26 июня 2017

Сукні Gymboree модні чи ні?

На джимборі сьогодні фрішип, дивлюсь є наче непогані ціни на сукні.
Але всі мені здаються якимись немодними, а дещо навіть і старомодними. Дивлюсь ті що по 10-13 доларів, але як на мене дорожчі в цьому плані нічим не кращі(
Я придираюсь?

Всім дякую за участь в опитуванні!
Результат:
вже голосів: 16
8 (50%) Сукні джимборі модні
5 (31.25%) Свій варіант в коментарях/подивитись результати
2 (12.5%) Сукні джимборі поза модою
1 (6.25%) Треба добре вибирати, можна знайти і щось модне
0 (0%) Сукні джимборі старомодні
Не будь КакСвета 26 июня 2017
Прям все поняли о каких сукнях речь)))
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНе будь КакСвета
Прям все поняли о каких сукнях речь)))
питання стосується всього асортименту суконь на gymboree.com
На иголках 26 июня 2017
Подскажите, а где следить за актуальностью детской моды? И второй вопрос - зачем?
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНа иголках
Подскажите, а где следить за актуальностью детской моды? И второй вопрос - зачем?
Якби я була спеціалістом по дитячій моді, не створила б цієї теми.
Мені не дуже подобається, коли мої діти одягнені старомодно.
І приємно, коли одягнені гарно і актуально.
Якщо комусь все рівно, то не бачу проблеми. Всі ми різні.
Сижу_и_плачу 26 июня 2017
Платья в этом году действительно не очень. Покупаю некст уже 2 года не открываю Джимбу. Раньше было много прикольного на тодлер девочек
Сижу_и_плачу 26 июня 2017
П.с. на маленьких девочек До 5 лет платья есть классные
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляСижу_и_плачу
Платья в этом году действительно не очень. Покупаю некст уже 2 года не открываю Джимбу. Раньше было много прикольного на тодлер девочек
дякую за перший відгук по темі! В тодлерах все якесь симпатичніше, але діти вже перейшли в розділ кідс. некст не дуже люблю.
На иголках 26 июня 2017
Ответ дляСкелет дыни
Якби я була спеціалістом по дитячій моді, не створила б цієї теми.
Мені не дуже подобається, коли мої діти одягнені старомодно.
І приємно, коли одягнені гарно і актуально.
Якщо комусь все рівно, то не бачу проблеми. Всі ми різні.
ну вам же они уже кажутся старомодными. Так вот на что вы опираетесь при этих чувствах?
Еще раз, что значит актуальная детская мода? Ну взрослая еще там ладно.....а детская? На что опираться? У вас есть на примете детские стилисты хотя бы, которые показывают и рассказывают как актуально одевать крошек, чтоб не дай Боже не одеться в старомодное?
Ангел-предохранитель 26 июня 2017
Если из тодлеров, то много актуального - платье с туканом, с мороженками, с ананасами.
а из раздела старшие девочки - печаль
вам на какой возраст? я на лето в нексте туничек по 180 грн из раздела до 6-ти лет беру и не парюсь. всё-таки дешевле выходит
На иголках 26 июня 2017
Ответ дляСкелет дыни
дякую за перший відгук по темі! В тодлерах все якесь симпатичніше, але діти вже перейшли в розділ кідс. некст не дуже люблю.
тогда вы путаете моду с удачностью покроя/цвета/принта в коллекции
Сижу_и_плачу 26 июня 2017
Ответ дляСкелет дыни
дякую за перший відгук по темі! В тодлерах все якесь симпатичніше, але діти вже перейшли в розділ кідс. некст не дуже люблю.
)) А я HM не люблю, Чилдрен
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНа иголках
ну вам же они уже кажутся старомодными. Так вот на что вы опираетесь при этих чувствах?
Еще раз, что значит актуальная детская мода? Ну взрослая еще там ладно.....а детская? На что опираться? У вас есть на примете детские стилисты хотя бы, которые показывают и рассказывают как актуально одевать крошек, чтоб не дай Боже не одеться в старомодное?
я в цьому контексті не бачу різниці між дитячою і дорослою модою.
Ще раз скажу, я не спеціаліст, але щось не пригадую жодного випадку, коли якась річ (наприклад кюлоти) була модною для дорослих і старомодною для дітей, або навпаки. Я в’яло слідкую за кількома стилістами, але вони без спеціалізації. Орієнтуюсь на свій смак і нові колекції в фастфешн марок.
Коли відкриваю скажімо GAP, мені дитячі сукні здаються сучасними, якби не розмір, то і дорослим підійшли б. А з джимборі, на жаль, не так.
Сижу_и_плачу 26 июня 2017
http://www.gymboree.com/shop/item/girls-strappy-dr... такое вроде интересное может быть
Снатал2015 26 июня 2017
Очень красивые-но на фкус. .
Снатал2015 26 июня 2017
Брала дочке сестры на подарок
Снатал2015 26 июня 2017
Если что у меня мальчик, и 2-а племянника
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляАнгел-предохранитель
Если из тодлеров, то много актуального - платье с туканом, с мороженками, с ананасами.
а из раздела старшие девочки - печаль
вам на какой возраст? я на лето в нексте туничек по 180 грн из раздела до 6-ти лет беру и не парюсь. всё-таки дешевле выходит
я купую в основному старшій дитині, а це приблизно розмір на 10 років. Меншій можу щось за компанію взяти, їй треба на 5-6 років. В принципі найбільший розмір з тодлерів підійшов би, але лінійка для старших діток на ній краще сидить.

