, не повинно вас турбувати - подивіться лише, як легко рвуться родинні зв’язки, коли заходить мова про спадщину, а ваша ситуація зараз серйозніша за будь-які матеріальні цінності. Тож правильно розставте пріоритети і дбайте перш за все про свою родину. Киці вашій здоров’я, а вам вдалого вирішення проблем)
Дякую..А моя тема про спадщину вже тут також була.Все йому .Але нехай забирає.Я пішла з дому з однією сумкою.
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляУказка
А ви кажіть - що виховали мамо, те й маєте
Говорила вже .А вона мені у відповідь каже *Я побачу кого ти виховаєш*.Хоча це і моя мама .Але така сама як і брат .Батько був зовсім інший .Справедливий .
mingamix 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Я так само боялася обідити ,навіть тоді коли мене ображали і плювали в душу .А цей сопляк з роками собі почав таке позволяти що це жах .Він навіть не рахується з тим ,що він прийшов в дім сворго швагра.Сидить і піна з рота по всяких дрібницях доказує і всіх принижує.Хоче скандалити постійно .Повний неадекват.Просто ось приклад Я розказувала ,що в автобусі зайшов хлопець з бутилкою пива а його дитина з морозивом-я сказала що це недопустимо,і безкультурно .А він як вскочив до мене ,та шо ти мені роказуєш ,я наприклад як хочу так себе буду вести і буду пити в автобусі якщо мені захочеться .І ніхто мені не указ .Ну і в такому дусі ....
ваш брат быдло и этим всё сказано. Он и детей так воспитывает.
Желаю вам терпения
Мядуза аля моргонер 15 июня 2017
Не приїхав і добре. Може мала пробовкалась, що таки вкоїла збитків, тому які тут можуть бути очні ставки. Будьте жорсткою, менше зустрічайтесь з таким родичем. Розумію, ви людина м´яка, вам важко, але достатньо кількох раз поставити людей на місце, відмовити в гостині, щоб до них дійшло. Якщо не брат, то дружина його додумається, що вони небажані гості, може вона не така неадеквашка?
Мядуза аля моргонер 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Говорила вже .А вона мені у відповідь каже *Я побачу кого ти виховаєш*.Хоча це і моя мама .Але така сама як і брат .Батько був зовсім інший .Справедливий .
Скажіть, побачимо років через 5-10, чи будуть мої діти так зі мною поводитись, як твій синочок з тобою. Так розумію, вам вже втрачати нічого, ні майна, ні добрих стосунків.
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не приїхав і добре. Може мала пробовкалась, що таки вкоїла збитків, тому які тут можуть бути очні ставки. Будьте жорсткою, менше зустрічайтесь з таким родичем. Розумію, ви людина м´яка, вам важко, але достатньо кількох раз поставити людей на місце, відмовити в гостині, щоб до них дійшло. Якщо не брат, то дружина його додумається, що вони небажані гості, може вона не така неадеквашка?
Невістка розумніша .Але з ним стала істеричкою.Він її заганяє в кут просто .І говорить кричить доказує.І вона має слухати і піддакувати .Якщо ні то розборки ,і всіх робить дурними .