27 июня 2017

Сумніваюсь в стосунках.

Зустрічаємось 5 міс.Різниця у віці 13р.Ці стосунки не приносять мені задоволення ні х якого боку.Він успішний,красивий,мрія багатьох.А нам разом немає про що говорити,постійні виясняння відносин,в яких я,по його словам,винна і маю просити вибачення(Ми не ходимо туди,куди хочу я.Він не ніжний і не люблячий зі мною.Постійні жарти в мою сторону,які мене ображають.А він каже,що це просто жарти.Звикла просто до нього.Але добре знаю і бачу,що нічого доброго з цього не вийде.Я в постійній напрузі.Як правильно вийти з цього всього ?Не може так більше продовжуватись.Він непоганий.Але ми різні.Змінитися не зможу,а він хоче,щоб я проявляла менше емоцій.Просто виговоритись,так легше.Хочу щасливого кохання і сім´ю.Може Всесвіт мене почує і подарує мені це.
ГЛЮкоза 27 июня 2017
Відповідь ви вже й самі знаєте. У вас немає майбутнього, шукайте собі більш близького по віку й дуже близького по духу. Задоволення мають приносити задоволення обом.

5 місяців то дуже мало, щоб сильно звикнути.
Аноним Завхоз 27 июня 2017
Мне хватает пары недель, что бы понять, если уж не выношу, не мое, мне не интересно или напрягает, просто даю понять. Я себя не насилую такими отношениями, будь он хоть шейх.
Так было.... Сейчас давно замужем))
Klodia 27 июня 2017
Ві написали, что ’Він не ніжний і не люблячий зі мною’. А это главное. О чем можно дальше говорить?
Люблю ХОЛОСТЯКА 27 июня 2017
никак не выходить. просто не отвечать на звонки, удалить номер и заняться чем-то полезным - огородом, тренажеркой, изучением китайского языка.
Наполеон Бонапарт 27 июня 2017
Чем больше Вас возраст будет поджимать, тем быстрее Вы будете прерывать такие отношения. А сейчас Вы пытаетесь притянуть за уши то, чего в ваших отношениях нет. С Вашим мужчиной все будет так, как нужно, а с этим прощайтесь.
После шести ни-ни 27 июня 2017
Автор, послухайте...
Втікайте від нього. ВЖЕ і негайно, нічого доброго з цього не вийде. Люди не міняються , тим більше такі чоловіки в кращу сторону. З ваших слів виглядає, що в нього до вас ні кохання ні поваги.
Поламає, підігне під себе, пережує та виплюне, але на щасливу сім’ю, майбутнє, шансів практично нема. Тому не гайте свого часу, не витрачайте молодості, нехай знайде собі під стать. А вам побажаю зустріти достойного лблячого чоловіка, який вас не принижувати буде , а на руках носити та зорі з неба для вас діставати.
П.С.
13 років це велика різниця. У нас така з чоловіком. Зараз мені 37. Повірте, хорошого мало у всіх відношеннях.
Зяблик протестант 27 июня 2017
Зачем же себя так мучать ?
Ничего хорошего с этого не выйдет .
Радость должно общение и отношения приносить .
Остальных в сад.
Вы поймите , он плохо к вас относиться если так себя ведёт с вами.
Зачем оно вам ?
Так и скажите ’ мы больше не будем встречаться ’
Меньше объяснений . он все равно не поймёт и ему наср.....ть .
Если по хорошему соскочить не удастся ( были у меня кадры такие что не могла отвязаться )
Хороший метод - притвориться больной , по женски . только натурально и чётко .
Типа ’ случилось , заболела , воспаление по женски , буду ходить к доктору лечиться долго , секс нельзя совсем , плохо себя чувствую ’
И все приглашения отмазываться плохим самочувствием.
Быстро забывают твой номер , больных не любят . а нам то главное от мудака избавиться
автор Наверняка 28 июня 2017
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор, послухайте...
Втікайте від нього. ВЖЕ і негайно, нічого доброго з цього не вийде. Люди не міняються , тим більше такі чоловіки в кращу сторону. З ваших слів виглядає, що в нього до вас ні кохання ні поваги.
Поламає, підігне під себе, пережує та виплюне, але на щасливу сім’ю, майбутнє, шансів практично нема. Тому не гайте свого часу, не витрачайте молодості, нехай знайде собі під стать. А вам побажаю зустріти достойного лблячого чоловіка, який вас не принижувати буде , а на руках носити та зорі з неба для вас діставати.
П.С.
13 років це велика різниця. У нас така з чоловіком. Зараз мені 37. Повірте, хорошого мало у всіх відношеннях.
Дякую.І Вам всього найкращого!
автор Наверняка 28 июня 2017
Ответ дляЗяблик протестант
Зачем же себя так мучать ?
Ничего хорошего с этого не выйдет .
Радость должно общение и отношения приносить .
Остальных в сад.
Вы поймите , он плохо к вас относиться если так себя ведёт с вами.
Зачем оно вам ?
Так и скажите ’ мы больше не будем встречаться ’
Меньше объяснений . он все равно не поймёт и ему наср.....ть .
Если по хорошему соскочить не удастся ( были у меня кадры такие что не могла отвязаться )
Хороший метод - притвориться больной , по женски . только натурально и чётко .
Типа ’ случилось , заболела , воспаление по женски , буду ходить к доктору лечиться долго , секс нельзя совсем , плохо себя чувствую ’
И все приглашения отмазываться плохим самочувствием.
Быстро забывают твой номер , больных не любят . а нам то главное от мудака избавиться
Дякую)Прийму до уваги.
psiholog 1976 28 июня 2017
Дело в том, что Вселенная услышит вас, когда вы действительно захотите встретить благородного и ответственного мужчину, а не то, что вы имеете на сегодняшний момент. Но самое главное, вы сами не готовы к таким отношениям. Что-то вам мешает. Нужно понять, что именно. Может быть вам каких-то женских качеств не достает, чтобы благородные мужчины обращали на вас внимания или еще что. Нужно смотреть....