27 июня 2017

Какая есть статья за оскорбление в соцсетях?

Дайте пожалуйста ссылку, кто в курсе.
Пошаманю 27 июня 2017
Администраторам пишите.
А еще защищаться учитесь.Или не парьтесь.
Статья - это соц. сеть, там у каждой свои правила - найдите прочтите. Может найдете что то полезное себе
Оч@ров@Шк@ 27 июня 2017
Хорошенькая 27 июня 2017
Для початку, а як Ви доведете, що ось ця віртуальна істота і є та фізична особа?
За образи стаття є, без прив´язки до того, де саме ображали. Але в соцмережах нічого не доведете.
gloriya8305 27 июня 2017
нажмите бан и отпустите с богом
автор Аннуитет 27 июня 2017
Ответ дляХорошенькая
Для початку, а як Ви доведете, що ось ця віртуальна істота і є та фізична особа?
За образи стаття є, без прив´язки до того, де саме ображали. Але в соцмережах нічого не доведете.
у фейсбуці у істоти є ім´я та прізвище. Яка стаття за образи?
Хорошенькая 27 июня 2017
Ответ дляАннуитет
у фейсбуці у істоти є ім´я та прізвище. Яка стаття за образи?
Ну то й що, що є?
Там що, реєстрація за паспортом?
Я можу зареєструватися хоч Петром Порошенком з його фото.
Будете на Петра Порошенка в суд подавати?
Статтю не пам´ятаю, я не юрист. Погугліть, це нескладно.
автор Аннуитет 27 июня 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
я це вже гуглила, і де там посилання на конкретну статтю, а нема, не знайшла
автор Аннуитет 27 июня 2017
Ответ дляgloriya8305
нажмите бан и отпустите с богом
та я так і зробила...але не хочу себе лохом почувати)
автор Аннуитет 27 июня 2017
Ответ дляХорошенькая
Ну то й що, що є?
Там що, реєстрація за паспортом?
Я можу зареєструватися хоч Петром Порошенком з його фото.
Будете на Петра Порошенка в суд подавати?
Статтю не пам´ятаю, я не юрист. Погугліть, це нескладно.
Та я вже гуглила, це нескладно) Але нічого конкретного не знайшла.
кружкаЭсмарха 27 июня 2017
теоретически оскорбление можно квалифицировать как админ.проступок (мелкое хулиганство) и наказать штрафом в 119 грн. Но вопрос в том: как ві докажете, что этот человек вас оскорбил? То, что страница с его именем и фамилией не значит, что он лично писал вам. Он же копию паспорта при этом не показывал. Так что не заморачивайтесь, просто добавьте в чс
автор Аннуитет 27 июня 2017
Ответ дляПодкустовый выползень
теоретически оскорбление можно квалифицировать как админ.проступок (мелкое хулиганство) и наказать штрафом в 119 грн. Но вопрос в том: как ві докажете, что этот человек вас оскорбил? То, что страница с его именем и фамилией не значит, что он лично писал вам. Он же копию паспорта при этом не показывал. Так что не заморачивайтесь, просто добавьте в чс
Дякую!
Хорошенькая 27 июня 2017
Ответ дляАннуитет
Та я вже гуглила, це нескладно) Але нічого конкретного не знайшла.
Ха, а таки немає вже цих статей. Виявляється, виключили з Кримінального кодексу, схоже, в 2014 році. Раніше були.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page5
Дивіться розділ III ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВОЛІ, ЧЕСТІ ТА ГІДНОСТІ ОСОБИ

Єдине, що залишилося, це право у Цивільному кодексі:
Стаття 297. Право на повагу до гідності та честі
1. Кожен має право на повагу до його гідності та честі.
2. Гідність та честь фізичної особи є недоторканними.
3. Фізична особа має право звернутися до суду з позовом про захист її гідності та честі.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page6
автор Аннуитет 27 июня 2017
Ответ дляХорошенькая
Ха, а таки немає вже цих статей. Виявляється, виключили з Кримінального кодексу, схоже, в 2014 році. Раніше були.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page5
Дивіться розділ III ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВОЛІ, ЧЕСТІ ТА ГІДНОСТІ ОСОБИ

Єдине, що залишилося, це право у Цивільному кодексі:
Стаття 297. Право на повагу до гідності та честі
1. Кожен має право на повагу до його гідності та честі.
2. Гідність та честь фізичної особи є недоторканними.
3. Фізична особа має право звернутися до суду з позовом про захист її гідності та честі.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page6
Дякую!
Каркуша Клара 27 июня 2017
Может не спроста Вас оскорбили, было за что ?
Балаболка 27 июня 2017
Ответ дляАннуитет
та я так і зробила...але не хочу себе лохом почувати)
ви в курсі скільки коштує в адвоката складання позову й звернення до суду? витративши кілька тис.гривень, почуватимете себе краще?)))
Веселуха Муха 27 июня 2017
Ответ дляАннуитет
у фейсбуці у істоти є ім´я та прізвище. Яка стаття за образи?
вы знаете сколько у меня страниц с разными фото и фамилиями
svetled 27 июня 2017
Насколько я знаю, сейчас в УК отсутствует норма об ответственности за оскорбления.
Раньше до изменений, УК Украины в ред. 1960 года предусматривал в статье 126 уголовную ответственность за оскорбления.
Если в действиях человека усматриваются признаки хулиганства, административного или уголовного можно писать заявление в отдел полиции по месту жительства.
Можно подавать иск в суд о защите чести и достоинства.