Чілдрен теж не люблю, ейчендем подобається, але ця літня колекція в них не дуже(
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНа иголках
тогда вы путаете моду с удачностью покроя/цвета/принта в коллекции
я ж не написала, що в тодлерах все модніше.
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляСижу_и_плачу
http://www.gymboree.com/shop/item/girls-strappy-dr... такое вроде интересное может быть
бретелі не підходять нам, треба плечі закривати(
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляСнатал2015
Очень красивые-но на фкус. .
напевно в цьому і справа. Дуже вже американські(
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляСнатал2015
Брала дочке сестры на подарок
дякую за фото!
На иголках 26 июня 2017
Ответ дляСкелет дыни
я ж не написала, що в тодлерах все модніше.
я думаю дело в какой-то красоте, а не в моде
Я точно также страдаю, что в кидс меньше привлекательного выпускают, основное какое-то не ахти. И самые удачные и красивые модели тут же разлетаются, не дождавшись хороших скидок. Но это вряд ли модой можно назвать
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНа иголках
я думаю дело в какой-то красоте, а не в моде
Я точно также страдаю, что в кидс меньше привлекательного выпускают, основное какое-то не ахти. И самые удачные и красивые модели тут же разлетаются, не дождавшись хороших скидок. Но это вряд ли модой можно назвать
мені якось важко чітко розділити красу і моду. Уявлення про красу міняються під дією моди. Вдалі моделі швидко розлітаються, абсолютно згодна. І тому напевно не встигають вийти з моди і залежатися на складах.
На иголках 26 июня 2017
Ответ дляСкелет дыни
мені якось важко чітко розділити красу і моду. Уявлення про красу міняються під дією моди. Вдалі моделі швидко розлітаються, абсолютно згодна. І тому напевно не встигають вийти з моди і залежатися на складах.
моды просто как таковой детской нет четкой
Вот что актуально для женщин в 2017 году вы явно ответить сможете. А для детей?
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНа иголках
моды просто как таковой детской нет четкой
Вот что актуально для женщин в 2017 году вы явно ответить сможете. А для детей?
на мою думку для дітей актуально те саме, що і для дорослих. Ті ж волани, особливо асиметричні, дірки на плечах, помпони і бантики на взутті.
На иголках 26 июня 2017
Ответ дляСкелет дыни
на мою думку для дітей актуально те саме, що і для дорослих. Ті ж волани, особливо асиметричні, дірки на плечах, помпони і бантики на взутті.
я не думаю что детям актуален спортшик, например, как сейчас все повально в него окунаются. Или рваные джинсы. Это уже там ближе к подросткам - да. Но если вам 4-5 лет, какая мода взрослая? Еще успеете.
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНа иголках
я не думаю что детям актуален спортшик, например, как сейчас все повально в него окунаются. Или рваные джинсы. Это уже там ближе к подросткам - да. Но если вам 4-5 лет, какая мода взрослая? Еще успеете.
В нас з Вами різні думки на цю тему. Меншій дитині 4-5 років, як Ви інаписали, але не надто модного в шафі і так достатньо, позалишалося після старшої. Хочеться розбавити гардероб чимось актуальним.
Ну і все ж таки тема про сукні. Шорти і футболки для вигулу в дворі можу купити дійсно незалежно від моди, лиш би міцні і зручні.
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляНа иголках
я не думаю что детям актуален спортшик, например, как сейчас все повально в него окунаются. Или рваные джинсы. Это уже там ближе к подросткам - да. Но если вам 4-5 лет, какая мода взрослая? Еще успеете.
спортшик до речі теж купую, в pompdelux такого багато. Але більше старшій дитині, меншій мені трохи дорого, їй можу 1-2 речі за компанію взяти.
Ангел-предохранитель 26 июня 2017
Ответ дляСкелет дыни
я купую в основному старшій дитині, а це приблизно розмір на 10 років. Меншій можу щось за компанію взяти, їй треба на 5-6 років. В принципі найбільший розмір з тодлерів підійшов би, але лінійка для старших діток на ній краще сидить.

Чілдрен теж не люблю, ейчендем подобається, але ця літня колекція в них не дуже(
Чилдрен я не люблю, но по распродаже заказала нарядное платье (кстати из раздела старших девочек), H&m в этом году простоват-тонковат(цвета сарафанчиков нравятся, но покрой - майка не наше). сейчас стала больше Германией интересоваться, вот например https://www.lidl.de/de/pepperts-kinder-maedchen-so... это ж вообще копейки. и спорт. одежда, обувь (для детей и взрослых) у них вообще копейки
автор Забагаловка 26 июня 2017
Ответ дляАнгел-предохранитель
Чилдрен я не люблю, но по распродаже заказала нарядное платье (кстати из раздела старших девочек), H&m в этом году простоват-тонковат(цвета сарафанчиков нравятся, но покрой - майка не наше). сейчас стала больше Германией интересоваться, вот например https://www.lidl.de/de/pepperts-kinder-maedchen-so... это ж вообще копейки. и спорт. одежда, обувь (для детей и взрослых) у них вообще копейки
дякую! лідл дешевий, але і вигляд в нього такий же бюджетний. Дивлячись для якої мети звичайно. Боюсь знову завалити шафи шматтям по 3 копійки, яке зовсім не радує. Був вже колись такий період(